Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

wub.gif boze kokie groziai. Man vat toks klausimas iskilo g.gif , ziurinejant tas be galo grazias mocherines suknutes, o gal pavyktu su kabliuku nunerti (kaip servetele). As vis galvoju apie suknute dukrai krikstynoms blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2010 04 14, 19:37)
Reikės pabandyti. Nors atrodo gana sudėtingai

Tikrai niekuom nesudetingiau, negu merzgant iprastai nuo apacios 4u.gif

QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 14, 22:00)
bet pradėta gal nuo rankovės akių, po to jų pridedama ar kaip?dėkui už atsakymus  4u.gif

Taip, pradedi nuo rankoves, paskui pridedi ir baigi vel rankove 4u.gif
Tik reikia pafantazuot ir kaklo nepamirsti issimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 04 15, 08:45)
Tikrai niekuom nesudetingiau, negu merzgant iprastai nuo apacios  4u.gif
Taip, pradedi nuo rankoves, paskui pridedi ir baigi vel rankove  4u.gif
Tik reikia pafantazuot ir kaklo nepamirsti issimti smile.gif

dėkui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 14, 23:00)
bet pradėta gal nuo rankovės akių, po to jų pridedama ar kaip?dėkui už atsakymus  4u.gif

mezgiau tokia suknyte. prasejau nuo rankoves, pinem emiau 14 akiu ir jas sukryziavau( punes geros akys tiap blogom- tada rastas issimusa). nera sunku tik kriptis kita
Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2010 04 14, 23:33)
pirštinės prie jau rodytos suknelės.dar neapsisprendžiam su kliente-reikia viršuje kiauraraščio ar ne g.gif

user posted image

o čia su suknele,kolkas tokioje padėtyje ax.gif

user posted image

viliuteee suknyte thumbup.gif
Atsakyti
O galima padiskutuoti tokiu reikalu biggrin.gif
Kadangi uzsimaniau nertos vasariskos suknytes, o mama ja man gali nunerti, tik sako kazkin ar nesiosi, nes iskilo toks klausymas:
Nerta suknyte, vasarai. Ka jus nesiojete po apacia? As suprantu kai buna megsta, storesne, tai nieko ten nesisviecia. o kai vasariska, o ypac nerta gi tikrai storos nesinori.Koki apatinuka? g.gif O ar nertos suknytes neissitampo? ar padalkos neissikraipo?
Nu mama pasejo abejinguma man. dabar pati nezinau. smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Jukituke, nerealiai grazu!!! thumbup.gif
Atsakyti
naujiena...
Pradinis variantas
user posted image
Galutinis, gal..
user posted image
Atsakyti
LIGVITA-suknyte thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2010 04 15, 12:36)
O galima padiskutuoti tokiu reikalu  biggrin.gif
Kadangi uzsimaniau nertos vasariskos suknytes, o mama ja man gali nunerti, tik sako kazkin ar nesiosi, nes iskilo toks klausymas:
Nerta suknyte, vasarai. Ka jus nesiojete po apacia? As suprantu kai buna megsta, storesne, tai nieko ten nesisviecia. o kai vasariska, o ypac nerta gi tikrai storos nesinori.Koki apatinuka? g.gif O ar nertos suknytes neissitampo? ar padalkos neissikraipo?
Nu mama pasejo abejinguma man. dabar pati nezinau. smile.gif  blush2.gif

nu po apacia tai reikia koki kombinuka ar pasijoni, isistampymas ir kraipymas tai viskas nuo siulo ir rasto priklauso.
Atsakyti
QUOTE(rutcik @ 2010 04 15, 21:14)
nu po apacia tai reikia koki kombinuka ar pasijoni, isistampymas ir kraipymas tai viskas nuo siulo ir rasto priklauso.

Kokį kombinuką? Kuriam amžiuj gyvenam? Čia suprantu klausia jauna panelė 4u.gif aš po nertom ir megztom(nesvarbu kokių siūlų )visada pasisūnu pamušaliuką iš plonos pamušalinės medžiagos,dabar yra visokių,ir spalvą galima atitaikyt,ir ilgį pagal suknelę,o kokio "kombinuko"manau ilgio ir spalvos nelabai atitaikysi tongue.gif Siūsi pamušalą,tai niekas ir neišsisėdės ir neišsitampys,SĖKMĖS mirksiukas.gif
P.S Mezgu jau seniai,ir manau kad labai neblogai,čia karts nuo karto paskaitinėju,pasigrožiu jūsų darbeliais,o savo nededu,nes neturiu laiko tokiais dalykais užsiėminėt...Gal kas mezga pagal užsakymus,toms ir reikia,o aš tik sau ir savo mergaitėms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 04 15, 17:23)
naujiena...
Pradinis variantas
user posted image
Galutinis, gal..
user posted image


jau kokia jauki suknyte thumbup.gif tik man labiau patinka pirmasis variantas g.gif
Atsakyti