Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 04 08, 20:39)
Ar ne 2 akių pynutė  g.gif


na, as irgi kazka panasaus manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 04 08, 21:59)
Sveikos, gal galit padet su issifravimu ka reiskia tie centre sukryziuoti langeliai?  rolleyes.gif

user posted image

mezgiau pagal tokia shema tai jai gerai atsimenu tai 2 akys susiema i tam tikra krypti( i kaire ar i desine)
Papildyta:
o viduryje tos dvi akutes susikryziuoja
Papildyta:
QUOTE(-Radė @ 2010 04 08, 20:19)
nu sunku ka jum ir gelbet, kad jau numezget kiek nugaros, o modeliuko ner, o gal netiks pagal nuziureta, niekad taip nemezgu  schmoll.gif verskit temukes puslapiukus gal kkas ir "uzklius" uz akies  4u.gif

tai kad ir as taip nedarau , bet viskam buna pirmas kartas. buvau usitikinusi, kad rasiu ta zurnala todel bejieskodama mezgaliojau. bet .... neradau. tiekto darysiu isgalvos. nu bet kur tas zurnalas dingo niekaip nesuprantu, jau visur islandziojau, nu niekur
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(linaule @ 2010 04 09, 18:42)

thumbup.gif thumbup.gif Negaliu-jau man šita spalvaaaaa wub.gif wub.gif Iš karto leidžiuosi blush2.gif Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutcik @ 2010 04 09, 10:25)
mezgiau pagal tokia shema tai jai gerai atsimenu tai 2 akys susiema i tam tikra krypti( i kaire ar i desine)
Papildyta:
o viduryje tos dvi akutes susikryziuoja
Papildyta:

tai kad ir as taip nedarau , bet viskam buna pirmas kartas. buvau usitikinusi, kad rasiu ta zurnala todel bejieskodama mezgaliojau. bet .... neradau. tiekto darysiu isgalvos. nu bet kur tas zurnalas dingo niekaip nesuprantu, jau visur islandziojau, nu niekur

o konkreciai is kokio zurnalo.gal tiesiog kas nors ta zurnalaa turi g.gif
Atsakyti
linaule

Laaaaaabai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aelitka: 09 balandžio 2010 - 20:23
QUOTE(linaule @ 2010 04 09, 20:42)

clap_1.gif suknyte thumbup.gif
Atsakyti
Kokia spalva liuks thumbup.gif Labai garzu drinks_cheers.gif 4u.gif O gal sijono rasta galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bloga3 @ 2010 04 10, 12:20)
: O gal sijono rasta galima ax.gif

Aha-aš ir jį priglausčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 04 10, 14:53)
Aha-aš ir jį priglausčiau  blush2.gif

cia mano sukneles rasta?kai rasiu ikelsiu smile.gif
http://s46.radikal.r...84a68ff9ab5.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linaule: 10 balandžio 2010 - 18:00
QUOTE(linaule @ 2010 04 10, 17:54)
cia mano sukneles rasta?kai rasiu ikelsiu smile.gif
http://s46.radikal.r...84a68ff9ab5.jpg

Labai ačiū. O aš dar paklaust noriu-tą diržą įsiuvai tarp viršaus ir sijono,ar jis ant vioršaus siuvosi. Iš aprašymo supratau,kad lyg ant viršaus g.gif
P.S. Bože bože-kur paimt laiko,bo šitą sukninką jau traukiu į planus,tik nežinau kam-sau ar dukrai g.gif
Atsakyti
as atskirai nusimezgiau dirza ant virsaus uzsidedu smile.gif
Atsakyti