Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 04 16, 13:37)
RamiosBitės,bišk sakinio nesupratau biggrin.gif
Vaida,ačiū labai labai

Ir pamačiau,kad bišk nikuose susipainiojau,taigi,Laisve (ne Danske hihihi.gif ) graži skarelė smile.gif


Na, jūs sakot, kad būtumėte 2jų metrų su tokiais batais. Yra žmonių, kurie su tokiais batais būtų pustrečio metro, tad gal 2 metrai ne taip ir baisu, susimąstykit, gal vis dėl to ir tokius batus nešiotumėt biggrin.gif
Atsakyti
nu jau tikrau nenešiočiau biggrin.gif
Man mano natūralių 1.83 užtenka
Atsakyti
atejo mano Liberty skarele su aguonom:
user posted image

tik mazute ji, ne 90x90
Atsakyti
Koookia miela wub.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 16, 14:36)
nu jau tikrau nenešiočiau biggrin.gif
Man mano natūralių 1.83 užtenka


O, tai nežinau ar Jums nepasisekė, bet aš tai manau, kad man su tokiu pat ūgiu nepasisekė biggrin.gif Na, Jums gal nuskilo ir kojos ne ilgos, aš štai pusantrų metų sau džinsų rasti negaliu tinkamo ilgio biggrin.gif
Atsakyti
aš atradau,kad man lindex'e tinka džinsai
Bet turiu vienus,ir dažniau su sijonais ar sukniom būnu
bet ne apie tai tema 4u.gif
Atsakyti
Ateinu biski deganti is deriniu temos lotuliukas.gif , bet dabar ne apie tai mirksiukas.gif
Sveikos saules! 4u.gif
Nepykit atskirai nekomentuosiu, bet pasveikinsiu visas su liuxiskais grobialobiais 4u.gif
As siandien ir papirkau (tiksliau butent man paliko, nes jau zino ko sita tarka iesko biggrin.gif ), 3 baltinukus su zabo (nors pazvelgus, tai 2 su zabo, o 1 su krūzais) wub.gif - kokia as davolna lotuliukas.gif
Pasirodyma bandysiu daryt rytoj. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 16 balandžio 2010 - 18:32
Radau pas močiutę palėpėj ir "nukniaukiau" biggrin.gif...ne ne paprasiau ir leido juos pasilikti sau wink.gif)) (SENŲ TARYBINIŲ LAIKŲ) beja kaip nauji biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lolipop' @ 2010 04 16, 23:04)

Tais anais laikais, moterys visus apredelius kur kas labiau saugojo ir brangino - sunku buvo viska gaut, o ir pasisiut nelabai buvo is ko, medziagu pasirinkimas biednas buvojo. cool.gif
Ka norejau tatai pasakyti? O, tai, kad visa sita baisiai i nauda isejo mums, nes isliko daug geriu thumbup.gif Sveikinu peremus puikia avalyne 4u.gif
Tik kur juos pardavineja kaina dabar labai uzkilo - matyt pardavejai uzuode sia aukso gysla, o galetu manyt kad atseit "nevalgomas dalykas", tai papigiaja paleistu, bet svajoti nieks nedraudzia... doh.gif ax.gif
Rytoj ryte bandysiu - darysiu, vyra prikalbinti i turgu nusivezti, gal isdegs... blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 16 balandžio 2010 - 22:21
QUOTE(zazuna @ 2010 04 16, 22:19)
Rytoj ryte bandysiu - darysiu, vyra prikalbinti i turgu nusivezti, gal isdegs... blush2.gif  lotuliukas.gif

sekmes zazuna! geru grobiu... as vel su sloga, tai kirmysiu namie... papirkau is MD tasiuka ir marskinukus. pafitkinsiu veliau...

o cia siaip...

user posted image

user posted image

koooookia sukuosena (mums su zazuna):

user posted image
Papildyta:
user posted image

noriu tokios sukneles:

user posted image


Papildyta:
wowwwwww

http://moodboard.typ...hite-album.html


man si balta fotosesija uuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 17 balandžio 2010 - 10:15
na ka, vel ateinu pas jus su skaudancia sirdim ir siulau paziureti mano parasa verysad.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo heaven_sent: 17 balandžio 2010 - 10:51
QUOTE(reeva @ 2010 04 15, 21:02)
kaaaip man gražu gražūs killeriai bigsmile.gif
Bet nelemta man jų nešiot,bo pasidaryčiau 2.00m ūgio biggrin.gif

As tik 190 cm biggrin.gif
Heaven kokie baciukai dailus. wub.gif
Atsakyti