Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

QUOTE(carnitaster @ 2010 05 14, 05:42)
nerealiai, aciu uz schemute, dar klausimelis,o nuorodoj ten yra dvi serveteles ir dvi schemos, ten kazkaip labai idomiai, man durnai nedaeina kas yra kas, gal gali pagelbeti blush2.gif

Kiek supratau,suknelė megzta pagal antrą schemą (tą,kur dešiniau )
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 05 14, 03:42)
nerealiai, aciu uz schemute, dar klausimelis,o nuorodoj ten yra dvi serveteles ir dvi schemos, ten kazkaip labai idomiai, man durnai nedaeina kas yra kas, gal gali pagelbeti blush2.gif



Reikia atsispausdinti abu lapus, suderinti juos tarpusavy ir gausis dvi schemos. Megzti pagal ta kuri turi 185 eiles, jos nuotrauka antra (virselis).
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2010 05 13, 19:52]
nu gražuolės suknytės,šaunuolės mamytės,puošiančios savo princesytes. 4u.gif 4u.gif

o aš pabandžiau mocherą pakeisti linu,tad vietoj mocherinukės-lininukė biggrin.gif

O aš susigundžiau tokiu gražiu baltu linu. Nusipirkau. Ir guli namie-nežinau ką su juo daryti-mezginys kietas, akys gaunasi nevienodos. O nerti-iš viso skardinis. Gal patarsite kokiam rūbui tiktų.
Atsakyti
[quote=Viksė,2010 05 14, 08:58]
[quote=Viliuteee,2010 05 13, 19:52]
nu gražuolės suknytės,šaunuolės mamytės,puošiančios savo princesytes. 4u.gif 4u.gif

o aš pabandžiau mocherą pakeisti linu,tad vietoj mocherinukės-lininukė biggrin.gif

O aš susigundžiau tokiu gražiu baltu linu. Nusipirkau. Ir guli namie-nežinau ką su juo daryti-mezginys kietas, akys gaunasi nevienodos. O nerti-iš viso skardinis. Gal patarsite kokiam rūbui tiktų.
[/quote]

Linas kol neri, mezgi kietas, bet pabandyk išskalbti bandinuką -turėtų suminkštėti.
Atsakyti
Kokia graži mocherinukė......Gabri,
Viliuteee- kaip gerai atrodo lininė suknelė.
Prisižiūrėjus Jūsų suknelių tikriausiai reiks ir man ką nors megzti.... Nusipirkusi esu lininių siūlų babinomis, bet nesmąstau ką megzt?
Atsakyti
QUOTE(Gi* @ 2010 05 13, 18:18)
Laba diena, mezgėjėlės,
fantastiškos tos visos jūsų suknutės 4u.gif  Ateinu ir aš parodyti savo dovanėlę dukrytei pirmojo gimtadienio proga. Tik mano Klaudija Šifer rūškana buvo šiandien  tongue.gif 

user posted image

user posted image

user posted image

nu manikene thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif su suknyte
Papildyta:
nu merginos - enrzinkyte su tais groziais blush2.gif , ir as jau tokios noriu, tik ve vis nedrystu tos staltieses megsti( nes bijau kad neiseis) verysad.gif
suknytes superines.
as ir svao sedevra sufotografavau, o nuotrauka kazkur dingo, tai dabar nei sukneles nei nuotraukos neturiu cray.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

nors ir labai nedrasu bet pasirodysiu pirmąją savo nunertą suknytęuser posted image smile.gif bet man ji labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2010 05 14, 12:58)
Laba diena  4u.gif

nors ir labai nedrasu bet pasirodysiu pirmąją savo nunertą suknytę[img]bet man ji labai patinka smile.gif

Laba gražu, kruopštu ir pavasariška 4u.gif Šypsena veidelyje išduoda, kad gerai jautiesi pasipuošusi savo rankų kūriniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2010 05 14, 12:58)
Laba diena  4u.gif

nors ir labai nedrasu bet pasirodysiu pirmąją savo nunertą suknytęuser posted image smile.gif bet man ji labai patinka smile.gif

Labai, labai thumbup.gif thumbup.gif
Ir suknytė thumbup.gif ir mergytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 05 14, 07:33)
Kiek supratau,suknelė megzta pagal antrą schemą (tą,kur dešiniau )

aciu
Papildyta:
QUOTE(Gabri @ 2010 05 14, 08:01)
Reikia atsispausdinti abu lapus, suderinti juos tarpusavy ir gausis dvi schemos. Megzti pagal ta kuri turi 185 eiles, jos nuotrauka antra (virselis).

labai didelis tau aciu, megsiu ir as savajai komunijai, jau kitais metais reikes, bet ji man labai patiko
Atsakyti
Ačiū visoms už gerus žodžius apie mano mažę ir jos suknią - labai širdį paglostė rolleyes.gif
Kadangi čia prisižiūrėjau tų moherinių šedevrų, tai turiu klausimuką - gal kokią nuorodą žinote, kur trumpai paaiškinta, nuo ko pradėti jas megzti, kokius siūlus imti ir kokius virbalus, ir t.t. Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Gabri - nuostabi suknytė. Jau siūlų sunaudojai turbūt be skaičiaus doh.gif Bet užtat koks grooožis... wub.gif

Viliuteee - nu puiki suknelė 4u.gif Gal kartais schemute galėtumėt ideti ar če savos kūrybos? o kokiais siūlais mezgėt?
Atsakyti