Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

QUOTE(Viliuteee @ 2010 05 01, 15:43)
Tikrai viskas turėtų būti gerai,nes summer siūliukai labai lenvučiau.Iškalbta ir išlyginta turėtų susitvarkyti.Aš pradėjau mezgti servetėlinę iš lino,irgi normaliai gaunsi.

Labai grazi jusu linine suknele mirksiukas.gif
O manieji summer truputi storoki g.gif

QUOTE(Viksė @ 2010 05 03, 08:25)
gal galite parodyti kaip realiai atrodo suknelė is Yarn art Summer siūliuku? Gal turite gatavą? Labai man tie siūlai prie širdies, bet kol kas iš jų tik sijoną neriu-storokas gaunasi...

Dar vis mezgu ax.gif Bet ir man jie truputi storoki ir sunkoki. As pasirinkau medvilne (70 %) su viskoze (30 %), tad taip truputeli tempia svoris zemyn ir tokio lengvumo, kaip Viliutee tikrai nesigaus. Bet siaip gal bus ir ne taip blogai, kaip is pradziu galvojau biggrin.gif
Atsakyti
sveikos gal kurnors esat uzmaciusios kanors grazaus ant maudimosi kostiumelio megzto ar nerto vasarai nes planuojam i turkija vaziuot noretus kazka nusimegzt ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2010 05 03, 20:58)
Labai gražiai.
Gal parašysite kaip mezgėte?



QUOTE(gadget3 @ 2010 05 04, 07:27)
Labukai biggrin.gif

Matau, yra ne tik žavingų suknių damoms, bet ir mažoms damutėms wub.gif
Niu ir aššššš turiu ką parodyt - neužmirštuolinukė wub.gif
user posted image


Jetus kokie groziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 05 04, 07:27)
Niu ir aššššš turiu ką parodyt - neužmirštuolinukė wub.gif

Labai grazute wub.gif

Viliuteee linine suknele tikrai puiki thumbup.gif wub.gif wub.gif

As jau irgi pagaliau turiu ka parodyt sitoj temoj,nors jau saltasis sezonas ir baigiasi smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 04, 23:19)
Labai grazute wub.gif

Viliuteee linine suknele tikrai puiki thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

As jau irgi pagaliau turiu ka parodyt sitoj temoj,nors jau saltasis sezonas ir baigiasi smile.gif

user posted image


thumbup.gif na nerealiai grazu ir taip prie figuros tinka, o prie liemens siaurinai ar tiesiai
megzta, o gal dar ir schemute yra?
Atsakyti
Rasa32- Kokia puiki turnika. žinai su tokia tunika ir vėsų vasaros vakarą galima eiti. Ir kaip gerai limpa prie figūros. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Julia2002 @ 2010 05 04, 17:26)
Jetus kokie groziai  4u.gif


4u.gif


QUOTE(rasa32 @ 2010 05 04, 23:19)
Labai grazute wub.gif


4u.gif

Ačiū pagyrusioms ir šiiap tylaii pamačiusioms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 04, 23:19)

Labai gražu. Baigiasi vienas sezonas bus kitas ir nereikės lakti. Galėsit iš karto pasipuošti.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 05 05, 00:19)


As jau irgi pagaliau turiu ka parodyt sitoj temoj,nors jau saltasis sezonas ir baigiasi smile.gif



bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
na isties nerealus darbelis. super suknelyte 4u.gif 4u.gif 4u.gif . gal kartais schemuke turit? buciau labai dekinga. rasykit i az
Atsakyti
rasa32, kaip puikiai viskas: ir spalva, ir pats darbas, ir prie figūros idealiai wub.gif
Atsakyti
mano klientės manęs nepamirsta... smile.gif

user posted image
Atsakyti