Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Nady @ 2010 04 11, 20:14)

Jo, mane taip pat nuginklavo tasuknytė, ir apskritai,  tie maži vaikiški rūbeliai tai nuginkluoja wub.gif  (kaip ir kainos ,beje doh.gif )


O ziurek, siandien tau simtadienis !!!!
Atsakyti
Sveikos, per visą savaitgalį prie kompo nebuvau priėjus, vadinasi, buvo geras biggrin.gif

Zazuna, sveikata - brangiausias turtas, tad sveik ir saugok bei mylėk save 4u.gif

Nostalgijos lempų nepamačiau doh.gif

Gin, skrybėlaitė smagi! Pas mano močiutę saugiai pakavota panašaus tipo, bet ilgesniai bryliais, man nesilaiko ant galvos jinai, nes tokia, negili, ar kaip čia pasakius rolleyes.gif Suknelė tavo verta pavydo ir atnaujinti bačiukai - liuks! Aš labai mėgstu zomšą, tai reiks turėt omeny, kad būna spec prietaisų tam efektui namų sąlygomis pasiekti biggrin.gif

Nady, oi kaip smagu bus, kai dukrytė daaugs iki tos suknelės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida2D @ 2010 04 12, 12:57)
O ziurek, siandien tau simtadienis !!!!

Aha, ta proga gavau virtualų tortą biggrin.gif
vaišinu
user posted image

QUOTE(Amarcord @ 2010 04 12, 13:29)
...
Nady, oi kaip smagu bus, kai dukrytė daaugs iki tos suknelės  bigsmile.gif

Aha ax.gif teks laukt kol dukriukas paaugs rolleyes.gif
Atsakyti
Liaba saules 4u.gif As jau beveik kaip ridikelis biggrin.gif , tik dar isvaizda kaip zdaravos ropes doh.gif , bet ale nu - zadejo, o gal labiau tiktu prognozavo, kad mazdaug per 2 sav turetu atslugti, inkstu nepakankamumas vadinasis ir dar labai prie viso sito damačino brukniu padazas ant zasies (pasirodo esu jam alergiska) doh.gif Bet uztat dabar baisingai laiminga, kad viskas jau mazdaug praeityje. biggrin.gif
Amarcord, aciu 4u.gif
Nady, ale kaip fainiai, sveikinu, ta diena vis arciau ir arciau - patikek zinau ta laukimo jausma, truputi baugina nezinomybe, bet dziugesio ie lelytes isvydimo dziaugsmas numusa viska. 4u.gif
O cia manoji zadetoji premijera, na ir dar baciukai, kuriuos man siandie brolis nupirko biggrin.gif , vos nenumiriau is juoko - kazi ka pagalvojo rubeliu pardaveja g.gif , na tikiuosi ne, kad sau jis perka lotuliukas.gif - ale kaip as myliu savo broli wub.gif .
PREMIJERA
Atsakyti
Pasirodysiu karta ir as smile.gif Paskutines pirktas sukneles. Del raudonosios ir melynosios I tos trumpos) nesu tikra, kad cia i tema, bet etiketes tokios senos, senos g.gif Raudonoji lb storos kietos senovines tokios medziagos su vertikaliom kisenem, patrumpinau blush2.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 12 balandžio 2010 - 18:23
Matau tik mėlynas (beje,labai žavias mirksiukas.gif ) arba jau nuo mokslų akys išvarvėjo g.gif
Papildyta:
Ir zazunos bateliai ohmy.gif wub.gif
Papildyta:
o,va matau visas
Gražu good.gif
Bet mėlynosios gražiausios,na ir ta su baltai-raudonais dryžiais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 12 balandžio 2010 - 18:21
Zazuna , kaip smagu girdeti,kad tau jau geriau! Labai siurpiai skambejo tavo simptomai sad.gif Sake gydytojai kaip naturaliai stengtis( ar tau tik su vaistais ;/ ) , kad skysciai nesikauptu, gal mums visoms patarsi? blush2.gif
Suknele labai labai labai wub.gif Toookia romantiska thumbup.gif

Reeva, man irgi melynosios drinks_cheers.gif Tos su dryziais turbut nenesiosiu, nors patiko dryziai ir kalnierius-grazi kloste su trim sagutem sone, bet lb bjauri sintetika ir man nelabai patinka tiek daug klosciu ant klubu.
Atsakyti
nuo kada klostės blogai?Kuo daugiau-tuo geriau laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 12 balandžio 2010 - 18:36
QUOTE(zazuna @ 2010 04 12, 18:04)
O cia manoji zadetoji premijera,


oiiiii kaip viskas faina. suknele labai thumbup.gif ir batukai grazus. Jo, suknele isivaizsuoju tokia trumpesne - virs keliuku, bet labai gaila ta medziagyte gofruota gadint - gal pabandyk nuo liemens trumpinti - juk per liemeni kirpta turbut?

