Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(j'aime @ 2010 04 11, 14:26)
as irgi turiu nupirkus panasia suknele 3 metu mergytei, nors maniskei jau tuoj 7... grazi labai. Bet, Nady, o jei - berniukas?

Mergytė wub.gif
Tyrė chromosomas, tai ir lytis paaiškėjo "XX", tad šiuokart jokių pimpaliukų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Nady @ 2010 04 11, 14:40)
Mergytė wub.gif
Tyrė chromosomas, tai ir lytis paaiškėjo "XX", tad šiuokart jokių pimpaliukų


Prajuokinot biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Stebiu jūsų temą tylomis, man labai gražu viskas, tik kad vat pačiai nelabai tiktų nešiot, tai tik padūsauju ir pasigrožiu, o jau namus savus įkurdinėsiu tikrai pagal vintage..

Dar toks klausimėlis, jei kažkoks daiktas atrodo kaip vintage, bet yra pagamintas šiais laikais, jūs laikote tai "vintage padielka"? biggrin.gif Na, vintage "padirbinėjimu"? Ar priimat į namus ir tokius daiktus? Tik šiaip smalsu 4u.gif
Atsakyti
vadimam Vintage inspired
Ir,bent jau aš,tikrai priimu,jeigu daiktas gražus (dažniausiai tas daiktas būna suknelės hihihi.gif )
Atsakyti
sveikos.
gal kuri priglaudėt šitą http://www.manodrabu...tais-taskeliais ?
parašiau per vėlai 3 valandom,tai nagus baigiu nusigraužt,kad tooookia tobula,o ne mano ;{
Atsakyti
QUOTE(Jiev @ 2010 04 11, 15:15)
sveikos.
gal kuri priglaudėt šitą http://www.manodrabu...tais-taskeliais ?
parašiau per vėlai 3 valandom,tai nagus baigiu nusigraužt,kad tooookia tobula,o ne mano ;{

as irgi pavelavau, bet man atrodo, kad man siek tiek didoka ji buvo (cia guodziu save) biggrin.gif

bet uztat kokia Liberty silkine skarele nukoviau... uuuuuuu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 11 balandžio 2010 - 17:49
aš tai guodžiu,kad nebūčiau tilpus į ją.kas neįmanoma visiškai,nes esu s,nu bet..reikia kokią pasaką susikurti,nes nepamenu dėl ko kito taip būčiau nagus graužusis doh.gif
Atsakyti
Man tai jin žavi,bet kaina nepatiko biggrin.gif
Papildyta:
žaime,nešam čia nuotraukas biggrin.gif
Atsakyti
Liaba! 4u.gif
Dekui visoms jums mergytes uz palaikyma - siandien jau truputi geriau, manau jusu deka, daug 4u.gif ... daug 4u.gif .... VISOMS JUMS mirksiukas.gif
Danske, gal pabandyk pamasuot kojyte g.gif , gal koki nerva nujautrino sutrenkimas g.gif , sveik 4u.gif
Nady, ale grozis wub.gif , man is vis grazu maziems vaikiukams toki rubukai wub.gif
O va siandien sulaukiau lauktuviu is krikstamotes, ji uzmate suknele, sako - pamacius is karto tave su ja isivaizdavau biggrin.gif , nupirko ir man padovanojo, bet jauciu teks trumpinti, ale turbut procesas ne is lengvuju, nes apacioje truputeli gofruota medziaga, o virsuje lygi, graziu rastu, na ir apskritai - rytoj nutrauksiu ir pamatysit kas ty do skarbas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 11 balandžio 2010 - 18:28
reikia nutraukimo,bo niekaip nesipiešia biggrin.gif

Džiugu,kad jau gerėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 11, 19:28)

O tu isijung vaizduote lotuliukas.gif , gerai jau gerai, kantrybes mergyt - ryt premijera. biggrin.gif
Dar karta dekui 4u.gif
Atsakyti
nėr vaizduotės šiandien angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(RamiosBites @ 2010 04 11, 16:10)
Prajuokinot  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Stebiu jūsų temą tylomis, man labai gražu viskas, tik kad vat pačiai nelabai tiktų nešiot, tai tik padūsauju ir pasigrožiu, o jau namus savus įkurdinėsiu tikrai pagal vintage..

Dar toks klausimėlis, jei kažkoks daiktas atrodo kaip vintage, bet yra pagamintas šiais laikais, jūs laikote tai "vintage padielka"?  biggrin.gif  Na, vintage "padirbinėjimu"? Ar priimat į namus ir tokius daiktus? Tik šiaip smalsu  4u.gif


Paprasčiausia inspired


QUOTE(Jiev @ 2010 04 11, 16:15)
sveikos.
gal kuri priglaudėt šitą http://www.manodrabu...tais-taskeliais ?
parašiau per vėlai 3 valandom,tai nagus baigiu nusigraužt,kad tooookia tobula,o ne mano ;{


O ką darysi kai išsiaiškinsiu kuri? Į dūdą duosi? biggrin.gif
Juokauju 4u.gif
QUOTE(zazuna @ 2010 04 11, 19:27)
Liaba! 4u.gif
Dekui visoms jums mergytes uz palaikyma - siandien jau truputi geriau, manau jusu deka, daug  4u.gif ... daug  4u.gif .... VISOMS JUMS mirksiukas.gif
Danske, gal pabandyk pamasuot kojyte g.gif , gal koki nerva nujautrino sutrenkimas  g.gif , sveik 4u.gif
Nady, ale grozis wub.gif , man is vis grazu maziems vaikiukams toki rubukai...

O ryt bus dar geriau 4u.gif
Jo, mane taip pat nuginklavo tasuknytė, ir apskritai, tie maži vaikiški rūbeliai tai nuginkluoja wub.gif (kaip ir kainos ,beje doh.gif )
Atsakyti