Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

juratike13, keisti vašelio storį. galima net kelis kartus, t.y. pvz iš 1,5 į 2, o po to į 2,5 nr.
Atsakyti
[quote=juratike13,2010 04 20, 21:38]
Viliutte,jau jusu groziai fantastiski...

Mergaites,gal galima patarimo,kaip butu galima platint sia suknute



galima pradėti nerti nuo mažesnių gėlyčių ir jas palaipsniui didinti.

rodau paskutinį savo darbelį ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2010 04 21, 08:24)
juratike13, keisti vašelio storį. galima net kelis kartus, t.y. pvz iš 1,5 į 2, o po to į 2,5 nr.

aciu,bet jau saukstai popietu...nes nunertos abi puses atskirai vienodom gelytem...masciau,kad sonuose gal deti eitu kazkaip,kazin ar imanomas toks budas?

Viliuteee...nu pasakiskai grazu...,labai noretus pamatyt ant manekenes bigsmile.gif
Atsakyti
ačiū,tikiuosi galėsiu parodyti,kaip ant šeiminikės atrodo.
man pačiai labai įdomu,nes suknelę vilkės nuotaka ax.gif

Atsakyti
gal galit patarti kokiais geriau ir graziau atrodytu nerta suknyte- sarafanas g.gif
Atsakyti
ax.gif Sveikos mergaitės, labai jau gražūs jūsų darbeliai, tai ir aš morėčiau savais pasidalinti

user posted image
Atsakyti
Pritrenkiančios visų mergaičių mocherinukės thumbup.gif
Turiu ir aš jau apatinę dalį nusimezgusi pagal populiarųjį raštuką...bet tik biški neapskaičiavau akių. Prisiskaičiau forume, prisižiūrėjau nuotraukų su manekenėm ir kaip dėjau 150 akių. Po skalbimo patįso...ir dabar pusantros manęs tilptų lotuliukas.gif Nu bet parauksiu, parauksiu ir bus gražu ax.gif
Atsakyti
Na kuklusis Sniegeli biggrin.gif ,papasakok kaip sio grozio apykakle mezgei verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bloga3: 21 balandžio 2010 - 16:12
Žalios suknutės apykaklė megzta labai paprastai, tiesiog numezgiau kaip šalikėlį

user posted image

ir uždėjau aplink.

user posted image

o taip atrodo be šalikėlio
Atsakyti
na jo... mocheriukes fantastiskos wub.gif
Atsakyti
Sniegeli, negariu palikti temos nepagyrus.
Atsakyti
Sniegeli, labai graži suknutė thumbup.gif tik man atrodo, kad tas žalias diržas per sunkus tokiam trapumui blush2.gif
Atsakyti