Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 13, 10:27)
konkurente  dry.gif ta didele geleta tase, mane nuzude.....  angel_sadangel.gif

chi chi chi... kuri pirma?


QUOTE(mirattes @ 2010 04 13, 17:24)
Na va as jau po kuistuko wink.gif
Prasom patikrinti parasa, jeigu kam smalsu  blush2.gif  o jeigu nesmalsu tai iš karto sakau ten toooooooooooooooooooooooks lobis  clap.gif  bis.gif

na pagal pirma vaizda - yra viskas, kas turi buti hermes - tokia skara su tokiu pavadinimu yra, copyright zenklas - yra, pavadinimas - yra. Nezinau, ar an sito turi buti autoriaus parasas, bet parastai buna. Ir dar paziurek, ar apsiuta rankom i geraja puse. Jei viskas yra ir tikrai silkas, tai gali ebay pardavinet uz maziausiai 50 svariuku thumbup.gif O dar geriau - i dezute ir su meile nesioti. As taip daryc... Nu jau bendradarbe - auskas. niekam nepalikciau!!! Bet ji gal ne silk scarf adict... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 04 13, 20:00)
chi chi chi... kuri pirma?
na pagal pirma vaizda - yra viskas, kas  turi buti hermes - tokia skara su tokiu pavadinimu yra, copyright zenklas - yra, pavadinimas - yra. Nezinau, ar an sito turi buti autoriaus parasas, bet parastai buna. Ir dar paziurek, ar apsiuta rankom i geraja puse. Jei viskas yra ir tikrai silkas, tai gali ebay pardavinet uz maziausiai 50 svariuku  thumbup.gif  O dar geriau - i dezute ir su meile nesioti. As taip daryc... Nu jau bendradarbe - auskas. niekam nepalikciau!!! Bet ji gal ne silk scarf adict...  doh.gif


viskas yra ir i geraja puse siuta ir silkas ir dar netgi slaptas zenklas yra, kurio nenufotkinau nes dar nezinojau kad toks yra. Bert jokiu budu nepardavinesiu ax.gif
Atsakyti
Tada mirattes - lucky you!!! ir pavydziu, ir dziaugiuos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 04 13, 20:11)
Tada mirattes - lucky you!!! ir pavydziu, ir dziaugiuos...  biggrin.gif


aciu 4u.gif
bendradarbei saldainiu nesiu, kaip kompensacija blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 13 balandžio 2010 - 19:14
QUOTE(mirattes @ 2010 04 13, 16:54)
MLP, jeigu pagooglintum, pamatytum kad ji ne 30 ir ne 50lt verta ir net ne tiek svaru  blush2.gif

patikek,zinau,kiek jos vertos,nereikia man googlint-savo akimis maciau nauju kainas,o apie vintage nekalbu doh.gif ir ebay jei originali vintage ir dar jei rastas grazus-ne 50£ kainuoja,o daug daugiau verysad.gif dar uz 50£ ir as susigundyciau isigyt mirksiukas.gif

bet kadangi,pasirodo,imanoma gaut LT ja uz 8lt,tai ir sakau,gal dar kur voliojasi netycia lotuliukas.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 04 13, 22:58)

bet kadangi,pasirodo,imanoma gaut LT ja uz 8lt,tai ir sakau,gal dar kur voliojasi netycia lotuliukas.gif  ax.gif


Tikiuosi, kad dar voliojasi ir dar rasiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu jo, mirattes, gerą bendradarbę turi smile.gif

O aš čia su savo sijonu vat rolleyes.gif fotkinta su mobiliaku ir dar iš apačios doh.gif

user posted image
Atsakyti
hermes ne hermes, bet jau piešinys wub.gif
Atsakyti
Amarcord, na bet jau sijono rastu grazumas, taip ir norisi zemuogiu pievelėje nutupti ir susiverti keleta ant smilgu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas
Ir as dvi Hermes turiu. Tik manosios kitokios .Tokios kaip arkliu-virviu- herbu temos buna. Bet sitoji tai labai,labai pavyda kelianti
Atsakyti
grazus sijonukas,as pralaimejau su skotu terjeriukais pries gera savaite verysad.gif
kadangi siandien vel oras traukiantis i lauka-vaziuosim su mano mergina po charity ir panassiais pardes pasibastyt,gal ir man pavyks rast ka nors tooookio uz 2£ biggrin.gif
Atsakyti
Man šian didi diena,todėl pasidovanojau suknę biggrin.gif
Ir beveik svajonių,bo sijonas toks platus,kad norint nusivilkti,bišk paskęstu biggrin.gif
user posted imageuser posted image

Amarcord,puikus sijonas good.gif
Atsakyti