Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

giriu visu pirkinius, tikrai nerealus ypac lemputes ir Gin skrybele, kurios simta desimt metu ieskau...
Dar suknele mano puikiai iremins tavo kuno piesinius 4u.gif
Atsakyti
siandien kuistuke palikau vinatge suknele ir smulkiai geleta playsuit'a. Dabar galvoju gal visgi reikejo kuriai nors prigriebti, visgi po 3lt tik kainavo g.gif doh.gif
Atsakyti
Gin skybele labai grazi kaip tik galvojau panasia su kaspinu siustis kuria turi is foreverio bigsmile.gif Batukai irgi labai dailus ypac su kaspinais thumbup.gif thumbup.gif Sukneles grazios wub.gif
Jaimes suknele grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 04 10, 17:27)
siandien kuistuke palikau vinatge suknele ir smulkiai geleta playsuit'a. Dabar galvoju gal visgi reikejo kuriai nors prigriebti, visgi po 3lt tik kainavo  g.gif  doh.gif


reikejo pagriebti.. doh.gif blush2.gif
taip noreciau.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Arbūzi* @ 2010 04 10, 19:08)
reikejo pagriebti.. doh.gif  blush2.gif
taip noreciau.. wub.gif


aj kazkaip paabejojau ar kam tik ar patiks, jeigu kita karta rasiu paimsiu, kazkaip tam kuistuke vintage sukneliu nieks neperka, todel ir guli pigiajame skyriuje menesiu menesius, kaip ir rankine so du litus
Atsakyti
Sveikos saules! 4u.gif Oi, kad jus zinotumet, kaip man pavydu jusu geriu ax.gif , na gi labai dziaugiuosi del jusu pirkinuku 4u.gif
O labiausiai pavydu lempeliu wub.gif ir Gin ruduju batuku wub.gif
O as jau kelinta diena, tiksliau 4, uzsidariusi namuose, guliu lovoje, ziuriu tv ir karts nuo karto nuzliumbiu po posma... blush2.gif - gaila baisiausiai, kad negaliu pasijudint ir kokio vintaziuko pasiprekyt (nors mano nuomone dabar nelabai ka ir ilysciau doh.gif ), laukiu pirmadienio kaip isganymo, jei viska teisingai daktarai atliks, tai po kokiu 2 savaiteliu vel galesiu bent jau i batus (kokius nors, gal...), koja ikist... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 10 balandžio 2010 - 19:06
QUOTE(zazuna @ 2010 04 10, 20:01)
Sveikos saules!


motera, tai kas tau nutiko???? ar as jau praleidau kazkokia tragedija...
Papildyta:
ech, kaip astokios noreciau
user posted image
nesvarbu, kad ir raudona
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 04 10, 20:18)

Ale kokia grazi wub.gif , o ir raudona spalva man miela wub.gif , ech..., kaip sakoma - panorek ir praeis... biggrin.gif ...gal... lotuliukas.gif
Ai, cia mano toki visoki, nelebai geros sveikatos, reikalai - inkstai labai sustreikavo (musu giminej ne man vienai taip, puseserei, kai buvo 3 m., isoperavo inkstu akmenis ), inkstai, skysciai kaupiasi nerealiai - rankos kaip kolbos, kojos kaip balionai, o veidas is viso kaip oro balionas..., zliumst isteriskai norisi - i nieka neilendu... doh.gif ... neuzsisegu ir apskritai vokai vos atkyla... Ryt darys kazkokia nesamone su mano "organizmo hidroforu", bijau, bet ir laukiu... doh.gif
Atsakyti
zazuna, dideliausia užuojauta, valgyk arbuzus ir daug sisiok. Tikiuosi ryt viskas paaiskes ir pegeres 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirattes: 10 balandžio 2010 - 19:39
Blogiausia tame, kad negaliu daug skysciu gert, o lasaline ikalta kabo doh.gif (atseit ji labiau pamacys, nei gerimas doh.gif ), dabar atrodau isties SIAUBINGAI, nemyliu saves, nemyliu savo kuno... Bet baisi noriu pasveikt.
Gaudyk saulyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 10 balandžio 2010 - 19:45
QUOTE(mirattes @ 2010 04 10, 19:45)
aj kazkaip paabejojau ar kam tik ar patiks, jeigu kita karta rasiu paimsiu, kazkaip tam kuistuke vintage sukneliu nieks neperka, todel ir guli pigiajame skyriuje menesiu menesius, kaip ir rankine so du litus


O kur čia toks kuistukas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 04 10, 20:01)
Sveikos saules! :...


Sveik greičiau, pupa-uoga 4u.gif


Mirrates,
O aš kaip tokios norėčau wub.gif o kaip aktualu būtų hihihi.gif irnesakyk.gif, o ir spalva vienas iš privalumų wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nady: 10 balandžio 2010 - 20:40