Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

thumbup.gif
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 28, 18:49)
mano naujausias darbas,kažkiek panašus į puikiąją Capricorn dukrytės suknelę

IR SUKNELĖS PASIJONIS,IR MANEKENĖ,IR PAKELTI ŠONAI-VISKAS NETIKRA. mirksiukas.gif
TIK SUKNELĖ TIKRA.O TIKRAS GROŽIS  BUS ,KAI PAMATYSIM(LABAI LABAI LAUKSIU IR TIKĖSIUOSI)SUKNELĘ SU TIKRĄJA JOS ŠEIMININKE.

blink.gif blink.gif kaaaaaip graaazuuu..... jei pamatytumet mano veido istraiska dabar, tai turbut ji butu labai juokinga rolleyes.gif nes esu labai giliam soke pamacius toki grozi thumbup.gif visad maniau, kad mocheriukes sukneles labai grazu, bet ne man blush2.gif o dabar pamacius toki rsato ir modelio varianta tikrai pagalvojau, kad su sia suknele noreciau buti nuotakos vietoje bigsmile.gif SUPER kaip graziai atrodo
Atsakyti
Na tikrai-jau net kartotis nesmagu-nerealu wub.gif
Atsakyti
Capricorn ,nuostabi suknele wub.gif wub.gif Net neabejoju,kad bus pati graziausia klaseje wub.gif

Viliuteee ,pasaka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 03 29, 13:35)
Capricorn ,nuostabi suknele wub.gif  wub.gif Net neabejoju,kad bus pati graziausia klaseje wub.gif

Viliuteee ,pasaka wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū tau Rasele 4u.gif
Atsakyti
Žodžiu dariau dariau ir rezultate likau nepatenkinta sad.gif Rodau...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 28, 17:49)
mano naujausias darbas,kažkiek panašus į puikiąją Capricorn dukrytės suknelę

IR SUKNELĖS PASIJONIS,IR MANEKENĖ,IR PAKELTI ŠONAI-VISKAS NETIKRA. mirksiukas.gif
TIK SUKNELĖ TIKRA.O TIKRAS GROŽIS  BUS ,KAI PAMATYSIM(LABAI LABAI LAUKSIU IR TIKĖSIUOSI)SUKNELĘ SU TIKRĄJA JOS ŠEIMININKE.



praradau kalbos dovana doh.gif tokie groziai vercia is koju... po savo planuotu darbu eisiu megzt sau moheriuke ax.gif nezinau, kur as ja uzsidesiu, bet gal islys koks balius biggrin.gif arba bent jau prestizo reikalas bus turet toki daikta spintoj rolleyes.gif nes man net silpna pasidaro pamacius tas moheriukes.. .jau ir vizija susikuriau, kokios noriu... 4u.gif
Atsakyti
Po dvieju geru pusdieniu paiesku radau ieskotosios vasarines servetelines sukneles schemos nuorodele, tad jei kam tokios prireiktu, idedu ir cia:

http://img260.images.../9226/rk037.jpg

Ir dar noriu paklausti - kazkas buvo idejes nuorodele i delfi puslapi, kur Jurkute choru karuose pasipuosusi grazia neriniuota suknele. Kazkuri buvo zadejusi ideti panasaus rastelio schemute bigsmile.gif .
Ar jau buvo ta schemute ir as praziurejau? unsure.gif Labai noreciau ja gauti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzyte5: 29 kovo 2010 - 14:43
čia aš žadėjau blush2.gif ,greitai permečiau viską,bet neradau.dar tuoj kitur pažiūrėsiu.Galvą galima nusisukti mano sukauptuose turtuose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 03 29, 14:39)
Po dvieju geru pusdieniu paiesku radau ieskotosios vasarines servetelines sukneles schemos nuorodele, tad jei kam tokios prireiktu, idedu ir cia:

http://img260.images.../9226/rk037.jpg

Ir dar noriu paklausti - kazkas buvo idejes nuorodele i delfi puslapi, kur Jurkute choru karuose pasipuosusi grazia neriniuota suknele. Kazkuri buvo zadejusi ideti panasaus rastelio schemute bigsmile.gif .
Ar jau buvo ta schemute ir as praziurejau? unsure.gif Labai noreciau ja gauti ax.gif


Čia tik pirma dalis suknelės, įdedu antrą dalį
http://img251.images.../6958/rk038.jpg
Atsakyti
[quote=Capricorn,2010 03 27, 17:26]
************

Dukriuko sukniukas pirmai komunijai biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
[quote=Viliuteee,2010 03 28, 18:49]
mano naujausias darbas,kažkiek panašus į puikiąją Capricorn dukrytės suknelę

Pamačius toki groži "griūk negyvas i alyvas" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kaip gražu Viliuteee wub.gif thumbup.gif
Atsakyti