Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

Stai koki grozi, man Upse atsiunte
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif liuks suknele, o gal rasteli kas turi? ax.gif
Atsakyti
Linaule,dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 04 10, 19:32)
Stai koki grozi, man Upse atsiunte


Ojėėė-žyra čia tų mocheriukių viena už kitą gražesnių wub.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
gal galit patarti kiek matkeliu moheros reiktu numegsti suknyte 7 metuku panelytei.aciu
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 04 10, 19:32)
Stai koki grozi, man Upse atsiunte
user posted image


nuostabu thumbup.gif tokias nuotraukas reikia parodyti toms "protingoms", kurios issijuose aiskina, kad megztos sukneles tinka tik manekenems thumbup.gif Begalo graziai atrodo tavoji "manekene" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inkariuke @ 2010 04 10, 22:38)
gal galit patarti kiek matkeliu moheros reiktu numegsti suknyte 7 metuku panelytei.aciu

Va kaip tik vakar baigiau mocherinį sarafaną 5 metų mergytei. Suėjo lygiai 2. Antrojo matkelio liko kokie 2metrai. Kai apnėrinėjau apačią labai bijojau,kad nepritruktų kokio metro smile.gif Taip,kad 7-metei 3 matkelių bus "pilnos akys" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 04 11, 08:31)
Va kaip tik vakar baigiau mocherinį sarafaną 5 metų mergytei. Suėjo lygiai 2. Antrojo matkelio liko kokie 2metrai. Kai apnėrinėjau apačią labai bijojau,kad nepritruktų kokio metro  smile.gif  Taip,kad 7-metei 3 matkelių bus "pilnos akys"  mirksiukas.gif



cia apie kid moheriukus g.gif tuos po 25 gr g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 04 11, 08:31)
nuostabu  thumbup.gif  tokias nuotraukas reikia parodyti toms "protingoms", kurios issijuose aiskina, kad megztos sukneles tinka tik manekenems  thumbup.gif  Begalo graziai atrodo tavoji "manekene"  rolleyes.gif

Zinok ir as ta pati pagalvojau vakar kai gavau nuotraukas.
Atrodo tikrai puikiai
Atsakyti
Kol kas taip, bet labai tikiuosi, kad greit parodysiu ir ant modelio

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 04 11, 12:42)
cia apie kid moheriukus  g.gif  tuos po 25 gr  g.gif


Silk mochair,25gr,220m
QUOTE(Ligvita @ 2010 04 11, 15:10)
Kol kas taip, bet labai tikiuosi, kad greit parodysiu ir ant modelio


Oi mamački kaip gražu wub.gif
O pas mane va taip ax.gif Kai bus visiškai baigta (pasiūta pasijonis),tikiuosi ir ant manekenės parodyti smile.gif
user posted image
Atsakyti
Grazu
Atsakyti