Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

itariu,kad mano stebuklu turguje,nerasciau net uz tiek £ doh.gif
nors kiek ten vaziuoju,kolkas ne karto neuzmaciau nieko panasaus verysad.gif
o man jis irgi labai praverstu....
Atsakyti
MLP.... matai, kai Belgijoje dairiausi, tai ten buvo torsu ir uz 500-900 euru biggrin.gif bet kiek girdejau, tai galima rasti ir uz 20-30 euru, tik reik paieskoti smile.gif o pas mus Vilniuje tai taip pat didesnes kainos, nei rasiau, sita varianta man drauge uzrode, nes zinojo, kad ieskau smile.gif
juolab, kad manasis visikai paprastas, tik kad dar puse bedos atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 19 balandžio 2010 - 19:51
tai as viska suprantu,esme ne tame,kiek ir kur kainuoja-jei jau taip lygint,esme tame,kad kartais LT galima rats tikru perliuku uz kapeikas,del ko as labai dziaugiuosiu ir siek tiek baltai pavydziu blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms,
mano žadėtas parodyti porfelis (pagal dydį tikrai portfelis, ne portfeliukas 4u.gif )
user posted image
user posted image
Kas čia mane klausė apie mažą juodą suknutę? Jei spėsiu, įdėsiu foto į Skelbimus.

Atsakyti


Ooo, Grice, koks grazus ohmy.gif surrender.gif karsta.gif Ir svarbiausia - juodas wub.gif
Atsakyti
Mano tėtis turi panašų,tik ryžą biggrin.gif
Gražus good.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 04 20, 07:06)
Labas rytas visoms,
mano žadėtas parodyti porfelis (pagal dydį tikrai portfelis, ne portfeliukas 4u.gif )
user posted image
user posted image
Kas čia mane klausė apie mažą juodą suknutę? Jei spėsiu, įdėsiu foto į Skelbimus.

Nu gi kaip gražuuu, tik tą ilgą dirželį nuimčiau biggrin.gif
Atsakyti
išties jooooo wub.gif
Atsakyti
Grice, tooooooooobulas wub.gif
Atsakyti
Ash irgi sian truputi apsipirkau, bet nieko ypatingo tai tingiu fotografuoti net smile.gif

Idesiu nuotraukas tik tu dalyku, kuriuos nufotografavau noredama kai kam parodyt smile.gif


Tikros, greiciausiai krokodilo, odos rankinukas
user posted image

vidus irgi odinis

user posted image


Suknele Nostalgie smile.gif Nes pamacius ish karto apie ja pagalvojau.Realiai ryskesne
user posted image
user posted image

Ir kostiumelis su vysniom, kuri gavau dovanu smile.gif Yra dar ir sijonas varpelio formos, bet nufotografavau tik svarka smile.gif
user posted image

Vysnaites lyg siuvinetos atrodo g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 20 balandžio 2010 - 17:01
jau suknute su svarkeliu thumbup.gif wub.gif tiksliau,kostiumeliu-taip ir pakvipo vasara wub.gif

o vat tasiukas,jei butu ne tikros krokodilo odos,tai irgi butu viskas super,nes nu kaip bebutu,man gaila,kad krokodilai del tokiu dalyku zudomi,jei zinoma,cia tikros jos odos smile.gif
Atsakyti

MLP, tikrai tikros, nes tokios fakturos neishgausi dirbtiniu budu, apciupineta, nuciupineta jau ji mano smile.gif Labai gruobleta ir labai tikra.Na, man irgi gyvunu gaila, bet ne tiek, kad atsisakyciau odos gaminiu.Uz tai renkuosi vintage, nes naiviai tikiuosi, kad jie tada nebuvo dar taip ziauriai zudomi g.gif Bet man keisciausia,kad gailima vienos rusies smile.gif

Aha, jau nekantrauju kostiumeli i lauka "isvest" smile.gif Ir kartu ir atskirai biggrin.gif
Atsakyti