Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

blink.gif blink.gif oho kaip gražu
Bet jūs man dabar paaiškinkit,nerazumei (bo aš tai temos naujokė blush2.gif ) ,čia Viliuteee kasdien ,ar kasantra diena deda šitokius šedevrus. Čia tokie tempai ? Viešpatie aukštielnykas,kaip taip įmanoma? Viliutee,kaskelinta para nusnaudi po posmą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 29 kovo 2010 - 21:21
ačiū,mergaitės 4u.gif 4u.gif
o ryškuolė suknelė jau seniau megzta,tik klientė nuotraukas dabar atsiuntė,tad dar parodžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 03 26, 18:30)
user posted image    as va i sita pavarvinu seile pavarvinu...ale paskui suvokiu,kad ne tau martynai melynas dangus verysad.gif  verysad.gif



o gal galima schemute sitos suknytes gauti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pedyte @ 2010 03 30, 06:52)
o gal galima schemute sitos suknytes gauti? smile.gif

user posted image va prasom cia is zoluskos ten ne viena dar grazi suknike yra. nelabai matosi kitaip idet nemoku parasykit pasta pastu atsiusiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUNIGEDA2: 30 kovo 2010 - 07:03
Mocheriukes tiesiog istabaus grozio 4u.gif

Mergaites,gal kas kur uzmatet sitos suknutes rasciuka g.gif ,labai patiko... bigsmile.gif
http://picasaweb.goo...788966023749890
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 30, 11:45)
Mocheriukes tiesiog istabaus grozio 4u.gif

Mergaites,gal kas kur uzmatet sitos suknutes rasciuka g.gif ,labai patiko... bigsmile.gif
http://picasaweb.goo...788966023749890

Rastas, tai manau cia toks - vidurinis 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 29, 20:22)


labai grazi thumbup.gif , pamenu, ja rodei ant manekeno thumbup.gif tik man kazkaip ilgesnes moheriukes graziau ziurisi (biski po keliais ir ilgesnes) ax.gif bet cia jau aisku, klienciu norai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2010 03 29, 13:56)
Žodžiu dariau dariau ir rezultate likau nepatenkinta sad.gif Rodau...

Viskas labai graziai atrodo,tik virsu gal reiktu pataisyti mirksiukas.gif Paformuoti iskirpte ir praplatinti peciu linija-ir viskas butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 03 29, 23:20)
blink.gif  blink.gif  oho kaip gražu
Bet jūs man dabar paaiškinkit,nerazumei (bo aš tai temos naujokė  blush2.gif  ) ,čia Viliuteee kasdien ,ar kasantra diena deda šitokius šedevrus. Čia tokie tempai ? Viešpatie aukštielnykas,kaip taip įmanoma?  Viliutee,kaskelinta para nusnaudi po posmą  g.gif

jos vis darbai nerealus.itariu moteriske ne 2,o kaip minimum 6 rankas turi. lotuliukas.gif lotuliukas.gif as kartais kai prisiziuriu visko irgi pamastau geria butu viena galva ir kokios 6 rankos,ot varyciau....
Atsakyti
Merginos, noriu paklausti jusu patarimo: turiu labai grazu linini nerta mamos jaunystes sijona. Beda ta, kad ji buvo siek tiek pilnesne uz mane ir tas sijonas man vos laikosi ant klubu ir nenusmunka. Sugalvojau, jog geriausia butu prinerti virsu ir padaryti suknele, nes susiaurinti galimybiu nematau - nertas apvaliai. Panasu, kad to paties atspalvio lininiu siulu tikrai rsti nbus imanoma, tad kaip patartumete padaryti ta virsu. Kartais galvoju, kad gal ties ta vieta padaryti dirzeli, kartais, kad nerti kitos spalvos, pvz. juoda virsu ir prisiuti sijona is apacios, kad atrodytu, jog tai juoda bliuzele ir sijonukas.
Patarkite, patyrusios mezgejeles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 29, 22:22)

thumbup.gif super suknyte, kiek siulu isejo sitam groziui?
Papildyta:
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 04 01, 13:08)
Merginos, noriu paklausti jusu patarimo: turiu labai grazu linini nerta mamos jaunystes sijona. Beda ta, kad ji buvo siek tiek pilnesne uz mane ir tas sijonas man vos laikosi ant klubu ir nenusmunka. Sugalvojau, jog geriausia butu prinerti virsu ir padaryti suknele, nes susiaurinti galimybiu nematau - nertas apvaliai. Panasu, kad to paties atspalvio lininiu siulu tikrai rsti nbus imanoma, tad kaip patartumete padaryti ta virsu. Kartais galvoju, kad gal ties ta vieta padaryti dirzeli, kartais, kad nerti kitos spalvos, pvz. juoda virsu ir prisiuti sijona is apacios, kad atrodytu, jog tai juoda bliuzele ir sijonukas.
Patarkite, patyrusios mezgejeles ax.gif

sveikute, nenori pabandyti nedidelius isiuvus du priekija du nugarije. jai sijonas be didelio juosmens, tai gali pabandyti sukne padaryti, o sijono apacia apdailinti virsutines dalies siulais nors saiip nematant sunku ka patarti
Atsakyti
sveikos, seniai jau seku sia tema, labai saunu,kad tiek daug auksarankiu yra smile.gif siaip tai ateinu su prasymu, stovi galvoj viena suknia, perziurejau jau 4 temas, akys baigia susisukt, na nerandu, nors zinau, kad buvo, tai va: megzta pilka suknia-tunika, su daug pyniu prieky, trumpom reglano rankovytem, buvo ideta ranka piesta schema. gal turit kuri issisaugojus? please 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti