Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema


dar vienas, gal mačiusioms jau ir pabodęs ,bet paklausos vis dar neprarandantis,,rutulinis" biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 16 balandžio 2010 - 12:48
Na puiku kaip visada. O Jus miegate ka nors. Ar turite kokia voru ferma, kur Jums padeda tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 04 16, 10:02)
jau kokia jauki suknyte  thumbup.gif  tik man labiau patinka pirmasis variantas  g.gif

drinks_cheers.gif man ir
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 04 16, 13:48)
dar vienas, gal mačiusioms jau ir pabodęs  ,bet paklausos vis dar neprarandantis,,rutulinis" biggrin.gif

vat man kaip tik sitas rutulinis variantas niekad nepabosta wub.gif nu taip grazu taip grazu.... taip viskas dera wub.gif noooooriu tokio grozioooo cry.gif cry.gif cry.gif noooooriuuuuu cry.gif bet turbut niekad nepasirysiu unsure.gif g.gif teks uzsisakineti bigsmile.gif arba uzsispirti ir patiketi, kad ir as taip galiu cool.gif bet kol kas man taip nerealus "voru fabriko" (kaip cia kazkas rase) darbelis Vliuteee - esi nepakartojama, nereali - niekad nenustosiu zavetis Jusu sugebejimais ir kuriamais darbais thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 16 balandžio 2010 - 14:25
Viliute, kaip visada labai labai grazu, dailu, kruopstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Depresyja @ 2010 04 16, 10:17)
Kokį kombinuką? Kuriam amžiuj gyvenam? Čia suprantu klausia jauna panelė 4u.gif aš po nertom ir megztom(nesvarbu kokių siūlų )visada pasisūnu pamušaliuką iš plonos pamušalinės medžiagos,dabar yra visokių,ir spalvą galima atitaikyt,ir ilgį pagal suknelę,o kokio "kombinuko"manau ilgio ir spalvos nelabai atitaikysi tongue.gif Siūsi pamušalą,tai niekas ir neišsisėdės ir neišsitampys,SĖKMĖS  mirksiukas.gif
P.S Mezgu jau seniai,ir manau kad labai neblogai,čia karts nuo karto paskaitinėju,pasigrožiu jūsų darbeliais,o savo nededu,nes neturiu laiko tokiais dalykais užsiėminėt...Gal kas mezga pagal užsakymus,toms ir reikia,o aš tik sau ir savo mergaitėms 4u.gif  4u.gif

biggrin.gif
nu neišlaikiau

koks jau čia tas amžius stebuklingas doh.gif kombinukus išauklėtos moteros ir dabar nešioja. gal tik kitaip vadina. o gerose parduotuvėse dar ir kainuoja nemažai
netyčia esu nusipirkusi Triumph firmos dar ir figūrą paformuojantį. superiškai atrodo thumbup.gif

nors negaliu nesutikti, kad jei nori, kad idealiai atrodytų suknia, tikrai geriau siūdintis pasuknelę. ir nebūtinai iš pamušalinės medžiagos. labai smagiai atrodo, nesiglamžo ir patogu yra sintetinė viskozė ar plonas trikotažiukas. o vasarai po lininėmis yra ir plonytė medvilnė su sintetika pamaišyta. bet kuri paprasta siuvėja mielai pasiūs o gal dar ir nebrangiai

dar vienas variantas taupančioms: pasivaikščioti po Ponių laimes. galima užtikti puikių pasuknelių už kelis litus thumbup.gif


o kad nerodai savo darbų - tavo reikalas. laiko paplepėjimams tai atsiranda mirksiukas.gif pasižiūrėti į kitų darbus taigi visai smagu ir naudinga.
taip kad visoms, kurios kuriate tokius grožius ir rodote kitoms šioje ir kitose temose po 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2010 04 16, 15:21)
biggrin.gif
nu neišlaikiau

koks jau čia tas amžius stebuklingas  doh.gif  kombinukus išauklėtos moteros ir dabar nešioja. gal tik kitaip vadina. o gerose parduotuvėse dar ir kainuoja nemažai
netyčia esu nusipirkusi Triumph firmos dar ir figūrą paformuojantį. superiškai atrodo thumbup.gif

nors negaliu nesutikti, kad jei nori, kad idealiai atrodytų suknia, tikrai geriau siūdintis pasuknelę. ir nebūtinai iš pamušalinės medžiagos. labai smagiai atrodo, nesiglamžo ir patogu yra sintetinė viskozė ar plonas trikotažiukas. o vasarai po lininėmis yra ir plonytė medvilnė su sintetika pamaišyta. bet kuri paprasta siuvėja mielai pasiūs o gal dar ir nebrangiai

dar vienas variantas taupančioms: pasivaikščioti po Ponių laimes. galima užtikti puikių pasuknelių už kelis litus thumbup.gif
o kad nerodai savo darbų -  tavo reikalas. laiko paplepėjimams tai atsiranda  mirksiukas.gif   pasižiūrėti į kitų darbus taigi visai smagu ir naudinga.
taip kad visoms, kurios kuriate tokius grožius ir rodote kitoms šioje ir kitose temose po  4u.gif  4u.gif  4u.gif

