Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

Aciu, merginos
Atsakyti
WOW merginos. Na ir sukneles Jūs numezgėt, nunėrėt. Aš irgi noriuuuuu, bet vistiek nesiryžtu. Pabandymui mezgiau servetėlę su 5 virbalais- na man tai krenta ir krenta tie virbalai. Kaip Jums taip gaunas ir dar tokiais greičiais?
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mildute6 @ 2010 05 18, 08:42)
WOW merginos. Na ir sukneles  Jūs numezgėt, nunėrėt. Aš irgi noriuuuuu, bet vistiek nesiryžtu. Pabandymui mezgiau servetėlę su 5 virbalais- na man tai krenta ir krenta tie virbalai. Kaip Jums taip gaunas ir dar tokiais greičiais?
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

ant valo mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2010 05 17, 01:33]
ką tik nuo virbalų,dar be apdailos smile.gif
Kaip visada labai labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Aš ir jungiuos prie visų pagyrų naujom suknelėm. Jaučias jau, kad vasara ne už kalnų. Jurgičio sukneli labai faina, jau yra padėta į sąrašą ateičiai.
Rasa32, labai elegantiška, tik aš būč nugaroj gėlių nedėjus. O kur perkat tuos Java siūlus. Jau tiek jie išgirti. Ar galima jų internetu kur nusipirkti, bo aš savo kaime turbūt nerasčiau.
Ligvitos naujiena tokia romantiška wub.gif
Atsakyti
Aha, skirta vestuvėms, nors ir ne nuotakai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 05 18, 11:20)
Rasa32, labai elegantiška, tik aš būč nugaroj gėlių nedėjus. O kur perkat tuos Java siūlus. Jau tiek jie išgirti. Ar galima jų internetu kur nusipirkti, bo aš savo kaime turbūt nerasčiau.

Cia toks buvo originalus modeliukas su daug roziu,o ir kliente pageidavo ju mirksiukas.gif
Java siulu yra Casa Lana parduotuvese.O internetu galima parsisiusti is www.mezginiuparduotuve.lt.
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif dabar pajutau azarta nauja mezgu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2010 05 18, 16:31)
Aciu visoms uz pagyrimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  dabar pajutau azarta nauja mezgu smile.gif

Tavąją suknutę mačiau "gyvai" thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 05 18, 15:44)
Tavąją suknutę mačiau "gyvai"  thumbup.gif  drinks_cheers.gif



kur? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2010 05 18, 16:50)

Jrbrk mirksiukas.gif Maksimoj blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 05 18, 16:15)
Jrbrk  mirksiukas.gif  Maksimoj  blush2.gif  4u.gif



aha buvau tevus aplankyti savaitgali smile.gif
Atsakyti