Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Gin, pirkiniai super good.gif kazkaip nesinori nieko isskirti, nes daugmaz viskas patiko 4u.gif
Atsakyti
Reeva, o jau suknutes spalvytes grozis bigsmile.gif . Energija ziebianti, jegine thumbup.gif
GIN, viskas be isimties wub.gif , dabar dumoju... dumoju..., kadzi ar tik nebus manuju pieno spalvos bateliu paskirtis kaip tavuju? g.gif Nes padas ir toks plonas, plastmasinis, o ir uzsegimas toks kaip tavuju. Juos cia andai senai buvau prademonstravus. Jei taip, tai aisim abi sokt. biggrin.gif
Papildyta:
Grice, nu kaip as cia tavy pamirsau pominet?! Fu... kokia as... doh.gif blush2.gif
Rankinukas nuostabusis bigsmile.gif , o batukai kazko nepatiko, gal del pakulnes, kad truputi stamboka, bet cia man turbut tik susivaideno blush2.gif Zodziu - saunus pirkinukai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 24 kovo 2010 - 19:43
zazuna, gal vilniuje shopinaisi? vakar identiska apvalia ta delninuke nesiojausi uz 3lt, bet pasiemiau medziaga, batus, o ja palikau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 03 24, 20:43)

Cia Vilkaviskyje uztikau, bet manoji apskritai pigumas - 50 ct biggrin.gif
Atsakyti
EINA SAU.... doh.gif blink.gif blink.gif wub.gif
apakau.. nerealus Gin tavo pirkiniai.. thumbup.gif
Mirattes, bateliu labai pavydziu.. ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
O kiek pridejot ir kokiu gerybiu!!!

QUOTE(zazuna @ 2010 03 24, 15:36)
Heliau!!! 4u.gif

Zazunos labai patiko skaryte ir lakinis rankinukas - man tokiu niekad nebutu gana!

QUOTE(reeva @ 2010 03 24, 17:16)
Šian papirkau suknę,tik bišk abejoju.


suknele, jei iliemenuota, grazu, bet spalvyte man tokia su pretenzija, as neprisitaikyciau... bet kita vertus gal kaip tik ok - isskirtine...

QUOTE(GinCherry @ 2010 03 24, 17:44)
Nu bandau savo pirkinius kelt, po truputi smile.gif



Ziauuuuuriai patiko foto, arbatinis (jau ta rozyte... o, kad teko remontuoti, bent foto tikrai nesimato) ir rankinukas - jau tooooooks geras!!!

QUOTE(GinCherry @ 2010 03 24, 17:58)


rankite tai unreal - kaukciau is dziaugsmo radus viduj tiek dalykeliu. Sachmatai - labai dailus variantas, nors ir nemoku zaisti, o kas ten per "diedo pirkinys", tai tiesa sakant nesupratau g.gif

Kalbant apie batelius - du variantai: arba cia patys geriausi odiniai lakuiti padai (kurie, deja lietingu oru irgi netinka), arba... bet as labiau linciau, kad cia prabangus geru batu padas. Klausimas - kaip virsus? Juk "pagrabiniu batu" niekas nesius is geros odos... Tai tiketina, kad jie ne pagrabiniai... Ir atrodo liuks!

ir isvis... man atrodo kazakur as tuos padus maciau - reikes savo batus patikrinti - turiu itarima, kad turiu tokius padus ant labai geru batu...

QUOTE(Gricė @ 2010 03 24, 18:01)
Sveikos visos,

Grice, faini batai!!!
Atsakyti
man tai tie padai primena Laboutinų padus biggrin.gif
tik kad ne raudoni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 24 kovo 2010 - 20:02
Zvirbliuk, kiek mano atmintis datraukia (tevukas wub.gif tokia turejo), tai ten plauku kirpimo masinele. thumbup.gif
Atsakyti


Aha, plauku kirpimo masinele ten, tik cia vokishka ir kaip pagal serijos numeri spejam [logishkai mastant] tai turetu buti pats pats pirmas gaminys smile.gif Turim ir sena tokia, didesne ir surudyjusia, rusiska smile.gif

Beje, dariau foto i bloga, tai cia matosi arbatinuko dydis biggrin.gif

Aciu labai uz pagyras mano pirkiniams, pakele jie nuotaika man vakar, deja, siandien nebe...

O batu padas tai ne odinis tikrai, plastamsinis, o virsus dirbtines odos smile.gif Turiu batus ir su odiniais padais, mano senuku salamder, kurie speju kile ish 40tuju-50tuju, irgi odinis smile.gif
Atsakyti
Mirrates batukai grazuoliai,mielai priglausciau tokius. wub.gif Nors pati nesioju 37-38(jei pamazintas) vistiek dairausi prie vyrisku,deja paieskos neduoda rezultatu. doh.gif
Gin viskas tobula. thumbup.gif Ypac ta ruda rankine su visais pricendalais. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 24 kovo 2010 - 20:35
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 24, 21:15)

GIN, o kur skrybele? bigsmile.gif Ponas Skrybelius, tik, kad dailiosios lyties. 4u.gif
Bet aik tu sau - davai nesidepresinam, ka...? mirksiukas.gif Jamk balioncika 4u.gif arba geriau du 4u.gif
O plaukai kaip matau gerai uzderejo - ilgi tavieji, ogogo bigsmile.gif , kirpsi ar augysi? smile.gif
Manoji tevuko, tai buvo is amerikes parplugdyta jurininku, kaip beje ir mamos dzinsai ir tonos ikru, sokoladuku, kramtomu gumu, mociutei medziagu ir t.t., tik jos jau nebebera verysad.gif , krikstatevis sugadino nutrijoms kailius bekirpdamas unsure.gif .
Atsakyti
Jau nukirpau, siandien biggrin.gif


Kaip gaila man kai va taip sugadina gerus daiktus, ash pas MB senele ant auksto maciau tobula odine daktarishka tashe, prikirshta kazkokiu irankiu, nuo kuriu ir forma ir paskirti ir visa kita prarado jau sad.gif

Dekui, adzani biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 24 kovo 2010 - 20:47