Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

gaudykit,mergyckos 4u.gif


japonijoj ir as noreciau pabuvot,tik nezinociau turbut,nuo kurios vietos pradet pirktis dovanas lotuliukas.gif


ai,tas melynas butelaitis-jis kaip aostelis,as tik blogai pakreipiau,rankeneles nesimato ir jis is Austrijos,o kas viduj-net neisivaizduoju,nes kiek bandziau vertsis,nerandu,akd butu parasyta,kas viduj g.gif


jo,pastebejau,akd kuo reciau vaziuoju,tuo daugiau geriu randu,o siandien dar ir oras ne koks bei anksti nuvykau,tai gal del to tiek geriu rast pavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 04 18, 17:55)
sveikos.na va,gryzau is turgelio Glasgow,

Oooo! gerai apsiprekinai thumbup.gif Mano favoritai: be konkurencijos arnatinukas - toks mielas rastelis. Geliu i ji galima pamerkt, arba joms laistyti naudoti - nice! Ir sages, ypac vidurine. Puodelis su lekstute irgi grazus, o vat nuteliukams esu visikai abejinga g.gif

Jus visos kolekcinat, ania? Senus? Nieko apie tai neismanau, papasakokit, smalsu...

As blusu turguj nebuvau, kas dar gero buvo, reeva?

Atsakyti
gaudavok 4u.gif

taip,sage vidurinioji tuo petit point siuvineta,kiek mano akys iziuri,vien del to ja emiau,prastai atrodo nuotraukoj su rozemis-ji is tikruju daug grazesne na ir kaspinelis-jis su akmenukais,panasiais i kazkoki brangesni akmeni-melsvi su rasteliu,nezinau ju pavadinimu,zinoma,jokiu irasu ir pan zenklu nei ant vienos nera,bet man jos labai mielos pasirode.

o del butelaiciu-as nekolekcionuoju specialiai-pamatau koki idomu,nematyta ir perku,o jei dar su turiniu-is viso gerai.cia,mano pirmieji,jei kalbant apie alkoholio turincius,o prie to paties juk ir kvepalu butelaiciai pas mane eina bei paskutini karta kazkada anksciau rodytas krepselis su kruva butelaiciu,kurie vis dar laukia savo dienos,nes dabar neturiu netgi vietos jiems visiems doh.gif
Atsakyti
Vook,gal permatomas nagų lagas pagelbėtų g.gif
Nors parašiau ir pati suabejojau biggrin.gif

J'aime,nežinau,iš tikrųjų tai labai įdėmiai nežiūrėjau,bo kaip sakiau,prekiavau
Tik ta babelytė užkliuvo su savo piniginėm,tašėm ir tuo tokiu laikrodžiu pakabinamu,kaip Alisos triušis turėjo
Bet kadangi su nelabai kokiu piešiniu (įspaudu?) buvo,tai nepirkau
Atsakyti

Laba vakara...

tiek daug pirkiniu buvo, kad jau net visu nepamenu blush-anim-cl.gif: Istrigo labai reevos suknele su zuvytem ir MLP siuvineta sage smile.gif

Grice, ash savo rankine juoda atnaujinau su juodu akrilu, ta pati problema buvo smile.gif O paskui ishtryniau dar su batu tepalu kazkokiu special bespalviu, kad oda blizgesi igytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 04 18, 21:02)
Oooo! gerai apsiprekinai  thumbup.gif  Mano favoritai: be konkurencijos arnatinukas - toks mielas rastelis. Geliu i ji galima pamerkt, arba joms laistyti naudoti - nice! Ir sages, ypac vidurine. Puodelis su lekstute irgi grazus, o vat nuteliukams esu visikai abejinga  g.gif

Jus visos kolekcinat, ania? Senus? Nieko apie tai neismanau, papasakokit, smalsu...

As blusu turguj nebuvau, kas dar gero buvo, reeva?

Kadangi jus ileket ir isleket , nes nespejau sumirkset, tai ir napamatei mano buteliuku kolekcijos. Tingiu skaiciuoti, bet gerokai virs simto. Nebutinai tik senus tempiu namo. Pasens ir tie su laiku.
Atsakyti
oooo,ačiū smile.gif
su ta suknia labai šventiškai jaučiuosi,bo sijono skersmuo gal metras su trupučiu (čia kai sukuosi ratu biggrin.gif )
Ir atsisėdus beveik dingsta kėdė po sijonu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 04 18, 20:32)
Kadangi jus ileket ir isleket ,

ai su mano diedu taip visada biggrin.gif . Bet apziuret butu idomu: megztu daug mazu skirtingu daikciuku - ziurineji, lygini delioji - na kitaip sakant zaidi... Labai ramina...

na, as jau saviski ikalbejau i turgu kuria diena vaziuoti (kazkada - skamba taip neitikinamai biggrin.gif ). Tai galesim rinkti chebra is vilniaus...
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 04 18, 21:31)
Laba vakara...
Grice, ash savo rankine juoda atnaujinau su juodu akrilu, ta pati problema buvo smile.gif O paskui ishtryniau dar su batu tepalu kazkokiu special bespalviu, kad oda blizgesi igytu smile.gif

O kas tas yra - tas akrilas? g.gif g.gif
Atsakyti
aaaij,dar prisiminiau,kad nepasakiau,ką man tėtis sakė biggrin.gif

Šeštadieniais (artai sekmadieniais,princesas matgi nepamena doh.gif ) netoli Halės turgaus esančiame kažkokiame(!) parkelyje rytais (irgi tikslaus laiko nerasta) vyksta blusturgis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 18 balandžio 2010 - 20:54
QUOTE(Gricė @ 2010 04 18, 20:51)
O kas tas yra - tas akrilas? g.gif  g.gif



akriliniai dazai smile.gif Buna ju prekese dailininkams arba rastinese reikmenyse smile.gif Mes su akriliniais dazais dazydavom oda ir piesdavom ant jos, kai mokiausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ooooo, ziurekit, koki Fendi padare:

user posted image

tarp vintage ir it bag... gerulis...

o cia siaip grazu:

user posted image

mielai tokia kosmetine isitaisyciau. nes rankinuko padoraus dydzio jau man neturet...

pavasaris:

user posted image

Sian isejo mano mergina su vintage bateliais ir tooookia patenkinta: 'as su vintaziniais batais" lotuliukas.gif Kokio bieso galima vaikams i galva prikisti - kiek vietos ten viskam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 18 balandžio 2010 - 20:56