Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(j'aime @ 2010 04 17, 11:22)
... as vel su sloga, tai kirmysiu namie... papirkau is

Sveik Zvirbliuk! 4u.gif Biaurus dalyx ta sloga, man tas blogis amzinas palydovas, kaip sake plesikas is "Auksinio berniuko" - ...profesine liga... rolleyes.gif
Lauksim foto mirksiukas.gif
Tavosios idetos plaukuosenos grazios ir toji fotosesija baltoji, bei visa kita wub.gif
O asai siandien nedaug ka papirkau vintage - rankine/lagamina Joop (nors gal ne visai senas jis, bet tikrai panesiotas rolleyes.gif ), liustriuka sienini (bet nenufotkinau, kai pasveisiu tada blush2.gif ) ir taip visokiu nevintage skarmaliuku, bet net nedejau, nes kaip tai ne i tema lyg ir... blush2.gif Dar pafotkinau savo minetuosius baltinukus.
ZABAI, KRUZAI IR JOOP'lagaminis CIA
Atsakyti
zazuna, baltieji marskineliai swoon.gif Karalaite patapsi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2010 04 17, 19:52)

Jamk 4u.gif
Aga, varysiu issisiepus raukinukais plasnodama biggrin.gif
Atsakyti
balti marškinukai ir rankinukas-labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 17, 20:05)

Tau ir viena iteikiu 4u.gif
Atsakyti
marskinukai dailus smile.gif
nors as tokiu neuzsideciau ir man jie labai panasus,ypac baltieji i dabar pardese parduodamus-dabar vel tas vintage gifiuras ant bangos,tai visose pardese pilna kokiu nori drabuziu(palaidiniu,sukneliu,sijonuku mini ir maxi ir pan.),pedkelniu,leginsu netgi gifiuriniu bigsmile.gif


kokia ji man grazi wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 17 balandžio 2010 - 19:36
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 04 17, 20:20)

Priglausk 4u.gif
O man zinok visais amziais patiko gipiuras - as uzaugau tarp jo drapiuru wub.gif , o ir mociutes baltinukai dazniausiai budavo gipiuriniai wub.gif - kaifuoju as no jo biggrin.gif
Atsakyti
Labas.

Ir as siandien tokia panasia pasiemiau. Tik su skylem pacioj palaidinej, o zabo labai dailus ir tvarkingas. Keliaus ant kitos palaidines. Labai suzavejo viena sagute susegtas cardis ir beveik visas zabo islendantis toj Boni fotosesijoj
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 04 17, 18:58)
Priglausk 4u.gif
O man zinok visais amziais patiko gipiuras - as uzaugau tarp jo drapiuru wub.gif , o ir mociutes baltinukai dazniausiai budavo gipiuriniai wub.gif  - kaifuoju as no jo biggrin.gif

na,as nesakau,kad man jis nepatinka,tik dabar jo man jau per daug visur,nors zinoma,pati ieskausi kazko originalaus butent is gifiuro ir visada norejau tokios sukneles,kaip mamos vestuvine buvo-gifiurines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 04 17, 18:47)
Dar pafotkinau savo minetuosius baltinukus.


nu jau tie balti visi is gifiuro su zabo tai oooo! Nors grazus visi 3. Joopo tasius tai prabangus net!
Atsakyti
Zazuna labai grazus baltieji marskinukai kaip jau ir kazkas sake karalaite tapsi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 18 balandžio 2010 - 12:02
šian blusturgy buvo moreriškė su labai daug piniginių (tokių sovietinių,gražių ir su etiketėmis) ir rankinukais
bet nieko neišsirinkau sad.gif
Atsakyti