Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Gin ir tau 4u.gif

Vakar dar tokiu niekniekiu ir as radau. Tik veliau pafotkinsiu, kai sukabinsim . Gal ne vintage, greiciau pagal tai. Man labai pasiteisino tie naminiai pomanderiai. Kai jau vakarop, tai i juos papurskiu kvapu ir pakabinu, o kai jau nueinu miegoti, tai kvepia kambarys.
Dar , irgi nesuprasi ar vintage, skardine dezute. Kazkada esu minejus, tik norejo uz ja apie 10-13 lt, nepamenu.O vakar uzteko 7 lt. Po rubus mazai vaiksciojom, nepasiemem vezimuko, o maze sunki jau. Dar nenori buti nesiojama, nori pati eiti. O balu sociai, o kruopa dar tarp dideliu zmoniu. Labai greitai aplekem ir namo.
Atsakyti
Su Verbų sekmadieniu visas 4u.gif

MLP, suknutė graži wub.gif Kadangi aš pati nemėgstu sijonų/suknučių virš kelių (nes man ir netinka), tai daugiau nieko ir nerašysiu apie trumpinimą g.gif
Danske,, kada geriau važiuoti į Panevėžio turgų - šeštadienį ar sekmadienį? Vis ruošiuosi, ruošiuosi, bet tai oras blogas, tai kas nors sumaišo... Bet vis tiek nuvažiuosiu bigsmile.gif
o aš vakar nusipirkau rudą zamšinę (ar verstos odos? aš nežinau, kuo skiriasi) liemenę. Pasimatavau, mano dydžio, spalva patiko. O dabar nebežinau, kur ir prie ko aš ją nešiosiu g.gif
Atsakyti
Grice, vasara arba velyvesni pavasari netgi penktadieni geriau. Mazai zmoniu, pries savaitgali visi naujienas iskelia. Nors tai gal vietiniams geriau. Apziuri, pasigalvoji, o sestadieni jau perki. Arba neberandi ax.gif
Geriau sestadieni. Maziau isrankiota. Bent jau apie daiktus, baldus ar rakandus kokius.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 03 28, 12:49)
Grice, vasara arba velyvesni pavasari netgi penktadieni geriau.

Ačiū, Danske,
O štai mano minėta liemenė. Gal ji net nenešiotina, ką manot? Jei galima nešioti, gal kokių idėjų turit?
user posted image
Čia anksčiau pirktas bet nerodytas vilnos klostuotas sijonas
user posted image
ir visai neseniai pirktas sijonas, labai plona medžiaga, bet sudėtyje rašo, kad 100proc. vilna. Spalvos patiko ir medžiaga tokia maloni
user posted image
Atsakyti


O kodel nenesiotina? smile.gif Manau tik priderint reiktu, na ir dar ziurint kaip ant kuno gula smile.gif Sijonukai dailus, ypac antrasis 4u.gif
Atsakyti


Bet ta liemene pilka? AR ash cia blogai perskaiciau, kad zalia bus biggrin.gif Man tai labai panai i mano zaliaja modeliu, tik trumpesne jusiske smile.gif Sijona panasu i antraji ash irgi neseniai papirkau, tik pas mane sviesaus kolorito, o treciojo rastas irgi grazus.Zodziu visi pirkiniai pavyke manrods smile.gif

Danske, pasiskaitau apie pomanderius ir pati uzsimanau, bet man kazkaip neteko matyti niekad arba ash ju neatpazistu biggrin.gif Turiu kaip tik l'artisan purskiama namu kvapa gavus dovanu tai pripurksciau kokias zoleles ir kabetu kamabaryje g.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 28, 13:39)
Bet ta liemene pilka? AR ash cia blogai perskaiciau, kad zalia bus biggrin.gif Man tai labai panai i mano zaliaja modeliu, tik trumpesne jusiske smile.gif Sijona panasu i antraji ash irgi neseniai papirkau, tik pas mane sviesaus kolorito, o treciojo rastas irgi grazus.Zodziu visi pirkiniai pavyke manrods smile.gif

Danske, pasiskaitau apie pomanderius ir pati uzsimanau, bet man kazkaip neteko matyti niekad arba ash ju neatpazistu  biggrin.gif Turiu kaip tik l'artisan purskiama namu kvapa gavus dovanu tai pripurksciau kokias zoleles ir kabetu kamabaryje  g.gif

As dabar turiu du. Bet kai tik rasiu dar, tai butinai priglausiu. Ir taip buciau priglaudus.Galvojau bus miela smulmenele kam nors dovanu. Gal po lita jie kainavo, bet mielas daiktukas. Rodziau kazkada.
Pala, einu pafotkinsiu ir pasiusiu tau.
Atsakyti

Aha, pamenu,kad molinis ir su skylutem biggrin.gif Gerai, palauksiu, kad idet foto smile.gif
Atsakyti
MLP, tikrai grazus pirkiniai, bet pritariu visuomenes nuomonei, kad siuvejo vietyoj to, kad padarytu gera darba, pagadino. Apkrapyti jai pirstus reikia uz savaveikliskuma, jeigu tikrai matavot vienaip, o nukirpo kitaip...
Atsakyti


Danskes pirkiniai
user posted image
user posted image
user posted image


O kas cia tie gipsiniai, kur i siena atremti? g.gif

Atsakyti
grice, manau labai grazus ir vyke pirkinukai wink.gif

nespeju viena komentara parasyti jau kita atsiranda. danske, puikus jusu pirkiniai, visuomet lobiu randate mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 28 kovo 2010 - 13:18
Tai cia irgi tokie kaip porcelianiniai, kaip buna lekstes ar puodeliai. Jie kabinasi prie sienos ir gal vazonelius su gelem galima itupdyti, gal ir pamerkti gelyciu galima. Mazdaug sprindzio dydzio, sandarus, vanduo neprateketu. Kai arteja vasara, tai gal ir pamerksiu ka nors,o kai pirkau , tai maniau tiesiog imesiu vatos su norimu kvapu. Jie ir viduj glazuruoti

Aciu Mirattes. Tik laiko mazokai paskutiniu metu turedavau. O dar tas potvynis , kokio metro truko , kad butume ismaudyti sodyboje. Kur tik pernai baigem apsitvarkyti. Baisingai gailiu hiacintu. Vis parsinesu is parduotuves koki viena kita, perzydi ir keliauja rudeni i tokia pievute. Ana pavasari taip graziai zydejo . O dabar nezinau, apsemta ir dar ledo luitas guli. Eiciau sudauzyti ji, bet ismindysiu tada. Tai palikau gamtai spresti.
Pasiguodziau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 28 kovo 2010 - 13:29