Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

QUOTE(naiste777 @ 2010 05 15, 19:22)
Pasirodysiu ir čia. Mano panelytė jau pasiruošus vasaros šventėm

Labai gražu wub.gif Tik man vis norisi pamatyt, kaip servėtėlinės suknutės atrodo neištemtos, koks jų realus 'krentantis' vaizdas smile.gif

QUOTE(jurgičiukas @ 2010 05 16, 17:26)
Ateinu ir aš su ką tik baigtu darbeliu, dar neplauta, bet labai jau norisi pasirodyti  ax.gif

Kaip vasariškai lengva ir šviesu thumbup.gif
(aš irgi tokią gaminuosi dabar, tik uždarų viršum ir bodo spalvyte)

QUOTE(rasa32 @ 2010 05 16, 17:33)
As irgi rodausi nauja vasarine-iseigine suknele.Man joje labiausiai patinka siulai wub.gif Mezgiau is Java Online thumbup.gif

Gražuma. Priglausčiau į savi spintą (tik didesnę išmierą biggrin.gif )

Viliutee, kaip visuomet, nuostabi suknutė.
Atsakyti
ką tik nuo virbalų,dar be apdailos smile.gif
user posted image
Atsakyti
viluiteee- kada ilsiesi? g.gif biggrin.gif ir per kiek laiko mazdauk numezgi suknyte?
Atsakyti
Ir aš Viliutee dar klausimą turiu-kiek maždaug sunaudojate siūliukų lininukei? Ir kokius siūlus (pavadinimas ) naudojat,nes aš parduotuvėj pažiūrėjau,tai lininiai tokie kieti,o čia taip gražiai krenta...
Atsakyti
Žiogiene,Niuma ačiū už komplimentus 4u.gif


Atsakyti
Jurgičiukas, Rasa32, Viliutee, labai gražios jūsų suknelės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 17 gegužės 2010 - 09:11
o jau sukniu kokiu grazhiu prisizhiurejau blink.gif swoon.gif karsta.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image

O čia raštas musiukai? ax.gif Ir kaip ten "padelkos" padarytos? Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Na jau tikrai, sukniu grazuoliu uzderejo tai netas zodis wub.gif - visos nuostabios, net nezinociau kuria isskirt rolleyes.gif
Atsakyti
rasa32, Viliuteee - suknytės nuostabios!!!
Jurgičiuk-suknelė laaaabaiiii graži!!! niekaip neprisiruošiu sau tokios nusinerti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankės, norėjau patarimo paprašyti... 4u.gif neriu "kiaurą" suknelę iš maxi siūlų, kokios medžiagos pasuknelę rekomenduotumėte? galvojau apie paprastą medvilnę, bet gal kokia slidesnė medžiaga geriau nešiotųsi? kokia jūsų patirtis?
Atsakyti
QUOTE(Drąsi mergaitė @ 2010 05 17, 12:23)
Sveikos auksarankės, norėjau patarimo paprašyti...  4u.gif  neriu "kiaurą" suknelę iš maxi siūlų, kokios medžiagos pasuknelę rekomenduotumėte? galvojau apie paprastą medvilnę, bet gal kokia slidesnė medžiaga geriau nešiotųsi? kokia jūsų patirtis?

as dedu pamusaline,bet ji tokia blizgi,tai ne visur ir tiks...linines nenori deti? thumbup.gif
Atsakyti