Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

Wow kokia putota purslota primenanti jūrą wub.gif thumbup.gif tik mažytė mano nuomonė, jei galima ax.gif man norisi apie kakliuko ir rankovių iškirptes kokios nors mažytės žydros apdailos 4u.gif bet aišku čia tik mano nuomonė
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 03 24, 14:12)
Labai puikus siulas yra Begonia thumbup.gif Gal dar vaziuosite i kita miesta ir nusipirksite,labai patariu.
Linate man patinka mezgimui is 2siulu,o nertas is 1siulo tai irgi visai neblogai ziurisi,krenta normaliai.Labai ekonomiski.



Begonia is Yarnart?
O ką manot apie liną? Kaip krenta? Galvoju megzti vasarai lininę suknę ir dabar suku galvą kokius siulus pasirinkt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2010 03 24, 16:57)
Wow kokia putota purslota primenanti jūrą  wub.gif  thumbup.gif tik mažytė mano nuomonė, jei galima  ax.gif man norisi apie kakliuko ir rankovių iškirptes kokios nors mažytės žydros apdailos  4u.gif bet aišku čia tik mano nuomonė

ir man jai kazko truksta, tik nesumastau kao. nusiziurejau is drauges sia sukne
Papildyta:
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 24, 14:26)
Sveikos...

Noriu paklasut,is kokiu reiktu nert suknele vasarai,noriu krikstynom sau ir dukrytei nusinert sukneles,bolero ...
maxi nerandu su blizgesiu baltu...
yarn art summer man per stori
yarn art victoria patiktu visai,bet pas mus ju nera, ir begonios nera
perle 5 ir perle 8 kuom skiriasi?Ju gyvei nesu maciui,bet nete man visai patinka,kaina gera ir metrazas nemazas.
dar uztikau Linate siuliukus,50medvile,50akrilanas,pardaveja sake visai nieko jie nerimui,bet as kazkaip baidausi to akrilo labai,tai nezinau net,patarkite prasau bigsmile.gif

siaip geriau imti kad vietoj akrilo butu polisteris( jis maziau tysta), nors as jau tokiais stengiuosi darbuotis. kuo maziau akrilo. o nenori pabandyti medvilnes?
Atsakyti
QUOTE(rutcik @ 2010 03 24, 15:49)


siaip geriau imti kad vietoj akrilo butu polisteris( jis maziau tysta), nors as jau tokiais stengiuosi darbuotis. kuo maziau akrilo. o nenori pabandyti medvilnes?

medvilne man labai patinka...bet kaip jau minejau nera musu kaime pasirinkimo,o vis tik reikia ir i kaina atsizvelgt...kol kas man prieinamiausi butu perle 8...o daugiau net nezinau...
o ka jus patartumet?
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 03 24, 12:51)
nu kaip pradziai tai ideju jums su aprasymais, sekmes darbuojantis nail.gif
http://www.liveinter...ywordid=1161208

thumbup.gif Ačiū už naudingą nuorodėlę 4u.gif .

QUOTE(jolitag @ 2010 03 24, 14:41)
Sveikos.mano zigzagine,tik dar be pasukneles

didis.gif Fantastika wub.gif wub.gif wub.gif . Tokiems grožiams neatsispiriu, išskustu pamačius biggrin.gif . Seilės varva, noras begalinis tokią kada nors nusimegzt blush2.gif . Man labai patiko ir spalvų derinys thumbup.gif

thumbup.gif na pirmieji puslapėliai tėmelės papuošti tikrai gražiais mezginiais thumbup.gif

Visoms gražių suknelių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
dekui visosm uz gera zodi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 24, 13:26)
dar uztikau Linate siuliukus,50medvile,50akrilanas,pardaveja sake visai nieko jie nerimui,bet as kazkaip baidausi to akrilo labai,tai nezinau net,patarkite prasau bigsmile.gif



LINATE Cotolin, 750 m/100 g? NEREALUS siūlas. Minkštas ir malonus prie kūno, nestyro. Dukros spalvingosios suknios ir skrybėlaitės - iš josios.

Atsakyti
jolitag nuostabi suknelė 4u.gif Aš turiu juodų ir raudonų maxi siūliukų, jaučiu, būtų gražu. Noriu paklausti, ar siaurinot per liemenį ir platinot per krūtinę? Ar tiesiai nėrėt?
Atsakyti
QUOTE(neringošiux @ 2010 03 24, 22:44)
jolitag  nuostabi suknelė  4u.gif  Aš turiu juodų ir raudonų maxi siūliukų, jaučiu, būtų gražu. Noriu paklausti, ar siaurinot per liemenį ir platinot per krūtinę? Ar tiesiai nėrėt?

neraiu nuo apacios,tai siaurinau,o ties krutine platinau 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas

QUOTE(gadget3 @ 2010 03 24, 17:39)
LINATE Cotolin, 750 m/100 g? NEREALUS siūlas. Minkštas ir malonus prie kūno, nestyro. Dukros spalvingosios suknios ir skrybėlaitės - iš josios.

Taip,tie patys...
o kur galeciau pamatyt suknutes ir skreybelaites...nes lanbai jau aktuali tema,ryt turiu apsisprest kokiu siulu noriu, nes reiks jau pirkt... bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif , turiu ivairiu spalvu siulu likuciu, na tokiu is kuriu neriamos serveteles ( gal irisas vadinasi ). Labai noreciau vasarai nusinerti tokia ryskia spalvinga suknele, gal kuri nors turite tokios sukneles modeliuku ax.gif , buciau labai dekinga smile.gif , beje, nenoriu nerti is gabaliuku ( pvz. sujungtu gelyciu), labai lauksiu patarimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 25, 08:51)
Labas rytas
Taip,tie patys...
o kur galeciau pamatyt suknutes ir skreybelaites...nes lanbai jau aktuali tema,ryt turiu apsisprest kokiu siulu noriu, nes reiks jau pirkt... bigsmile.gif


Suknytė pvz. tokia user posted image
Sijonas tokis user posted image
ir skrybėliukas user posted image

Mezgant tas siūlas nenuvilia, tik moheriu su elastanu praskiestas, nes šiaip padidėja gaminys cool.gif o nėrimui - superinis.
Atsakyti