Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

zazuna, nu bet batai tai griuk negyvas doh.gif is grozio, pavydo ir seip blush2.gif
Siandien ir as kuituke buvau, nusipirkau vintage svarka ardymui, del rankoviu, bet nusprendziau, kad per grazus. Gamintas anglijoje, sudeties nera, bet speju gal su vilna. jeigu kuriai idomu tai brukstelkit. 38 dydis Jeigu ne tai mesiu i skelbimus wink.gif

Ir dar nufotografavau T-Bar batukus, pati noriu ju, bet velniava dydis visai ne mano 5 1/2, visai nauji, jeigu kuriai idomu galeciau nupirkti 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
batukai tai tikrai puikūs good.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 04 12, 19:44)

man labiausiai patiko zydra (ta ne trumpa)  ir juodoji labai jau atspindnti 80 uju stiliuka. trumputes - savo vietoj - figura gera.

Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2010 04 12, 19:36)
nuo kada klostės blogai?Kuo daugiau-tuo geriau laugh.gif


Jei daug medziagos sluoksniu susideda ties liemeniu ar klubais (na tarkim rubas per didelis ir tu ji dirzu suklostuoji) laabai storina optiskai,.
Atsakyti
bet užtat kaip plazdenaaaaa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 12, 20:14)
bet užtat kaip plazdenaaaaa biggrin.gif


Plazdena ir su "saules kliosu " Gal mes nesusikalbam g.gif Man negrazu,kai perdaug medziagos klosciu,kaip juodojoj (t.y kai budama 36d apsivelki 40d ir suverzi biggrin.gif ) , o grazu kaip melynoj ir plazdenai pakankamai biggrin.gif
Atsakyti
gali būt biggrin.gif

Atsakyti
mačiau nėštukių yra, gal kas nori mirštišės vežimuko?
čia žiūrėti
leliukui stumdyti smile.gif

Atsakyti
man taip gražu.. Kažkokia užsienietka iš "charity" ir "second hand'u"už 2 - 3 svarus visko nusipirkus.. wub.gif Tai rankinę, tai batus..

http://community.liv...et/1724148.html
Atsakyti
QUOTE(RamiosBites @ 2010 04 12, 22:18)
man taip gražu.. Kažkokia užsienietka iš "charity" ir "second hand'u"už 2 - 3  svarus visko nusipirkus..  wub.gif  Tai rankinę, tai batus..

http://community.liv...et/1724148.html

eina sau, kaip apsiprekino mergina. Mano svajoniu tasius gero dydzio, pora sukneliu ir sagiu tai isvis atimt. o jau pagalvyte su eifeliukais. kur musu charityyyyy??????????????????????/
Atsakyti
Zazuna, ir suknia ir batukai - dailuma bigsmile.gif

Dilgelyt, antroji suknia visas nurungia wink.gif

O aš vakar išsiardžiau va tokios kaip dešinėj su žemuogėm medžiagytės sijoną

user posted image

Tas sijonas buvo - gal 3 metrų platumo medžiaga suveržta ant gumos doh.gif tai aš jį visą išardžiau, pasiaurinau, pridėjau iš priekio keturias klostes ir patenkinta šiandien į darbą atžygiavau biggrin.gif Žinau žinau, neįdomu be vaizdų, bet gi taip smagu pasigirti rolleyes.gif
Atsakyti
kaip smagu-žemuogės bigsmile.gif
Gal kadanors pasirodysi?
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 13, 09:10)
kaip smagu-žemuogės bigsmile.gif
Gal kadanors pasirodysi?


Kaip tyčia fotiko baterija išsikrovus. Gal per pietus užteks šviesos su mobiliaku nusitraukti biggrin.gif
Atsakyti