Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

danske, na ir siaubelis doh.gif o dar sako lt gera salins, nei potvyniu, nei uraganu... nevelnio schmoll.gif visokio blogio turim
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 03 28, 12:24)
o aš vakar nusipirkau rudą zamšinę (ar verstos odos? aš nežinau, kuo skiriasi) liemenę. Pasimatavau, mano dydžio, spalva patiko.

QUOTE(GinCherry @ 2010 03 28, 13:39)
Bet ta liemene pilka? AR ash cia blogai perskaiciau, kad zalia bus

Liemenė šviesiai ruda, čia foto ji atrodo pilka g.gif
Atsakyti
MLP, nieko naujo nepasakysiu - siuvėja meškos paslaugą padarė, gerai, jei tau paskui pavyko kažkiek atlenkti, nes dabar trūksta ilgio. Ir skeltuką suknelėje tikrai užsiųčiau kažkiek, nes dabar atrodo, kad iki kelnaičių blush2.gif

Gricės visi pirkinukai liuks! Ypač smagu dėl plonytės vilnos sijono bigsmile.gif

Aš tai pajamiau per išpardavimus trakų H tokį smėlinį švarką - vos vos užpakalį dengia, su petukais ir tokiais suvarstymais ant šonų, prie jojiko batų ir į juos sukištų kelnių gerai žiūrisi. Bet fotkinti, aišku tingiu ax.gif Ir dar navy blue spalvos cardį perlamutro sagom užėjau bigsmile.gif Pakankamai trumpas ir labai tinka prie normalaus liemens sijonų.
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2010 03 28, 16:36)


be vaizdu neidomu tongue.gif
Atsakyti
Įkalbėjai tongue.gif

user posted image

user posted image

Ir dar kažkadą ant pakabos rodyti marškinukai ax.gif

user posted image
Atsakyti
3 variantas labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Man visi variantai geri.

Priminei jojiko batus. Guminiu jojiko batu si karta buvo keliose vietose. Tik ju dydziai idomus. 38-39 arba 40-41. Sau jau turiu. Noreciau geru odiniu.Tik ne sykio nesu uzmacius. O nauji uiiiii kokie nepigus. Vienoj vietoj guminiai tai praktiskai nauji, 20 lt

Primirsau, gal kuriai reikejo.
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 03 28, 10:23)
ai,o as dar vaza vistik laimejau


smagi - taip ir isivaizduoju su tulpem...

QUOTE(Gricė @ 2010 03 28, 11:57)
Čia anksčiau pirktas bet nerodytas vilnos klostuotas sijonas
ir visai neseniai pirktas sijonas,

abu sijonai faini, ypac antras thumbup.gif . Del liemenes neturiu ideju g.gif - paziureti man labai grazu, bet pati nenesioju...

QUOTE(GinCherry @ 2010 03 28, 13:13)
Danskes pirkiniai

faini! ypac dezute thumbup.gif

QUOTE(kniaumiau @ 2010 03 28, 16:18)
Įkalbėjai  tongue.gif



megztukas ir marskinukai thumbup.gif

as sian aplankiau blusu turgeli, bet nieko neradau, tik keista sage paemiau (ne vintage manau)

user posted image

o cia mano skarele:

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 28 kovo 2010 - 17:10
4u.gif

j'aime, daili skarelė smile.gif

danske, oi kaip norėčiau guminių jojiko botų (40 išmieros) ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 28, 17:06)

Priminei jojiko batus. Guminiu  jojiko batu si karta buvo keliose vietose. Tik ju dydziai idomus. 38-39 arba 40-41. Sau jau turiu. Noreciau geru odiniu.Tik ne sykio nesu uzmacius. O nauji uiiiii kokie nepigus.  Vienoj vietoj guminiai  tai praktiskai nauji, 20 lt

Primirsau, gal kuriai reikejo.


Man! 39 dydzio smile.gif Vienoj internetinej lietuviskoj parduotuvej uztikau savo dydzio, bet po laiko, jau parduoti buvo doh.gif Tik dabar mastau ar jie visi vienodi? g.gif Bo ash nor, kad graziai blauzda aptemptu g.gif Danske, ar tokie?

Kniaumiau, viskas labai graziai ziuris ant taves 4u.gif

Jaime, sage tai tikrai keista, galvojau kazkoks kaledinis papuosimas namu biggrin.gif O skareles labai patiko ir spalvos ir rashtai smile.gif
Atsakyti
Gin, tie naujesnieji ir buvo 38-39. Net tebeblizgejo nuo naujumo smile.gif Nors jie nera blizgus.Juokauju cia.Tau butu sociai ir su storesne kojinyte. Nezinau kaip si savaitgali , ar is viso bus turgus prie Velykas. Bet dabar tikrai zinosiu kad reikia nupirkti.
Taip tiksliai tokie pat.

O va 40-41 ilgai ieskojau. Irgi zinosiu.

Cia ta pati dezute, kuria kazkada pakilnojau ir del kainos neemiau. Vidus toks pamurzintas. Bet sausu mieliu pokucius laikysiu, bus gerai.

A, del blauzdos. <Mano peda nemaza. Reikia ir 40, ir 41 kartais.. Koks gamintojas. Tai sitie , o jie yra standartiniai, siaurai blauzdai. Dauguma musiskiu negali ju deveti, tai kai kurios nupjovusios.
Pamatavau, 35 cm mano blauzda. Tai normaliai jojimo kelniu nesukisu. Reikia gerai pagrusti. O tokias timpiniais galais galiu. Pamatuosiu, kai busiu turguj ir tau paskambinsiu. Bus aisku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 28 kovo 2010 - 17:38
Gin 4u.gif

danske, mano blauzda siaura (amžinai per platūs aulinukai būna doh.gif ), tai jei 40 dydžio juodus užmatysi būčiau labai dėkinga ir skolinga nelikčiau 4u.gif Tik su tais botais toks niuansas yra - kai kurių padas normalus, kaip batų (kaip Gin įdėtoje nuotraukoje), o kai kurių toks giliai rantytas būna, ir tada į tuos tarpus prilenda purvo ir paskui patalpoj ar šiaip kur vaikšant krenta ir šiukšlinasi blush2.gif Tai aš ieškau botų lygiu padu.
Atsakyti