Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

[quote=Viliuteee,2010 04 21, 11:40]
[quote=juratike13,2010 04 20, 21:38]
Viliutte,jau jusu groziai fantastiski...

Mergaites,gal galima patarimo,kaip butu galima platint sia suknute
galima pradėti nerti nuo mažesnių gėlyčių ir jas palaipsniui didinti.

rodau paskutinį savo darbelį ax.gif
user posted image
[/quote]

Labai fantastinė suknelė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2010 04 24, 18:13)
Labai fantastinė suknelė 4u.gif

labai graži suknytė raštelis ir spalvytė thumbup.gif thumbup.gif
Gal galima rašteli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2010 02 09, 12:56)
ČIA NERTA suknelė... kaži kodėl ji tau megzta susirodėsmile.gif
Aš su virbalais nedraugauju:) blush2.gif
Va iš arčiau dar motyvas:)
user posted image

man labai idomu ar ja neret atskirai priekis ir nugara, ar kaip as sakau ratu? ax.gif
Atsakyti
O kaip vašeliu padaryt tokį raštą,kad atrodo kaip megzta virbalais stulpeliu g.gif Aš ir pagalvojau,kad tai megzta suknutė blush2.gif , tik kaklas apnerta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danuse @ 2010 04 27, 22:16)
man labai idomu ar ja neret atskirai priekis ir nugara, ar kaip as sakau ratu? ax.gif

Nėriau ratu iki krūtinės juostos, ta juosta yra paskutinė neriama ratu.O jau tada jau atskirai priekį ir nugarą nėriau:)
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2010 04 28, 08:59)
Nėriau ratu iki krūtinės  juostos, ta juosta yra paskutinė  neriama ratu.O jau tada  jau atskirai priekį ir nugarą nėriau:)

aciu labai, taip ir galvojau kad toks nerimas, tik reikejo pasitikslinti
Atsakyti
ne aukštasis pilotažas, bet drįstu pademonstruoti suknelę.... blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Labai grazi 4u.gif
Atsakyti
Laura777- gra=ios jūsų suknelės.... wub.gif
Romap- aukštas pilotažas ar ne- bet darbo įdėta daug... ir gero darbo thumbup.gif
Atsakyti
O as ateinu pasiguost verysad.gif
Labai jau man patiko tos servetelines sukneles, tad pabandziau vasarai nusimegzti medvilnine serveteline. Vakar uzbaigiau sijonine dali, bet rezultatas nuliudino - kazkaip netinka tokiems siuliukams rastelis. Lapeliai kabo kaip kokie maisai. Dar neploviau, bet akivaizdu, kad nieko doro nebus ir teks ardyti schmoll.gif Mezgiau Yarn art summer siulais.
Ziuredama i jusu darbus, padariau isvada, jog vasarai graziausiai atrodo nerti rubai, bet as labai nemegstu nerti vaseliu. Man ir uztrunka labai ilgai. Neriau leliukui apkloteli paprasciausiais stulpeliais, tai uztruko visa amzinybe ir buvo tikra kancia. O su virbalais man smagu rolleyes.gif
Tad dabar turiu dideli galvos skausma, kaip megzti ar nerti ta suknele, nes siuliukai siaip ar taip nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 04 29, 11:09)
O as ateinu pasiguost verysad.gif
Labai jau man patiko tos servetelines sukneles, tad pabandziau vasarai nusimegzti medvilnine serveteline. Vakar uzbaigiau sijonine dali, bet rezultatas nuliudino - kazkaip netinka tokiems siuliukams rastelis. Lapeliai kabo kaip kokie maisai. Dar neploviau, bet akivaizdu, kad nieko doro nebus ir teks ardyti schmoll.gif Mezgiau Yarn art summer siulais.
Ziuredama i jusu darbus, padariau isvada, jog vasarai graziausiai atrodo nerti rubai, bet as labai nemegstu nerti vaseliu. Man ir uztrunka labai ilgai. Neriau leliukui apkloteli paprasciausiais stulpeliais, tai uztruko visa amzinybe ir buvo tikra kancia. O su virbalais man smagu rolleyes.gif
Tad dabar turiu dideli galvos skausma, kaip megzti ar nerti ta suknele, nes siuliukai siaip ar taip nupirkti.


O tu palauk ir dar neardyk, išplauk, išlygink ir čia parodyk. Turėtų viskas būti gerai. Aš ir galvoju apie servetėlinę iš medvilnės.
Atsakyti
Serveteline is medvilnes visai grazu turetu buti, tik siulo manau reikia plonycio, kad svoris nenutemptu...
Atsakyti