Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

QUOTE(jurgičiukas @ 2010 05 07, 20:06)
Labai graži suknelė  bigsmile.gif  tokia seksi  wub.gif

Aciu blush2.gif , tik laba daug broko matau, bet pirmas blynas visada prisvyles hihihi.gif
Atsakyti
Mini suknytė 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 05 08, 15:44)


wub.gif labai grazu thumbup.gif o po ja bus pamusaliuskas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2010 05 08, 16:53)
wub.gif  labai grazu  thumbup.gif  o po ja bus pamusaliuskas ar ne?

Aciu blush2.gif o pamusaliuko kaip ir neplanuoju, nes ji tokia turetu buti pliazine mirksiukas.gif ar ant maudymuko, ar ant kuno spalvytes apatiniu ax.gif nebent busima pirkeja noretu-tuomet zinoma galima bus.
Atsakyti
bastinga liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bastinga suknyte superine thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , kokius ratukus apnerei sleikom?. greitai i marcias turetu iseiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 05 08, 16:44)
Mini suknytė 4u.gif


Uj kokia sexy wub.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 05 08, 16:44)
Mini suknytė 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
4u.gif


Labai daili 4u.gif
Atsakyti
BASTINGA-mini suknute fantastiška thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif , doh.gif kad man tokia figura tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
BASTINGA nuostabi suknyte!!! wub.gif o ant modeliuko isvis nuostabiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
norwa, rutcik, žiogiene, Laura777, valentinuke, millada - ačiū visoms už pagyrimus blush2.gif
Valentinuke-norėčiau ir aš tokią figūrą turėti, bet deja ax.gif suknele pasipuošusi mano pusseserė, kuri jau tampa etatiniu mano modeliuku smile.gif
rutcik-petnešėlėm ir auskariukam naudojau metalinius ziedelius 4u.gif
Atsakyti
Bastinga- kokia graži mini..... liežuvis iki žemės nukaro..... bet man iki tokios irgi dar reikėtų kurį laiką pabadauti. thumbup.gif
Atsakyti