100 X drinks_cheers.gif
Aš ir jau susiruošiau pacituoti tą postą,bet katuks mano mintis išsakė mirksiukas.gif čia rodosi merginos ne tos,kurios neturi ką veikt,o kaip tik-net labai turi ką thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 16 balandžio 2010 - 18:05
ir aš dėl rodymosi nesutinku. schmoll.gif nors mezgu pagal užsakymus,bet tai tik mano laisvalaikio užsiėmimas.Darbo tikrai pakanka,o pasirodyti savo darbus ir kitų pamatyti tiesiog norisi ,ir laiko tam,palyginus ,reikia tikrai nedaug. ax.gif O reklamos savo čia tikrai nelabai padarysi,juk renkasi čia daugiausiai tos,kurios ir pačios gali sau nusimegzti.

Atsakyti
sveikutes gal kuri turit kokinors paprasta modeliuka nerimui suknutes pradedanciai nerejai blush2.gif
Atsakyti
Tikrai turiu ką veikti thumbup.gif . Dažnai čia paskaitinėju, todėl Jūs mielosios ir įkvepiat rakaliot ir pasirodyt 4u.gif , tik suknelė toks daiktas, kad ne kasdien po suknią nunersi lotuliukas.gif ( pernai 2, šiemet pirmoji). Čia naujoji lininė gavosi sėdus ant siūlų dietos lotuliukas.gif , nors jų galo ir nematyti(pasuknelė buvo rasta tik šiam demonstravimui, vasarai bus kita)
user posted image
Atsakyti
Kiek daug grožybių 4u.gif
O aš va laukiu atostogų, kai visi kursiniai ir referatai bus parašyti, egzaminai išlaikyti ir griebsiu vąšelį į nagus. Susiplanavau nusinert kvadratukinę suknelę iš šio mėn. rankdarbių kraitelės (nors manau, kad atostogų nesulaukus pradėsiu jau po kokių kelių savaičių - vis po kvadaratuką per vakarą mirksiukas.gif ) Ir dar šitos suknikės noriu, o neturiu nei schemos, nei aprašymo. Gal kuri matėt? 4u.gif

P.S. nesuprantu, kaip teisingai paveikslėlio nuorodą įkelt, kad nuotrauką rodytų, rašo, kad neleidžia tokio plėtinio naudot unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davusi viltį: 17 balandžio 2010 - 18:01
QUOTE(Lupita 77 @ 2010 04 17, 17:13)
Tikrai turiu ką veikti thumbup.gif . Dažnai čia paskaitinėju, todėl Jūs mielosios ir įkvepiat rakaliot ir pasirodyt 4u.gif , tik suknelė toks daiktas, kad ne kasdien po suknią nunersi lotuliukas.gif ( pernai 2, šiemet pirmoji). Čia naujoji lininė gavosi sėdus ant siūlų dietos lotuliukas.gif , nors jų galo ir nematyti(pasuknelė buvo rasta tik šiam demonstravimui, vasarai bus kita)


thumbup.gif Gražu wub.gif

QUOTE(davusi viltį @ 2010 04 17, 17:59)
/-FynyRh0TFEHJNLfONVKHw?feat=directlink]suknikės[/url] noriu, o neturiu nei schemos, nei aprašymo. Gal kuri matėt?  4u.gif

P.S. nesuprantu, kaip teisingai paveikslėlio nuorodą įkelt, kad nuotrauką rodytų, rašo, kad neleidžia tokio plėtinio naudot  unsure.gif

Nuorodos man neatidaro ,tiksliau atidarius rodo tuščią baltą Picaso puslapį g.gif
Aš tai nuotraukas keliu per www.radikal.ru ,nusikopinu viršutinę nuorodą ir dedu į SMą pe IMG kodą. Tik kai iššoka lentelė nuorodai,nutrinu tas raides http...
Ups..nuorodą jau atidarė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 17 balandžio 2010 - 18:08