Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

ačiū už padrasinimą - mes drąsūs zuikiai, manau viskas bus gerai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, mezgėjėlės,
fantastiškos tos visos jūsų suknutės 4u.gif Ateinu ir aš parodyti savo dovanėlę dukrytei pirmojo gimtadienio proga. Tik mano Klaudija Šifer rūškana buvo šiandien tongue.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gi* @ 2010 05 13, 17:18)
Laba diena, mezgėjėlės,
fantastiškos tos visos jūsų suknutės 4u.gif  Ateinu ir aš parodyti savo dovanėlę dukrytei pirmojo gimtadienio proga. Tik mano Klaudija Šifer rūškana buvo šiandien  tongue.gif 

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Koks rimtas groooožisssss 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabri @ 2010 05 13, 09:13)
Laba,
visos jau rodo nertus grozius, o as pasigirsiu pirma savo mocherine suknyte. Mezgiau dukrai Pirmos Komunijos sventei. Pati svente buvo geguzes pradzioj, tai tokia suknele buvo idealus variantas.



Super thumbup.gif
Jau iškart galiu pasakyti,kad tarp tų nuomotų barbinių tavoji dukrytė bus gražiausia smile.gif Bet gerai,kad pas jus dar leidžia tokias sukneles,pas mus neleido-visi turėjo būt vienodom albom
QUOTE(Gi* @ 2010 05 13, 16:18)
Laba diena, mezgėjėlės,
fantastiškos tos visos jūsų suknutės 4u.gif  Ateinu ir aš parodyti savo dovanėlę dukrytei pirmojo gimtadienio proga. Tik mano Klaudija Šifer rūškana buvo šiandien  tongue.gif 


Oi kaip gtražiai atrodo mažytė princesytė wub.gif
Atsakyti
nu gražuolės suknytės,šaunuolės mamytės,puošiančios savo princesytes. 4u.gif 4u.gif

o aš pabandžiau mocherą pakeisti linu,tad vietoj mocherinukės-lininukė biggrin.gif
,tik dar be apdailos,laukiu klientės nuomonės dėl kalnieriaus,mano nuomone jis kiek per platus g.gif
user posted image
Atsakyti
Lengvumas koks suknytės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabri @ 2010 05 13, 07:13)
Laba,
visos jau rodo nertus grozius, o as pasigirsiu pirma savo mocherine suknyte. Mezgiau dukrai Pirmos Komunijos sventei. Pati svente buvo geguzes pradzioj, tai tokia suknele buvo idealus variantas.



Idedu nuotrauka 'ant manekenes' smile.gif

user posted image
Atsakyti
Viliuteee, vai vai vai kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 05 13, 18:52)
nu gražuolės suknytės,šaunuolės mamytės,puošiančios savo princesytes. 4u.gif  4u.gif

o aš pabandžiau mocherą pakeisti linu,tad vietoj mocherinukės-lininukė biggrin.gif
,tik dar be apdailos,laukiu klientės nuomonės dėl kalnieriaus,mano nuomone jis kiek per platus g.gif



Oi,Viliuteee,su šita savo suknute pakoregavai tu mano planus konkrečiai. Jaučiu imsiuosi ir aš dar vasarai lininukės g.gif Kokio storio virbalais mezgei?
QUOTE(Gabri @ 2010 05 13, 19:09)
Idedu nuotrauka 'ant manekenes' smile.gif


Suuuuuuuuuuuuuuuuper thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gi* @ 2010 05 13, 16:18)
Laba diena, mezgėjėlės,
fantastiškos tos visos jūsų suknutės 4u.gif  Ateinu ir aš parodyti savo dovanėlę dukrytei pirmojo gimtadienio proga. Tik mano Klaudija Šifer rūškana buvo šiandien  tongue.gif 

O jau pupos grožis bigsmile.gif Labai gražiai atrodo wub.gif

QUOTE(Gabri @ 2010 05 13, 19:09)
Idedu nuotrauka 'ant manekenes' smile.gif


Be žodžių, suknelė fantastiška thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabri @ 2010 05 13, 20:09)
Idedu nuotrauka 'ant manekenes' smile.gif

user posted image

nerealiai, aciu uz schemute, dar klausimelis,o nuorodoj ten yra dvi serveteles ir dvi schemos, ten kazkaip labai idomiai, man durnai nedaeina kas yra kas, gal gali pagelbeti blush2.gif
Atsakyti