Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

Man ir mistika buvo, kol nepradėjau megzt. Nieko ten blatno nėr. Vieną ratą mezgi pagal schemą, kitą ratą - vien gerom akim, o tuščias langelis nieko nereiškia, nes kitaip neitų schemos nupaišyt.
Atsakyti
Nu jaučiu reikia susiimt, nusiteikt ir pabandyt, bo jau susinervinau. Pasiimu nėrimo raštą, tai viskas aišku, o tos mezgimo schemos tai net nesusigaudau kuri kuriai servėtėlei priklauso doh.gif Nu nesimato man ten nieko...
O kaip ant valo megzti? Kažkada lygiu mezgimu platų kaklą ant valo mezgiau tai tiek nusitampiau. Jūs valo "likutį" ištraukiat kurioj nors vietoj? Nes būna mezginys kartais siauresnis už valo apimtį, tai jis neišsitempia per visą ilgį...
Nu nežinau ar supratot ko noriu paklaust...
Atsakyti
Tai tik iš pradžių taip, labai greitai praplatėja smile.gif Galima iš pradžių megzti ne su virbalais su valu, o su penkiais virbalais, tais kur kojinėms megzti smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, senokai pas jus bebuvau ir manau kad neparodziau dar vienos savo suknutes smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2010 05 21, 10:13)
sveikos merginos, senokai pas jus bebuvau ir manau kad neparodziau dar vienos savo suknutes smile.gif

user posted image
user posted image


Super, super. Labai gražu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2010 05 21, 10:13)
sveikos merginos, senokai pas jus bebuvau ir manau kad neparodziau dar vienos savo suknutes smile.gif


Efektinga suknelė, tikrai su tokia neliksi nepastebėtas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2010 05 21, 09:13)
sveikos merginos, senokai pas jus bebuvau ir manau kad neparodziau dar vienos savo suknutes smile.gif




Labai graži suknelė wub.gif wub.gif wub.gif O kokius siūlus jai panaudojai? g.gif
Atsakyti
La Perla, graži, elegantiška suknytė thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
pagirsiu dar kartą La Perlos juodukę.Ji tikrai nuostabi thumbup.gif thumbup.gif

o čia mano darbelis,anksčiau rodyta ant manekeno ax.gif
user posted image
Atsakyti
VILIUTE
Vis tik ant pakabos tai ne ant žmogaus...
NEREALI nuospalvos iki visko ilgis, platejimas..
MAn ko gero viena gražiausių suknelių

LA PERLA tavo suknelė žavi, elegantiška, Chanelll
Atsakyti
reike skubios pagalbos gal kuri matet sios sukneles lietuviska arba rusiska aprasyma
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Januse: 21 gegužės 2010 - 14:43
pasiruošiau vasarai, suknelė iš lino

user posted image

user posted image
Atsakyti