Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

3 matkiukai po 750m
Atsakyti
Ligvita, ir aš labai žaviuosi tamstos darbeliais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 03 26, 18:30)
  as va i sita pavarvinu seile pavarvinu...ale paskui suvokiu,kad ne tau martynai melynas dangus verysad.gif  verysad.gif

Nu cia dabar rolleyes.gif drasiau drasiau mirksiukas.gif Tikrai nesudetingas rastas.

Ligvita,kaip visada grazu thumbup.gif thumbup.gif

Baikit mane erzint su tom zigzaginem sukniom rolleyes.gif pavydas bamba man griauzia blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 03 26, 22:20)
Baikit mane erzint su tom zigzaginem sukniom rolleyes.gif pavydas bamba man griauzia blush2.gif  blush2.gif

Aha ax.gif , manai tu čia viena tokia g.gif ? irnesakyk.gif Ir sakyt niekam nereikia, kad ir daugiau čia tokių pavydnikių kaip mudvi esama rolleyes.gif
Atsakyti
Raudonos sukneles taip sauniai atrodo...Ligvitos darbeliai kaip visada saunus... ir be galo grazus...
Siulus jau nupirkau,kaip suprantu vieningos nuomones niekada nebus...aciu jums bigsmile.gif

Bet dabar dilema is 2suknuciu issirinkt viena...ir dar reikia,kad tos suknutes,su siokiais tokiais pakeitimais tiktu ir man ir dukrytei...nes noriu vienodu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 03 26, 23:20)
Nu cia dabar rolleyes.gif drasiau drasiau mirksiukas.gif Tikrai nesudetingas rastas.

Ligvita,kaip visada grazu thumbup.gif  thumbup.gif

Baikit mane erzint su tom zigzaginem sukniom rolleyes.gif pavydas bamba man griauzia blush2.gif  blush2.gif

nu ir as matau,kad nera sudetingas ale as ant pirmo ir atrodo nesudetyngo ir paslydau..dabar suprantu,kad ne viskas kas paprasta ir buna paprasta blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 03 26, 21:55)
i dukros nerta suknike reikes pasijonuko.tik neisivaizduoju kaip ji daryt ar kirpt virsuje siauriau i apacia placiau pagal pacia suknike.ar padaryt staciakampio formos ir virsuje padaryt klostikes kaip geriau  g.gif suknike bus neilga pats sijonukas prasides nuo klubu.

merginos padekit ryt vyras man jau kompo neduos doh.gif butu gerai siandien issiaiskint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 03 26, 18:59)
nu ir kas ,kad yra jei as ziuriu i knyga,o matau spyga.vaseliu neriu galima sakyt pirma karta.nesakau,kad visiskai nemoku,bet man schemu skaitymas kol kas kosmosas doh.gif

Jei labai noresit tikrain pavyks. Mano pirmas darbas ir buvo suknele sau. mirksiukas.gif pasitikejimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2010 03 27, 08:09)
Jei labai noresit tikrain pavyks. Mano pirmas darbas ir buvo suknele sau.  mirksiukas.gif  pasitikejimo mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 27, 10:27)

aciu visom 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Junigeda, skaitau kad pasijonuką darysi, bet nesuprantu ko klausi...
Papildyta:
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 03 26, 19:55)
i dukros nerta suknike reikes pasijonuko.tik neisivaizduoju kaip ji daryt ar kirpt virsuje siauriau i apacia placiau pagal pacia suknike.ar padaryt staciakampio formos ir virsuje padaryt klostikes kaip geriau  g.gif suknike bus neilga pats sijonukas prasides nuo klubu.

atrodo įkirtau esmę, saulės kliošas sijonukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 03 27, 11:23)
Junigeda, skaitau kad pasijonuką darysi, bet nesuprantu ko klausi...
Papildyta:

atrodo įkirtau esmę, saulės kliošas sijonukas? g.gif

ne visai.bet panasus. user posted image va toks tik jis dar ilgelesnis koki 10cm bus.paskui i virsu danersiu krutines dali.butu dukra ''pampersine'' nedaryciau pamusalo,bet dabar jau visa pana tai jau kaip ir reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUNIGEDA2: 27 kovo 2010 - 09:49
Daryk pagal sijonuką, tik nuo tos dalies kur platėja sujunk platesnę ir pamušaliuko dalį, o viršus lai būna pagal sijonuką tiesiai kaip yra...
Atsakyti