Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

Noriu pasirodyti, ką tik iškepta.
Ant pakabos nekaip atrodo, bet kai užsidėjo
klientė, net pati nustebau kaip gerai atrodė.


user posted image

mano mezginiai
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 05 18, 21:29)
Noriu pasirodyti, ką tik iškepta.
Ant pakabos nekaip atrodo, bet kai užsidėjo
klientė, net pati nustebau kaip gerai atrodė.


Tai kad ir ant pakabos nuostabiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
[quote=rasa32,2010 05 16, 16:33]
jurgiciuk,nusotabi suknele wub.gif wub.gif

Kitu darbeliai irgi nuostabus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

As irgi rodausi nauja vasarine-iseigine suknele.Man joje labiausiai patinka siulai wub.gif Mezgiau is Java Online thumbup.gif

Labai daili suknytė wub.gif o kiek siūlo sunaudojot jai nunerti? ax.gif Gundausi ir aš tuos Java siūlus išbandyti ax.gif
Atsakyti
Merginos turiu tokį klausimą. Jei suknelės priekį iškirptę žadu daryti ovalo formos, o kaip daryti nugaroj? Gal tokį pat? g.gif
Suknė vasarinė.
Atsakyti
QUOTE(bildukas @ 2010 05 19, 11:14)
Labai daili suknytė  wub.gif  o kiek siūlo sunaudojot jai nunerti?  ax.gif  Gundausi ir aš tuos Java siūlus išbandyti  ax.gif

Suejo beveik 500g.Dydis M.Siulas gana sunkus.
Atsakyti
Įmeskit kas nors nuorodėlę moherinukių shemų blush2.gif Kai nereikėjo, atrodo pilna buvo, dabar nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 19, 14:30)
Suejo beveik 500g.Dydis M.Siulas gana sunkus.


rasa32 ačiū už atsakymą ir pastebėjimus apie siūlą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2010 05 19, 16:03)
Įmeskit kas nors nuorodėlę moherinukių shemų blush2.gif  Kai nereikėjo, atrodo pilna buvo, dabar nerandu doh.gif

Prašom mirksiukas.gif
http://picasaweb.google.com/anukar2
http://picasaweb.google.com/tanycha500
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 05 19, 18:42)

Ačiūūū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2010 05 18, 23:29)
Noriu pasirodyti, ką tik iškepta.
Ant pakabos nekaip atrodo, bet kai užsidėjo
klientė, net pati nustebau kaip gerai atrodė.
user posted image

mano mezginiai

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif grazi suknyte ir kiti darbeliai suanus
Atsakyti
Nu ***** man tos megztos servėtėlės tai kažkokia mistika. ta prasme niekaip neįkrtu tų schemų ir kaip jas megzt. Kas juokingiausia, kad taip kiauraraštį kaip megzt tai suprantu (ta prasme kvadrata - pvz šaliką), ir netgi lengva pasirodė, kai pirmakart mezgiau, bet kaip ratu megzt nu niekaip doh.gif Nu net juokas jau ima. Kaip taip gali but... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 05 20, 14:09)
Nu ***** man tos megztos servėtėlės tai kažkokia mistika. ta prasme niekaip neįkrtu tų schemų ir kaip jas megzt. Kas juokingiausia, kad taip kiauraraštį kaip megzt tai suprantu (ta prasme kvadrata - pvz šaliką), ir netgi lengva pasirodė, kai pirmakart mezgiau, bet kaip ratu megzt nu niekaip doh.gif Nu net juokas jau ima. Kaip taip gali but... doh.gif


Labas,
man lygiai tokia pati mistika buvo kol nepradėjau megzti va šitas raštas:
user posted image
megzti ruošiausi gal pusę metų. Nes shemoje platėjimas labiai įdomiai pavaizduota-po praplatėjusia vieta apačioje nenupieštas joks raštas, o kai mezgi tai viskas čiki gaunasi. Tai įtariu ir su servetėlėm tas pats.
Atsakyti