Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

Ačiū Ligvita:)
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 27, 17:26)
************

Dukriuko sukniukas pirmai komunijai biggrin.gif




Suknele labai grazute thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tokia lengva, svelni.Dukra tikriausiai labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 03 27, 19:33)
Suknele labai grazute thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Tokia lengva, svelni.Dukra tikriausiai labai patenkinta.

Ačiū...

papasakosiu trumpai...
aptarėm suknutės "gimimą'-gavau sutikimą...nes nuomot tai tragedija geroka (daugelis barbiškos, tiulinės ir tortinės). numezgus ir apvilkus be pasuknelės, be kaspino-sulaukiau klausimo: mamyt, o nebus booooobiškai blink.gif šiek tiek lengvas šokas man. nusiminiau.galvoju-nepatiks... unsure.gif
kai pasiuvo siuvėja pasuknelę, kaspiną ir atėjom pasiimt-mačiau kaip akutės sužibėjo ir ir staipėsi prieš veidrodžius išmėgindama suknutės saulės kliošą lotuliukas.gif supratau-patiko. wub.gif ir kaip akmuo nusirito. dar laukiu šventės-tikiuosi jos draugių (visa klasė ruošiama komunijai) ši suknutė nebus "išbrokyta", nes tokiam amžiui draugų nuomonė gan svarbi. o su megztu daiktu įtariu bus ji viena...maniškei 10m. jau turi savo nuomonę. labai labai tikiuosi kad tas kas gražu man, o ir jai jau...bus gražu ir kitiems mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Capricorn,2010 03 27, 17:26]
************

Dukriuko sukniukas pirmai komunijai biggrin.gif

user posted image


Capricorn,
Labai graži suknutė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 03 27, 20:09)

Capricorn,
Labai graži suknutė thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  clap_1.gif

ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 27, 20:03)
Ačiū...

papasakosiu trumpai...
aptarėm suknutės "gimimą'-gavau sutikimą...nes nuomot tai tragedija geroka (daugelis barbiškos, tiulinės ir tortinės). numezgus ir apvilkus be pasuknelės, be kaspino-sulaukiau klausimo: mamyt, o nebus booooobiškai blink.gif šiek tiek lengvas šokas man. nusiminiau.galvoju-nepatiks... unsure.gif
kai pasiuvo siuvėja pasuknelę, kaspiną ir atėjom pasiimt-mačiau kaip akutės sužibėjo ir ir staipėsi prieš veidrodžius išmėgindama suknutės saulės kliošą lotuliukas.gif supratau-patiko. wub.gif ir kaip akmuo nusirito. dar laukiu šventės-tikiuosi jos draugių (visa klasė ruošiama komunijai) ši suknutė nebus "išbrokyta", nes tokiam amžiui draugų nuomonė gan svarbi. o su megztu daiktu įtariu bus ji viena...maniškei 10m. jau turi savo nuomonę. labai labai tikiuosi kad tas kas gražu man, o ir jai jau...bus gražu ir kitiems mirksiukas.gif


Nuostabi suknele, o ir istorija tokia grazi thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū Kotita:)
Atsakyti
Capricorn tikrai nuostabi suknyte wub.gif
Atrodys mergaite super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 03 27, 21:20)
Capricorn tikrai nuostabi suknyte  wub.gif 
Atrodys mergaite super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Labai labai tikiuosi wub.gif
Atsakyti
oi su tom panenkom tikras vargas.dar ziema numezgiau suknele.apvelku,o ji stovi savo''arbuza'' isvertus nu juokingai atrodo...dabar neriu vis klausia mam ka cia mezgi sakau suknele.aaaaa suknele atsako....kol kas mano dar maza,kad pasakytu grazu negrazu,bet nebeilgai laukt kai itr man pasakys mam nesivilksiu sito sedevro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 03 27, 21:28)
oi su tom panenkom tikras vargas.dar ziema numezgiau suknele.apvelku,o ji stovi savo''arbuza'' isvertus nu juokingai atrodo...dabar neriu vis klausia mam ka cia mezgi sakau suknele.aaaaa suknele atsako....kol kas mano dar maza,kad pasakytu grazu negrazu,bet nebeilgai laukt kai itr man pasakys mam nesivilksiu sito sedevro lotuliukas.gif

tip top kaip manoji maivos doh.gif

o kad ne[atinka kažkoks mezginys, matau iškart, nes pasiūlius rengtis tą ar aną, prasideda: griaužia, spaudžia, trina ir dar begalė sopulių doh.gif
Atsakyti
Eina sau kaip grazu thumbup.gif uchhhh....Bus vienetine grazuole. Kazka panasaus ir as svajoju nusiregzti grupes susitikimui (ugiai beveik vienodi rolleyes.gif ). Siuliukus violetinius jau nusiziurejau....O sakykit, sijonuko dalis prasideda po krutine? Ir apatine suknyte atlasine?
Atsakyti