QUOTE(dilgelyt @ 2010 04 12, 18:09)
Pasirodysiu karta ir as smile.gif 

man labiausiai patiko zydra (ta ne trumpa) ir juodoji labai jau atspindnti 80 uju stiliuka. trumputes - savo vietoj - figura gera.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Šiandien pamėnkalnio gatvėje (Vilniuje) užtikau nuostabių drabužiu. Gaila, kad esu kūdena - visi ant manęs kabojo. Net nepavyktų apsimesti, kad taip ir turi būti biggrin.gif patariu užeiti, gal susidomėsite.
Uždat prigriebiau juodą, pasiuvinėtą tuniką ir mėlyną, klostuotą sijoną su baltomis gėlėmis (draugas išdėjo į šuns dienas, bet jis man toks neralus. Tikrai nešiosiu smile.gif )
Atsakyti
Reeva 4u.gif
Dilgelyt 4u.gif , man patiko antroji ir trecioji wub.gif , o kas del sintetikos, tai jo - baisingai nemalonus jausmas toki audini ant kuno nesioti, bet ko del grozio juk nepadarysi, ane? mirksiukas.gif
O del manosios ligos, tai minuse radom pliusa, kad jei ne tas padazas sualerizaves ir padares bauba mano kunui, tai turbut taip greit nebutu islindus lauk biaurybe doh.gif , sake, kad sunkus nestumas paskatino progresuot ligai, o del patarimu, tai druska braukt is raciono, tik 1 arbatinis saukstelis (daugiausia, o as ja taip myliu blush2.gif ), jokiu koncervuotu darzoviu, jokiu rukytu gardumynu (kur daug visokio skanaus brudo ir drusku verysad.gif ) ir apskritai jokiu dietu, kad inkstu neapraut skysciais (skysciu 1,5 - 2 l i diena), dar sioki toki man vaistukai, kurie milijonus piginu kainuos, o siaip laiku uzmatytas reikalas - gyvensiu dar daug daug daug metu. biggrin.gif
Zvirbliuk 4u.gif , gaila, bet suknute nekirpta per liemeni, o audinys lengvai krentantis, tai manau teks pasitenkinti tokia jos busena ax.gif , sueis - sunesiosiu pasisokinedama. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 12 balandžio 2010 - 18:57
QUOTE(zazuna @ 2010 04 12, 19:51)
Reeva 4u.gif
Dilgelyt 4u.gif , man patiko antroji ir trecioji  wub.gif , o kas del sintetikos, tai jo - baisingai nemalonus jausmas toki audini ant kuno nesioti, bet ko del grozio juk nepadarysi, ane? mirksiukas.gif
O del manosios ligos, tai minuse radom pliusa, kad jei ne tas padazas sualerizaves ir padares bauba mano kunui, tai turbut taip greit nebutu islindus lauk biaurybe doh.gif , sake, kad sunkus nestumas paskatino progresuot ligai, o del patarimu, tai druska braukt is raciono, tik 1 arbatinis saukstelis (daugiausia, o as ja taip myliu blush2.gif ), jokiu koncervuotu darzoviu, jokiu rukytu gardumynu (kur daug visokio skanaus brudo ir drusku verysad.gif ) ir apskritai jokiu dietu, kad inkstu neapraut skysciais (skysciu 1,5 - 2 l i diena), dar sioki toki man vaistukai, kurie milijonus piginu kainuos, o siaip laiku uzmatytas reikalas - gyvensiu dar daug daug daug metu. biggrin.gif
Zvirbliuk 4u.gif  , gaila, bet suknute nekirpta per liemeni, o audinys lengvai krentantis, tai manau teks pasitenkinti tokia jos busena ax.gif , sueis - sunesiosiu pasisokinedama. mirksiukas.gif


Nera to blogo,kas neiseitu i gera ,ane? tai druskos negalima del skysciu ,cukraus del figuros, preskas nusu moteru gyvenimas doh.gif

Atsakyti