Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Amarcord @ 2010 04 13, 09:19)
Kaip tyčia fotiko baterija išsikrovus. Gal per pietus užteks šviesos su mobiliaku nusitraukti  biggrin.gif


laukiam pietu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 04 13, 06:20)
...Mano svajoniu tasius gero dydzio, pora sukneliu ir sagiu tai isvis atimt.....

konkurente dry.gif ta didele geleta tase, mane nuzude..... angel_sadangel.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif pas mumi buvo super orelis,tai tik siandien perziurejau ant smugio jusu grozius-viskas labai labai thumbup.gif
jo,is tos uzsienietes atimciau ir as daug ka,o bet kai pati nuvykstu i charity pardes-nu nezinau,nerandu as tokiu geriu,arba ieskot nemoku blush2.gif


zazuna,kadangi jau visos prilinkejo sveikatos,tai ir as nieko naujo nepalinkesiu-laikau pirstus kryziuotus,kad viskas butu tik i gera puse-sveik 4u.gif

o as paskutiniu metu nieko ipatingo neisigyjau,tik sage laimejau,Limoges,kolkas laukiu as jos,tai foto is ebay ne kokia

user posted image
Atsakyti
eisiu siandien skareles cekinti, bendradarbe sako hermes, bet speju padielka, nu o bet taciau vistiek pachekinsiu.
Atsakyti
o aš nusifotkinau per pietus, bet gi mano operacinė su nokia pc suite'u nedraugauja lotuliukas.gif doh.gif vakare gal įkelsiu. GAL.
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 04 13, 07:20)
eina sau, kaip apsiprekino mergina. Mano svajoniu tasius gero dydzio, pora sukneliu ir sagiu tai isvis atimt. o jau pagalvyte su eifeliukais. kur musu charityyyyy??????????????????????/


Žinokit aš irgi taip galvoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs Shirley @ 2010 04 12, 22:21)

man grabelį priminė hihihi.gif tikrai mirtišiškas
Atsakyti
Na va as jau po kuistuko wink.gif
Prasom patikrinti parasa, jeigu kam smalsu blush2.gif o jeigu nesmalsu tai iš karto sakau ten toooooooooooooooooooooooks lobis clap.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE(RamiosBites @ 2010 04 12, 23:18)
man taip gražu.. Kažkokia užsienietka iš "charity" ir "second hand'u"už 2 - 3  svarus visko nusipirkus..  wub.gif  Tai rankinę, tai batus..

http://community.liv...et/1724148.html

Dabar visa nakti negalesiu umtikt tiek groziu prisiziurejus doh.gif thumbup.gif thumbup.gif
Salia esantys geruliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif user posted image
Atsakyti
hahaha,net nemačiau tų gerulių biggrin.gif
Atsakyti
nu jooooooo,mirattes thumbup.gif cia tai grobis,gal dar tokiu kur voliojasi jusu kuistukuose? bigsmile.gif tikrai nepagaileciau ir 30lt-50lt,jei tik rasciau,o pas mus tai rast-be sansu uz tokia dar kaina doh.gif verysad.gif


bateliai grazus,imti noreciau,ale navy-jau turiu dvejas poras,butu juodi arba kitokios spalvos-tikrai prasyciau,kad priglaustumet
Atsakyti
MLP, jeigu pagooglintum, pamatytum kad ji ne 30 ir ne 50lt verta ir net ne tiek svaru blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 13 balandžio 2010 - 18:54