Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

Pagaliau ir as prisiruosiau pasirodyt savo serveteline suknute. Jau pabuvojus sugrusta spintoje, tai vaizdelis nebe koks schmoll.gif , bet svarbiausia, kad jau spejau ja pasipuosti dar iki ibrukant ziemoti. Gaila, kad nuotraukoj nesimato tikros spalvos, ji realiai kazkiek ryskesne ir, sakyciau, tikroveje suknute geriau atrodo user posted image

Kazkodel ikele prastos kokybes nuotrauka, nors man ja rodo visai kitaip. Bandau is naujo, bet nieko geriau neiseina padaryti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiva78: 19 balandžio 2010 - 10:23
QUOTE(daiva78 @ 2010 04 19, 10:09)
Pagaliau ir as prisiruosiau pasirodyt savo serveteline suknute.


thumb_yello.gif
Kaip suprantu "palapinė" virto suknele. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinesa: 19 balandžio 2010 - 11:53
O jūs tas pasuknes po servetėlinėm siuvatės lygias ar sijonus irgi kliošinius darot? Kaip patogiau?
Atsakyti
QUOTE]
QUOTE(daiva78 @ 2010 04 19, 10:09)
Pagaliau ir as prisiruosiau pasirodyt savo serveteline suknute. Jau pabuvojus sugrusta spintoje, tai vaizdelis nebe koks  schmoll.gif , bet svarbiausia, kad jau spejau ja pasipuosti dar iki ibrukant ziemoti.  Gaila, kad nuotraukoj nesimato tikros spalvos, ji realiai kazkiek ryskesne ir, sakyciau, tikroveje suknute geriau atrodo

Kazkodel ikele prastos kokybes nuotrauka, nors man ja rodo visai kitaip. Bandau is naujo, bet nieko geriau neiseina padaryti  g.gif



Vau kaip gražu. Man moherinukės tai kažkokia mistika. Labai labai noriu, bet gyvenime nemezgusi servetėlių virbalais, tai bijau siūlus gadinti.
Atsakyti
QUOTE(davusi viltį @ 2010 04 17, 20:15)
Bandau... ir, atrodo, pavyko  bigsmile.gif
user posted image


gal kuri jau nuneret? butu idomu pamatyt kaip pavyko wub.gif
Atsakyti
daiva78,
viskas gerai matosi,suknelė labai graži, thumbup.gif
o kad realybėj jos tikrai gražiau atrodo,galiu patvirtinti.Tik man norėtųsi kažkokio diržo,kad nesimatytų rašto perėjimo.Čia tik mano nuomonė. ax.gif

doviile,
manau,kad čia nėra kam nepavykti,juk suknelė be galo paprasta,ir raštas ir modelis.Tik svarbu parinkti tinkamus siūlus ir tinkamą plotį bei ilgį.mačiau osinkoj suknelės pakartojimų,iš plonesnių siūlų neriant,vaizdelis toli gražu nepanašus į šitą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 04 18, 20:35)
Jau pradejau ruostis vasarai smile.gif Cia mano pirmoji nerta suknute.


Puikus rezultatas, ir spalvelė kaip tik pajūriui tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva78 @ 2010 04 19, 12:09)
Pagaliau ir as prisiruosiau pasirodyt savo serveteline suknute. Jau pabuvojus sugrusta spintoje, tai vaizdelis nebe koks  schmoll.gif , bet svarbiausia, kad jau spejau ja pasipuosti dar iki ibrukant ziemoti.  Gaila, kad nuotraukoj nesimato tikros spalvos, ji realiai kazkiek ryskesne ir, sakyciau, tikroveje suknute geriau atrodo user posted image

Kazkodel ikele prastos kokybes nuotrauka, nors man ja rodo visai kitaip. Bandau is naujo, bet nieko geriau neiseina padaryti  g.gif

suknyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , ( viska tai nuotraukai gerai)
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 04 19, 12:52)
thumb_yello.gif
Kaip suprantu "palapinė" virto suknele. bigsmile.gif

Taip, ta pati biggrin.gif
QUOTE(Rinesa @ 2010 04 19, 16:11)
O jūs tas pasuknes po servetėlinėm siuvatės lygias ar sijonus irgi kliošinius darot? Kaip patogiau?
Manau, kad priklauso nuo norimo rezultato. Jei reikia, kad būtų papūsta suknelė, geriau kliošinis pasijonis, jei nereikia pūstumo, tada tiks ir tiesus. Man tai tinka ir naktinukai.
QUOTE(editamazoji @ 2010 04 19, 18:11)
QUOTE]
Vau kaip gražu. Man moherinukės tai kažkokia mistika. Labai labai noriu, bet gyvenime nemezgusi servetėlių virbalais, tai bijau siūlus gadinti.

Čia mano pirmoji servetėlinė. Irgi bijojau sugadinti siūliukus, todėl pradžiai rinkausi pigesnius. Bet viskas neblogai pavyko. Tikrai neverta baimintis
QUOTE(Viliuteee @ 2010 04 19, 22:51)
daiva78,
viskas gerai matosi,suknelė labai graži, thumbup.gif
o kad realybėj jos tikrai gražiau atrodo,galiu patvirtinti.Tik man norėtųsi kažkokio diržo,kad nesimatytų rašto perėjimo.Čia tik mano nuomonė. ax.gif

Ačiū, Viliuteee, Jus mano įkvėpėja. Besigrožėdama Jūsų darbais, pati pasiryžau nusimegzti servetėlinukę. O dėl dirželio, tai gal ir gražiau būtų..Kitą kartą pamėginsiu

QUOTE(rutcik @ 2010 04 20, 11:10)
suknyte thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , ( viska tai nuotraukai gerai)

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiva78: 20 balandžio 2010 - 13:57
QUOTE(daiva78 @ 2010 04 20, 13:55)
Manau, kad priklauso nuo norimo rezultato. Jei reikia, kad būtų papūsta suknelė, geriau kliošinis pasijonis, jei nereikia pūstumo, tada tiks ir tiesus. Man tai tinka ir naktinukai.


Naktinukai? Kokie naktinukai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinesa: 20 balandžio 2010 - 14:10
daiva78, suknike-liuks thumbup.gif As savaja taip pat beveik i spinta ikisus laikau, nors irgi dar taip ir nenufotkinau rezultato... ax.gif
Jau senokai cia lankiausi, tai GIRIU VISAS VISAS 4u.gif
Atsakyti
Viliutte,jau jusu groziai fantastiski...

Mergaites,gal galima patarimo,kaip butu galima platint sia suknute...neria sesuo mano mergytei...bet neisnesa protas kaip ja siek tiek parplatinus,aisku,kad nesigautu kliosas...bet kad butu siek tiek trapecijos...
user posted image

o stai toks jungimas gelyciu
user posted image
Atsakyti