Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNIOS 28 tema

ačiū visoms didžiausias už pagyrimus:4u: 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
vaikštu vėl prieš namiškius galvą iškėlus lotuliukas.gif

o dabar mezgu ilgas pirštines prie tos pačios suknelės.Vienos man nepatiko,tad dabar permezgu.tiesa nerašiau,kad tai nuotakos suknelė
Atsakyti
ieskau sios suknutes shemos
user posted image
Atsakyti
merginos ir viliuteee kur gauti tokiu rastu sukniom? nu niekur nerandu
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 04 07, 16:55)
ačiū visoms didžiausias už pagyrimus:4u:  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
vaikštu vėl prieš namiškius galvą iškėlus  lotuliukas.gif

o dabar mezgu ilgas pirštines prie tos pačios suknelės.Vienos man nepatiko,tad dabar permezgu.tiesa nerašiau,kad tai nuotakos suknelė

Viliute suknele nuostabi, o jei ndar ir su ilgom pirstinem... wub.gif man sis dideliu lapu motyvas jau is anksciau istriges bigsmile.gif labai labai grazu... ach wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rutcik @ 2010 04 08, 09:38)
merginos ir viliuteee kur gauti tokiu rastu sukniom? nu niekur nerandu


taigi susirask serveteliu virbalais schemu ir pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
Viluteeeeeeee, ši snieguoliškai kukli - ypatingai daili. Parrrroooooodysi pilną komplektą?
Atsakyti
būtinai parodysiu.Tikiuosi ir nuotaka nuotrauką atsiųs ax.gif

O raštų jau dabar daug kur pridėta.Aš dažnai čia užsuku
http://www.tindirind...pic.php?id=3304

o čia jų daugybė
http://www.streampho...65abbaeb6c8e57/
Atsakyti
Viliute,tu nebeviliok savo grozybemis biggrin.gif,o tai visko norisi,bet iki tavo lygio...... doh.gif Saunuole drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
doh.gif na gi tikrai net nepagalvojau, kad is servetku tokios grozybes iseina notworthy.gif
Papildyta:
sos!!! merginos pagelbekit man nerazumnai blush2.gif turiu jau numezgus puse nugaros suknelei, bet tokios kokios noriu niekur nerandu shemos, gal kas turi kokiu modeliuku sukneliu
Atsakyti
QUOTE(rutcik @ 2010 04 08, 17:47)
doh.gif na gi tikrai net nepagalvojau, kad is servetku tokios grozybes iseina  notworthy.gif
Papildyta:
sos!!! merginos pagelbekit man nerazumnai blush2.gif  turiu jau numezgus puse nugaros suknelei, bet tokios kokios noriu niekur nerandu shemos, gal kas turi kokiu modeliuku sukneliu


nu sunku ka jum ir gelbet, kad jau numezget kiek nugaros, o modeliuko ner, o gal netiks pagal nuziureta, niekad taip nemezgu schmoll.gif verskit temukes puslapiukus gal kkas ir "uzklius" uz akies 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit padet su issifravimu ka reiskia tie centre sukryziuoti langeliai? rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 04 08, 19:59)
Sveikos, gal galit padet su issifravimu ka reiskia tie centre sukryziuoti langeliai?  rolleyes.gif

Ar ne 2 akių pynutė g.gif
Atsakyti