Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

labai grazi man ta zydra suknute mirksiukas.gif
o cia mano darbelis ir ilgai lauktos foto rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 24, 17:58)
medvilne man labai patinka...bet kaip jau minejau nera musu kaime pasirinkimo,o vis tik reikia ir i kaina atsizvelgt...kol kas man prieinamiausi butu perle 8...o daugiau net nezinau...
o ka jus patartumet?

o irisu nebuna pas jus? irgi neblogai atrodo, issirinkti aplamai sunku, o ipac kai nedidelis pasirinkimas.
Papildyta:
QUOTE(mezgejyte @ 2010 03 25, 17:51)
labai grazi man ta zydra suknute  mirksiukas.gif
o cia mano darbelis ir ilgai lauktos foto  rolleyes.gif

user posted image

: rodana panelei suknyte. nukokios mes isradingos ax.gif
Atsakyti
Pagaliau pabaigta mano zigzagine ... ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 26 kovo 2010 - 17:15
user posted image as va i sita pavarvinu seile pavarvinu...ale paskui suvokiu,kad ne tau martynai melynas dangus verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 03 26, 18:30)
  as va i sita pavarvinu seile pavarvinu...ale paskui suvokiu,kad ne tau martynai melynas dangus verysad.gif  verysad.gif

Junigeda2, imk vašelį į rankas ir pirmyn thumbup.gif juk tame pačiam žurnale yra ir schemos, ir aprašymai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 03 26, 19:53)
Junigeda2, imk vašelį į rankas ir pirmyn  thumbup.gif  juk tame pačiam žurnale yra ir schemos, ir aprašymai  mirksiukas.gif

nu ir kas ,kad yra jei as ziuriu i knyga,o matau spyga.vaseliu neriu galima sakyt pirma karta.nesakau,kad visiskai nemoku,bet man schemu skaitymas kol kas kosmosas doh.gif viena paprasta modeliuka kokius 5 kartus ardziau ir man nesigavo verysad.gif emiaus kito nu kol kas atrodo iseina.kai kuriem modeliam turi but gimus su vaseliu rankose,kad padarytum lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Suknute is ANGORA2
Realiai suknute siek tiek sviesesne
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 03 24, 11:51)
nu kaip pradziai tai ideju jums su aprasymais, sekmes darbuojantis nail.gif
http://www.liveinter...ywordid=1161208



Nuoroda nereali wub.gif Ačiū labai. ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 03 26, 21:01)
Nuoroda nereali wub.gif Ačiū labai. ploja.gif

drinks_cheers.gif seile nutyso beziurint.pats apipavidalinimas labai grazus tos rozes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 03 24, 14:54)
Aš irgi su panašiu klausimu blush2.gif


Vakar buvau CUP'e, tai vos neapsiverkiau - ir taip man nelengva su vienu vaiku  nestuke.gif , kitu ant ranku kažkur nukeliauti, o ten ir siūlų nieko gero neradau (norėjau plonų bukle paderinimui su mohera "muselių" raštui), ir kaina didelė, ir aptarnavimas schmoll.gif
Beveik pagalvojau, kad joms keletas pelyčių neprošal būtų
[COLOR=red] lotuliukas.gif
Papildyta:
Kaip gražu 4u.gif



Šitam pasisakymui visiškai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
i dukros nerta suknike reikes pasijonuko.tik neisivaizduoju kaip ji daryt ar kirpt virsuje siauriau i apacia placiau pagal pacia suknike.ar padaryt staciakampio formos ir virsuje padaryt klostikes kaip geriau g.gif suknike bus neilga pats sijonukas prasides nuo klubu.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 03 26, 19:23)
user posted image
Suknute is ANGORA2
Realiai suknute siek tiek sviesesne



Ligvita, jūsų darbai visi nerealai gražus ir kruopščiai atlikti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap_1.gif

O kokia siūlų išeiga šiam grožiui ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aelitka: 26 kovo 2010 - 20:05