Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

sveikos.na va,gryzau is turgelio Glasgow,prisipirkau visokiu groziu blush2.gif siandien pas mane ne drabuziu diena,bet indu ir siaip idomybiu.taigi,jusu teismui
user posted image
user posted image
japoniskas arbatinukas,ne porcelianas,bet vistiek patiko,tik gryzus namo pastebejau,kad pats galiukas nudauztas straubliuko ir kai pirkau,nepagalvojau,kad turi buti ir dangtelis doh.gif biggrin.gif bet as ji ir be jo sunaudosiu



user posted image
user posted image
statuleles ir lekstute,kuria tik viena nufotkinau,kad matytusi ratsas,jos tokiu iskilusiu rastu,drakonais dekoruotos,tai jos yra dvi plius prie mazyciai,kavai puodeliai-jie trys ir ant siu apaciu uzrasyta foreign




user posted image
user posted image
ir turbut,pats geriausias pirkinys-4 buteliukai su alkoholiu bigsmile.gif pirmasis is kaires-Skotiskas likeris,kazkada isigytas Edinburgo pilies parduotuvej,turbut,kaip suvenyras;
antras buteliukas ir pats idomiausias bei turbut brangiausias-Larsen & Co firmos konjakas,vikingu laivo formos buteliuke,stiklinis ir puostas 24karatu auksu,pagooglinau ir radau,kad jis buvo gaminamas 1952m,apie konjaka Larsen
tracias patiko savo apipavidalinimu,ten irgi skotiskas produktas-skotiskas viskis
ir paskutinis-is vokietijos,net nezinau kas ten viduj biggrin.gif vis jie autentiski,neatidaryti,pilni,originalus turinys ir apatinej nuotraukoj dar matosi lelyte,kuria senai isigyjau,ji 60tuju






user posted image
dar stai tokia bronzine nefertites statulele,nezinau,kuom ji mane patrauke,bet isigyjau






user posted image
ir trejos sages,vidurine siuvineta
Atsakyti
Zinai ka, as maunuosi batus ir einu pescia tu buteliuku pas tave. Jokio balto pavydo nera, tik juodas juodziausias doh.gif Pakeliui paimsiu koki didoka , kad sirdis suminkstetu ax.gif

Randu viena kita egzemplioriu ir pas mus. Tik labai retai.
Ir puodukas labai mielas.

Visi pirkiniai geri. Panasia statulele turiu. Pagrindas kazkoks akmuo, o virsuj zirgas. Tai darbe popieriams prispausti naudoju, kad ventiliatorius nenupustu.

Geri grobiai, smagu kai ka nors randi mielo.
Atsakyti
koooookios segės bigsmile.gif
labai smagūs pirkiniai wink.gif
Atsakyti
Nu kū, parbildu pas jumis. mirksiukas.gif
Gaudykit visos uz grazius zodzius 4u.gif 4u.gif ....
Reeva, tai kur tavo mintys skrajojo, kad sitaip dabar paciai ant saves liudesi guldai, a? Apsispakajink, bus dar tu lobiu. 4u.gif
MLP, oooooo..., groziaiiiii... bigsmile.gif Bet labiausia mane nuginklavo lektute su puodeliu wub.gif ir "alkoholiniai rubai" wub.gif Man ir zinok, kaip ir Danskei, povydu baisingai - tavo laime, kad ne siame gabale svieto gyveni, nes dvi potencialios "vogės" atsirastu kaip mat - šmikš šmaukšt ir nebebėra... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
gaudykit 4u.gif 4u.gif 4u.gif

jo,jei dar parasyciau,kiek ant siu daikciuku isleidau-tai turbut tektu apsibarikaduot lotuliukas.gif visada prasom,danske ir ne tik,sveciai visada laukiami ir ne su tokiu butelaiciu mirksiukas.gif

na,juk buna ir jums geru dienu,o as tik juodai pavydet tada galiu mirksiukas.gif

buciau daugiau grynu turejus,buciau daugiau tu gerimu isigyjus,ten dar kazkoks idomus smirnof vodkes butelaitis buvo,bet £ nebeuzteko,o deretis-jau net negrazu butu buve,ir taip laiminga visa buvau biggrin.gif
ten vienas dede labai idomiai nuziurejo mane,paskui ta vikingu laiva ir tik klausau,kad jis nepradetu ten pardavejai pust,kad ji per mazai uz ji ima lotuliukas.gif


jo,zazuna,ta lekstute su puodeliu-as cia tik viena komplektuka nufotkinau,lekstutes is viso isigyjau dvejas,o puodelius-tris,na,matyt,tik tiek belike jau buvo lotuliukas.gif man jie irgi labai patiko-tokie princesiski,japonijos kalnuose gert wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 18 balandžio 2010 - 18:30
aij,aš pardavinėjau blusturgy ir naiviai tikėjausi,kad užsidirbsiu ką nors ir nusipirksiu piniginę biggrin.gif
Bet jau paskui dienos pabaigoje pavargau ir neberūpėjo nieks biggrin.gif
Atsakyti
MLP, man viskas nerealiai patiko, o labiausiai alkoholio bonkutes ir zinoma seges. Na ir pasiseke good.gif
Atsakyti
MLP, vidurine sage ir butelaiciai bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 04 18, 19:26)

Man tos išsproge drakonu akys baisingai gražios wub.gif
Tai, kad man ir kalnu nereiktu, tegu tik IN TOKYO kas nuskraidina papigiaja... ... ech... doh.gif user posted imageuser posted image
Reeva, darbomane user posted image, kita karta pasiseksuser posted image
Atsakyti
sveikos

turiu tokius batukus ar vintazinius ar ne, tikrai nezinau, bet gana seni. problema ta, kad ju dalis lakuota ir tas lakas labai apsivraizes, gal zinot budu kaip ji butu galima atnaujint? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 04 18, 19:05)

Tai, kad man ir kalnu nereiktu, tegu tik IN TOKYO kas nuskraidina papigiaja... ... ech... doh.gif user posted imageuser posted image

mano drauge dabar ten dry.gif
Atsakyti

Labas visoms,
MLP, man ta vidurinė sege - grožių grožis wub.gif
QUOTE(Vook @ 2010 04 18, 20:23)
problema ta, kad ju dalis lakuota ir tas lakas labai apsivraizes, gal zinot budu kaip ji butu galima atnaujint?  unsure.gif

Neįsivaizduoju, kokiomis priemonėmis būtų galima atnaujinti lakuotą odą g.gif
Man kitas rūpestis - nusipirkau vintažinį juodą odinį portfelį. Kampus gerai būtų atnaujinti, nes apsitrynę, bet nežinau kokiom priemonėm. Batų tepalu nesinori, nes bijau, kad paskui teps drabužius ir rankas verysad.gif . Kažkur girdėjau, kad yra tepalas odinėms sriukėms atnaujinti, reiks ieškoti...
Parodysiu foto rytoj vakare. Made ir Italy, Genuine Quality leather, pavaizduotas ančiukas emblemoje ir ant užtrauktukų segtukų, bet daugiau jokio užrašo nėra.
Atsakyti