Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

QUOTE(Žiogienė @ 2010 05 06, 21:39)
Gal kas turit paveiksliuką , kaip tuos burbuliukus nert?
user posted image
Maždaug įsisvaizduoju, bet noriu tiksliau pažiūrėt ax.gif Niekaip neatknisu to puslapio savo lobynuose doh.gif
Oj labai maža foto gavosi, bet dauguma,manau, žino iš kokios čia suknios 4u.gif


neseniai neriau sita butent suknele, tai tie burbuliukai yra 6 stulpeliai su 2uzmetimais sujungti i viena,tam kad butu iskilus. as asmeniskai neriau 5 i viena,kad maziau iskile butu (cia tik tam,kad formu neapvalintu vizualiai ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 05 06, 21:58)
Nėrinukas,šviežut šviežutėlis,ką tik palikęs mano namus biggrin.gif
Pakabinus nieko nesimato,tai paguldžiau  biggrin.gif  ir vidun spalvoto popieriaus įdėjau biggrin.gif
user posted image


O iš kokių siūlų nerta?
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 05 06, 20:58)
Nėrinukas,šviežut šviežutėlis,ką tik palikęs mano namus biggrin.gif


Netikėtai, labai gražu.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(drugei @ 2010 05 06, 15:59)
Sveikos, mezgejeles
prisiziurejau visokiu groziu, tai pati uzsimaniau nertos sukneles... Ir radau va toooooki grozi:
suknele
Kadangi figura mano toli grazu ne tokia, kaip modelio, tai darysiu kazkiek ilgesne, gal kitokio rasto sijona.
Klausimas gi man, kaip megejai, iskilo - kokie siulai geriausiai tiktu siai suknelei ir kiek ju reiktu bei kokio nr vaselis  blush2.gif ?
Neapmetykit pomidorais uz toki klausima...

Aciu

Tai negi nieks negali man pagelbet??? sad.gif

Netiketai - thumbup.gif labai grazu!!! Parasyk kiek ir kokiu siulu sunaudojai. Manau ir man tokie siulai turetu tikt smile.gif

Atsakyti
[quote=netikėtai,2010 05 06, 20:58]
Nėrinukas,šviežut šviežutėlis,ką tik palikęs mano namus biggrin.gif
Pakabinus nieko nesimato,tai paguldžiau biggrin.gif ir vidun spalvoto popieriaus įdėjau biggrin.gif

Labai graži suknutė wub.gif wub.gif wub.gif o rožinė pasuknelė irgi idealiai tiktų.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(drugei @ 2010 05 07, 11:22)
Tai negi nieks negali man pagelbet??? sad.gif

As suknelese ne spece, bet reiktu medvilninius imt, jei storesnius tai pvz Begonija, Almina ar pan, gal net Vernoto medvilne (?) o jei plonucio norisi tai MAXI,bet jie kietesni,susuktesni, vaselis atitinkamai pagal siulus ir patoguma, individualu, kiekis vel gi, ziurint kokie siulai, manau siulinej patartu pagal esama pasirinkima 4u.gif

P.S. Sioj foto tai ner labai ploni...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chimera: 07 gegužės 2010 - 11:46
QUOTE(chimera @ 2010 05 07, 12:45)
As suknelese ne spece, bet reiktu medvilninius imt, jei storesnius tai pvz Begonija, Almina ar pan, gal net Vernoto medvilne (?) o jei plonucio norisi tai MAXI,bet jie kietesni,susuktesni, vaselis atitinkamai pagal siulus ir patoguma, individualu, kiekis vel gi, ziurint kokie siulai, manau siulinej patartu pagal esama pasirinkima  4u.gif

P.S. Sioj foto tai ner labai ploni...

Aciukas! 4u.gif
Leksiu ieskot siuliuku smile.gif
Atsakyti
ReNcYtEa,Mazoji_,bildukas, ačiuks,mergytės 4u.gif
Viksė čia pati paprasčiausia Banga mirksiukas.gif
drugei siūliukas Banga sunaudojau kiek daugiau nei 400g.Dydis M-L.
Atsakyti
QUOTE(Danuse @ 2010 05 06, 15:25)
as stai tokia nusineriau My Webpage

Labai graži suknelė bigsmile.gif tokia seksi wub.gif

QUOTE(netikėtai @ 2010 05 06, 20:58)
Nėrinukas,šviežut šviežutėlis,ką tik palikęs mano namus biggrin.gif



Tikrai išskirtinė suknelė, 10 balų thumbup.gif
Atsakyti
netikėtai-suknutė žavinga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bastinga: 07 gegužės 2010 - 20:00
jurgičiukas,bastinga ačiū 4u.gif
Atsakyti
Netikėtai- suknelė- thumbup.gif . Jau pasižiūrėjus į raštą man baisu daros, kaip reikia kiekvieną stulpelį sekti.... šaunu thumbup.gif
Atsakyti