Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

ačiū, kam patiko 4u.gif

Reeva, suknia - smaguma, ypač padalkos bigsmile.gif Kiba istorijos egzą išlaikei? lotuliukas.gif
Atsakyti
reeva, eik tu sau kokia nereali suknelė!!!!! Kodėl ne mano?? g.gif pavydu pavydu

Atsakyti
ne,buvo lietuvių kalbėjimo įskaita biggrin.gif
Istorijos tik birželį biggrin.gif

Ačiū,ten tų žuvyčių daugiau yr,tik nenusifotkino biggrin.gif
Papildyta:
Nu iš kur aš žinau kodėl ne tavo?
Gal dėl to,kad nesitrankai po Humanas dešimtą ryto biggrin.gif
Atsakyti
reeva, mačiau tą suknutę kuistuke smile.gif Ale nepaėmiau, dabar žiūriu, ant tavęs gražiai atrodo. MAn matyt jai ūgio pritūko smile.gif Labai gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
oj,labai ačiū,kad palikai biggrin.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Bet pirmas daiktas, katras į akį įkrito biggrin.gif Bet aš tądien šitą:

http://public.fotki....i/img-8991.html

ir kitų neblogų daiktų nukoviau, kap antai diržas smile.gif
Atsakyti
man tai patinka ir nauji darbuziai su vintage cinkeliu http://www.effigy.lt...141/141-org.jpg. Aišku, smagu, kai galiu paderinti ir naują, ir seną, pavyzdžiui, turiu mamos išsaugotų marškinėlių, net džinsus bigsmile.gif Tik tuo buvau susidomėjus anksčiau nei išgirdau, kad čia yra vintage biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 04 14, 07:50)
O aš čia su savo sijonu vat  rolleyes.gif  fotkinta su mobiliaku ir dar iš apačios  doh.gif



fainas sijonukas. pritariu - rastas nuginkluojantis.
QUOTE(danske @ 2010 04 14, 10:12)
Labas
Ir as dvi Hermes turiu. Tik manosios kitokios .Tokios kaip arkliu-virviu- herbu temos buna. Bet sitoji tai labai,labai pavyda kelianti


va tokios man labai patinka. isvis kai pardejau kazkada dometis ir prisiziurejau rastu visokiu, pradejaqu suprasti, kodel jos tiek kainuoja - jau rastu, priesiniu, spalvu groooooozis. ziuri ir noooori biggrin.gif

QUOTE(reeva @ 2010 04 14, 10:58)
Man šian didi diena,todėl pasidovanojau suknę biggrin.gif


labai grazus sukneles priesinys. ta zuvyte kokia nice!
Atsakyti
yra dar jos draugė kitokia žuvytė!
Atsakyti
QUOTE(agne_pagne @ 2010 04 14, 14:19)
man tai patinka ir nauji darbuziai su vintage cinkeliu http://www.effigy.lt...141/141-org.jpg. Aišku, smagu, kai galiu paderinti ir naują, ir seną, pavyzdžiui, turiu mamos išsaugotų marškinėlių, net džinsus  bigsmile.gif  Tik tuo buvau susidomėjus anksčiau nei išgirdau, kad čia yra vintage  biggrin.gif

o man nevisai unsure.gif
mano draugė dizainuoja effigy tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm@nytė: 14 balandžio 2010 - 21:01
sitiek rasiau ir kompas uzsilenke doh.gif mad.gif gun_bandana.gif

taigi,suknyte super,labai rastas idomus thumbup.gif wub.gif

o mes visa diena galima sakyt,praleidom Glasgow,aplankem kelias vintage pardes,bet deja,nieko idomaus arba kainos kanda,o va aplankius tas tetulytes,kur kazkada rasiau ir isigyjau kalna pirstinaiciu,vel neblogu daiktu pasirinkau,gal ne viskas vintage,bet inspired tikrai,tad jusu demesiui ir kritikai-prasom....
user posted image
didziulis kaip papludymio ranksluostis,bet cia kaip sijonas-na,zinot,kai susrisa virs krutines arba vietoj sijono papludymy,nezinau sudeties,bet panasu i poliesteri,tik nelabai sintetinis,toks mielas,LAURA BORGHESE ant kampo vieno,daugiau jokiu etikeciu


user posted image
reevos numyletos,vakaru vokieciu silkine,violetiniais rastais skarute,beje,daugiau jokiu pavadinimu ir pan ant etiketes g.gif ir jau girdetos,JACQMAR by London firmos,medvilnine,oranziniais rastais skarute





user posted image
tikrai vintage,silkine palaidine(turi keleta demeliu,bandysiu kazkaip valyt),su pasleptu uzsegimu,pagaminta Italijoj,bet yra dar viena etikete,ant jos Londono adresas ir pavadinimas N-PEAL;sijonukas gal labiau inspired,Coast firmos,nenesiotas matosi,silkinis irgi





user posted image
taip pat turbut,labiau inspired,vintage, palaidine,plonytes medvilnes,irgi visai nauja,FRANSA firma ir lininis sijonukas,susijuosia ir sone susirisa,nugaroj dar ir kiseneles yra,o pavadinimas ant etiketes TRANSIT PAR-SUCH ir pagamintas Italijoj






user posted image
ir LOTUS bateliai,manyciau,kad vintage,odiniai,vel tamsiai melyni lotuliukas.gif




tiesa,maciau ten pas jas Gucci vintage batelius/basutes,pieno baltumo-kremavas tokias,39d,pamirsau nufotkint,gal butu kuriai patike ir tike blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 04 14, 21:33)

o mes visa diena galima sakyt,praleidom Glasgow,

man labai mielos abi palaidines, sijonukas tas inspired irgi smagus, ir skareles thumbup.gif
Atsakyti