Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage



Pritarsiu Nostalgie, mano akimis irgi visiems truksta ilgio, baltoji geriausiai atrodo, bet irgi noretus, kad butu ilgesne...Gaila, kad siuveja taip pagadino sad.gif
Atsakyti
Gražuolis sijonas


MLP,dabar dar kartą paeržiūrėjus nusprendžiau,kad žalioji tikrai ilgesnė galėtų būt sad.gif
Kaip čia taip siuvėja apsižioplino?
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 03 26, 20:36)

o va del tokios, normalaus dydzio, tai zmogu beveik uzmust galeciau ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 03 27, 16:30)
MLP, o man raudono sijono gaila... as ji buciau gerokai ilgesni palikus.... dabar toks is senuju metu patapo 86-uju  unsure.gif ir zalioji per daug nurezta mano akim ziurint  unsure.gif

o kiek ilgesni? as ka tik atlenkiau,kiek ten imanoma buvo,pailgejo 3cm,nebe toks mini patapo,bet jei pvz zemiau keliu,iskart zemiau girneles-man jau toks ilgis netinka doh.gif
pasirodo,ji palikus atlenkimui ir suknutes buvo,tai pailgejo irgi 3cm,tai dabar jos ilgis,kaip tik su keliais smile.gif

o va baltos man tas ilgis kaip tik patinka-mb irgi sake,geriausiai atrodau su ja thumbup.gif ja irgi galeciau atsilenkt dar,nes viskas dar palikta siek tiek atlenkimui
jei sumastysiu,kad per trumpa-atsilenksiu smile.gif


aciu merginos uz nuomones 4u.gif
aga,is tikruju,kazkaip,kai matavomes,atrode vienaip,o va,kai idejau nuotraukas-pati pamaciau,kad per daug nutrumpinta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 27 kovo 2010 - 20:03
Laba vakara mielosios 4u.gif , as baisingai pakilios nuotaikos nuo vakar, manoj sidy pavasaris ir saulyte ten apsigyveno... biggrin.gif
MLP, viskas butu super, bet pasakysiu as tau taip - KOKIO VELNIO TA SIUVEJA TAIP VISKA NUTRUMPINO? blink.gif Ne nepagalvok, kad jau kapiec ir sugadinta, bet mano akimis ziurint 5 - 7 cm nepamaisytu, man kazkaip ..., na nezinau - modeliams truksta ilgio. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 03 27, 16:07)
sveikutes smile.gif

taigi,senai zadeti,pataisyti mano drabuzeliai.

na as irgi prisidesiu prie pagrumojimu del ilgio, bet...
baltoji suknele visai neblogai - gal ir truksta kokiu keliu cm, bet kartais kojos graziau atrodo, kai siek tiek sijonas trumpesnis.
raudonas sijonas is vintage patapo modern, bet uztat kojos grazios, tai nieko tokio.
zaliajai man truksta ilgio. arba gal ta skeltuka uzsiuciau g.gif

mano jau atkeliavo viena skaryte (veliausiai pirkta, o sesniausiai jau nezinia kur klaidzioja doh.gif ). nufotkinsiu ryt... ir apie ferragamo jau atnese laiska is pasto, bet praso nurodyt kaina, uz kuria pirkau - muita skaiciuos g.gif g.gif kaip cia issisukus? g.gif
Atsakyti
jazau,kip nefainai,kad muitą gali priskaičiuti unsure.gif
Atsakyti
Zvirbli, kas cia do saviveikla to musu pasto? g.gif Koki dar jiem muitai, tai gi pasto islaidos ir yra jiems priklausantys pinigai, ka jie cia suokia apie muitus, nu net pasiutau gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 27 kovo 2010 - 21:21
na is amerikes siunciant yra muitai, jei siuntinio verte (iskaitant siuntimo islaidas) virzija apie 75 lt. Kadangi batu vien siuntimo islaidos daugiau nei puse tos sumos... bet beda ne tame - jie gaudo bet kokius didesnius siuntinius is usa - nesvarbu, kad prasyta gift, vis tiek siuncia ta rasta ir praso nurodyti, uz kiek pirkta. as muita mokejau 2 kartus, bet vis tiek neprisipazinau, uz kiek pirkau, tai gavosi siek tiek maziau, nes sumos buvo nurodytos mazesnes. Tai ir dabar viliuosi, kad taip bus... bet kazkiek teks moketi. uz naudota daikta doh.gif Ir dar plius PVM doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 28 kovo 2010 - 09:29
jo,su tais muitais,ir viskuom LT-kosmaras kazkoks doh.gif
tikesimes,kad nedaug nuples mirksiukas.gif 4u.gif

ai,o as dar vaza vistik laimejau ir jau gavau visus savo gerius-stikliukai,pasirodo,su skirtingais zirgais ir metais,labai patys tokie-kvieciu i kaubojiska vakareli mirksiukas.gif
o cia vaza,ji gana auksta
user posted image
Atsakyti
Labas.

AS tik speju paziuret ir paskaityti. Vis daugiau laiko atima mazoji doh.gif Dar trollbeads liga susirgau, tai irgi blush2.gif

Superiniai Gin radiniai. Is to pavydo vakar , nors ir labai neturedama laiko, nulekiau turgelin. O zmoniu, zmoniu... Oras pasitaise, tai visi kaip i gamta lotuliukas.gif

MLP, stikliukus atimsiu, ateisiu pescia , nakti , ir pasiimsiu mirksiukas.gif Po draugyste ka nors vietoj ju paliksiu.Labai grazus.

j'aime, kaip cia tau pasakius. Kad neviesint , nezinia kas skaito. As tau i a.z. del muitu parasysiu.

Atsakyti


O, Danske, jau buvau pasigedus smile.gif Ir pirkinius vakar kaip tik masciau, kad jau reiktu pratrinti smile.gif Duodu baliona uz pavyda 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti