Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

geruke foto,Gin thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 24, 21:45)

Tai nosiuka aukstyt tadu mirksiukas.gif (dabar atsinaujinai biskeli, tikiuosi tik patrumpinai? Nes tau labai graziai atodytu iki zandikaulio linijos pakirpti wub.gif ), nesidepresink ir kartu laukiam saules sugryztant 4u.gif . Man jau zinok vistiek ar ti ji sviest ultravioletu ar mikrobangiaus spinduliais - bile, kad gryztu... rolleyes.gif
Jop, sugadina gi daiktus ir ka tu jiems..., reik su sluotkociu uodegon... lotuliukas.gif , bet kadangi jau cia nieko nebpakeisim, tai teks padusaut ir tiek. mirksiukas.gif
O as pikta ant uosvio - jis sugadino indauja doh.gif , garaze tepalus laike ir raktus... doh.gif O sako dar, kad vyrai logika turi!... Kur ji? Aūūūūūū....
Atsakyti
Vyru logika ir grazus daiktai nesusije tarpusavyje, kaip ir moteru pasaulyje grozis ir praktishkumas daznai eina atskirai biggrin.gif

Zazuna, turejo buti iki zandikaulio, bet man atrodo, kad dar trumpiau gavosi netycia g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 24 kovo 2010 - 21:08
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 24, 21:57)

Ani? g.gif Ale manau vistiek dailiai. bigsmile.gif
O kalbant apie mano seveliura, nes nu manau cia vistiek prie vintage - nu gis apsispakajinus sedziu su savo antrojo pasaulinio tremtinio sukuosena, tai dabar pajamus toki suki - " Dailiam veidui ir plike nemaiso", tai kazkaip suabejoju, nes nu nebent pas mane daili plike... rolleyes.gif
Atsakyti
Neperskaičiau temukės, gal kas jau užmatė, bet ir aš pasireikšiu - ginCherry, sveikinimai sulaukus spaudos dėmesio, per paskaitą varčiau "Studentų erą" biggrin.gif Gal gi čia tarp mūsų kokia būsima Statkevičiaus draugė smile.gif Žodžiu, sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Zazuna, oi nezinau nezinau, ziuresim kai pati ishplausiu ir reiks dar priprast biski smile.gif

Hmm, na, dekui uz sveikinima, nors ash jo nesureiksminu tai tiesiog klausimu/atsakymu skiltis, lietuvos blogeriams, juk ne viena ash ish SM ten esu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 24 kovo 2010 - 21:20
lotuliukas.gif
QUOTE(zazuna @ 2010 03 24, 21:07)
apsispakajinus sedziu su savo antrojo pasaulinio tremtinio sukuosena

cia man patiko... biggrin.gif

maniske beje irgi nurezta. nezinojau, kaip nepaprasta pagal visas taisykles gryzti is juodos i sviesia spalva. vaikstau kaip bachuras...

ne vintage, bet vis tiek jinau sava lotuliukas.gif

user posted image

man cia labai graziai atrodo...

Atsakyti
o man čia kaip tik nelabai blush-anim-cl.gif

yra kur daug labiau puikiau (jazau,net žodžiai nesidelioja biggrin.gif ) atrodo
tik tingiu ieškot
Atsakyti
Zvirbliuk, tai mudu rudududu dabar abidvi kavalieriai biggrin.gif , ale kas ne juokas, tai as vis dazniau i perukus zvilgcioju... lotuliukas.gif
Reeva, tin-gi-ne... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 24 kovo 2010 - 22:53
Och, kiek prirašėt, kol perskaičiau dar nuo anos temos vidurio doh.gif


Zazunos zomšiniai bateliai ir Gin turtai tai fantastiški! Su šokančiais žmogeliukais turiu prosenelio ar tai proprosenelio skustuvą, tą tokį pavojingą, kur beveik kaip peilis atsilenkia smile.gif Sena ir žymi firma. Arbatinukas nuostabus (mano silpnybė porcelianiniai arbatinukai), ir labai šauniai pasidarbavai. Nebūčiau sumąsčius, kad galima tokį defektą kažkaip pataisyti bigsmile.gif

Buvau Romoje, užėjau vieną vintage krautuvėlę (netyčia kažkaip pro šalį eidama užmačiau), tai gėrių ten daaaaaug, na bet ir kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 03 23, 22:37)
Grazus batukai. bigsmile.gif  ir medziagyte grazi. wub.gif
O as bandysiu pora rubeliu su telefonu nufotkint, lekiu... smile.gif
Papildyta:
Kokybe pobaise doh.gif
VA CIA

swoon.gif
va čia tai grobiai wub.gif

QUOTE(GinCherry @ 2010 03 24, 18:44)
Nu bandau savo pirkinius kelt, po truputi smile.gif
...
Dar ne viskas, tuoj ikelsiu daugiau

Gruliai wub.gif
Atsakyti
oj koks arbatinukas, ypač dangtelis wub.gif
Atsakyti