Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

QUOTE(jju @ 2010 03 27, 21:45)
Eina sau kaip grazu thumbup.gif uchhhh....Bus vienetine grazuole. Kazka panasaus ir as svajoju nusiregzti grupes susitikimui (ugiai beveik vienodi  rolleyes.gif ). Siuliukus violetinius jau nusiziurejau....O sakykit, sijonuko dalis prasideda po krutine? Ir apatine suknyte atlasine?

ačius...
sijono dalis prasideda nuo kaspino apačios, jis dengia perėjimą į lygių akių primezgimą viršun mirksiukas.gif o pasuknelė iš tos pačios medžiagos, atlasiuko, kaip ir kaspinas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 03 17, 14:41)

Sveikos, vis užeinu į šitą temelę grožybių pažiūrėt wub.gif , akis paganyt.
Mačiau aptarinėjot violetinį modeliuką, tai įmetu originalą blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Capricorn: eina sau kaip čia ta suknelė gerai atrodo... Aš vakar verpalų parduotuvėje mačiau ant manekeno tokią rausvą iš mocheros megztą, vat klusimėlis iškilo. O sunknutę mezgate nu apačios į viršų ir ar viršus su apačia nesisiuva o mezgasi kartu? Ir jūs pasidarote kokį lekalą iš popieriaus prieš megzdamos ? blush2.gif


----------------------------------------------------------------------------------------------


Mano darbai, mano blogas
Atsakyti
QUOTE(tesulka @ 2010 03 28, 11:21)
Capricorn: eina sau kaip čia ta suknelė gerai atrodo... Aš vakar verpalų parduotuvėje mačiau ant manekeno tokią rausvą iš mocheros megztą, vat klusimėlis iškilo.

1, O sunknutę mezgate nu apačios į viršų ir ar viršus su apačia nesisiuva o mezgasi kartu?

2, Ir jūs pasidarote kokį lekalą iš popieriaus prieš megzdamos ?  blush2.gif
----------------------------------------------------------------------------------------------
Mano darbai, mano blogas


Ačiū...

1. Servetėlinės suknutės mezgamos iš dviejų etapų:
pirmas: kai nusinerima kitos spalvos geriau< storesnio siūlo pynutė bei reikiamo ilgio (iš schemos paskaičiavus kiek akių sudaro vieną motyvą ir kiek jų reiks iš viso, tai priklauso ar norite saulės kliošo, ar dvigubo saulės kliošo, ar tik lengvai laisvėjančio gaminuko).tada pasiėmus moheriuko siūlą su vašeliu surenkamos ant pynutės moherio akys, jos renkamos ant pynutės nugarėlės, buvo kažkur foto, bet nerandu...ir tada mezgam pagal raštą į apačią...pabaigus, išskalbiam...
antras: įvertinus reikiamą ilgį išdžiūvus, pynutė nuardoma, omoherio akutės ardant surenkamos - tai tampa pradžia mezgimui į viršų...jei dailiai daroma...perėjimo nesimato...aš asmeniškai apačiai moherio mu 3,5 (laisvai mezgu), o viršui imu 2,5nr virbaliukus su valu...

2. lekalas-kas tas do daiktas lotuliukas.gif bet įtariu kad brėžinys ar kažkas...o kam jis reikalingas? g.gif man atrodo moherinukei nereik jo...bent jau man...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 28 kovo 2010 - 11:36
Capricorn: ačiukas 4u.gif



---------------------------------------------------------------------------------------------


Mano darbai, mano blogas
Atsakyti
Capricorn na ka as galiu pasakyti - tiesiog dar vienas sedevras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 03 28, 12:38)
Capricorn na ka as galiu pasakyti - tiesiog dar vienas sedevras  wub.gif

Eh...o ką aš galiu pasakyt...dar vienas nuoširdus ačiū lotuliukas.gif
Atsakyti



mano naujausias darbas,kažkiek panašus į puikiąją Capricorn dukrytės suknelę

IR SUKNELĖS PASIJONIS,IR MANEKENĖ,IR PAKELTI ŠONAI-VISKAS NETIKRA. mirksiukas.gif
TIK SUKNELĖ TIKRA.O TIKRAS GROŽIS BUS ,KAI PAMATYSIM(LABAI LABAI LAUKSIU IR TIKĖSIUOSI)SUKNELĘ SU TIKRĄJA JOS ŠEIMININKE.

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 03 28, 18:49)
mano naujausias darbas,kažkiek panašus į puikiąją Capricorn dukrytės suknelę

IR SUKNELĖS PASIJONIS,IR MANEKENĖ,IR PAKELTI ŠONAI-VISKAS NETIKRA. mirksiukas.gif
TIK SUKNELĖ TIKRA.O TIKRAS GROŽIS  BUS ,KAI PAMATYSIM(LABAI LABAI LAUKSIU IR TIKĖSIUOSI)SUKNELĘ SU TIKRĄJA JOS ŠEIMININKE.

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Fantastiškas grožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Lauksim daugiau šios gražuolės nuotraukų mirksiukas.gif
Atsakyti
Viliute, dieviškai gražuuuuuu wub.gif Čia jaunąjai suknutė? bigsmile.gif
Atsakyti
aelitka
Capricorn

ačiū 4u.gif 4u.gif
taip,čia nuotakos suknelė smile.gif
Atsakyti
Viliutee: nu aš jau be žodžių nuo tokių grožių blink.gif 4u.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------


Mano darbai , mano blogas
Atsakyti