Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

žavus audinys,bet jis man primena tokius šalikus,kur labai turtingi verslinykai užsimeta ant labai prubangaus palto ir tada vaidina,kad jie jau su šaliku biggrin.gif

Nostalgie,žavingos lempelės good.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 04 09, 20:11)
Nu va, cia mano pirkiniai siandieninia, nezinau pradet nuo tu kuriais maziau dziaugiuosi ar nuo tu, del kuriu mano sirdis dainuoja siandien  biggrin.gif


Ziauriai patiko: Skrubeliukas ir portfelis ir ashley suknia - cia be kalbu!!! Skrybeliukas isvis - nemanau, kad as nesiociau, bet tobulas tobulas!!!
Visa kita irgi patiko - ir bateliai ir trumpa geleta suknyte, ir miela palaidinuke. Ta elektic kaip ir lietpalti noreciau ant zmogaus pamatyti, butu aiskiau.

O kaip atnaujinai batukus? kokiom priemonem ir kokia seka? man jau tuoj reikes galvoti, kaip cia ka valyti...

QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 09, 21:51)
Zadetos naktines lempeles

Grazios! tokias ir isivaizdavau. Ir man tokiu reiketu. Bet klausimas - as jos sviecia pakankamai, kad pvz paskaityti butu galima? Jauciu - ne?

Sian zyziau pavaziuoti ant taurakalnio, bet oras kaip matau fe ir mazoji apsirgo, tai kirmysim savaitgali namie sad.gif


Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 04 10, 09:37)
Rodausi šalikėlį. Ale žinok, čia visas šalikas - 148x28 cm  biggrin.gif


taip ir isivaizdavau! labai nice!!! prabangus pirkinys ne kitaip. baisiai smalsu - kiek litu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 10, 10:42)
žavus audinys,bet jis man primena tokius šalikus,kur labai turtingi verslinykai užsimeta ant labai prubangaus palto ir tada vaidina,kad jie jau su šaliku biggrin.gif

Man jos nieko neprimena, nes į turtingus verslininkus nesidairau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(j'aime @ 2010 04 10, 10:44)
taip ir isivaizdavau! labai nice!!! prabangus pirkinys ne kitaip. baisiai smalsu - kiek litu?  biggrin.gif

5 mirksiukas.gif
Atsakyti
o man nuplaukia ir blusturgis,ir humana ryt,ir tuo labiau visokie taurakalniai verysad.gif

nekenčiu giminių balių ir egzaminų biggrin.gif
Atsakyti
reeva, paguodai galiu pasakyti, jog ir tai pareina... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 04 10, 09:45)
Man jos nieko neprimena, nes į turtingus verslininkus nesidairau  tongue.gif
Papildyta:

mirksiukas.gif

yahoo.gif ajna sau... tada jau cia lobis!

o turtingi versilinkai - tai gerai mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Visoms po baliona 4u.gif

Man laisves salika pamacius lygiai tokia pati asociacija kilo kaip ir reevai biggrin.gif


J'aime, ash turiu toki aparaciuka ir ten yra labai daug antgaliu ivairiausiu ir MB cia kazkada man pametejo tokia ideja, nes nesioja verstos odos kedus biggrin.gif Tai ant jo mylimuju baisu bahdyt buvo, todel reikejo kazko pigaus smile.gif Ir labai savim dziaugiuosi, kad mano moterishkas protas visgi nurunge vyriskaji hihihi.gif Nes klausiau su kokiu antgaliu reikia velti, tai jis man kazka panasaus i grazta nurode, bet man pasirode per mazas plotas, tai ash pasiemiau toki, kuris atrodo kaip vieline sluotele.Va, antgalis toks kaip kairej pusej.Tai uzsidejau akinukus, nes vielutes laksto nuo slifavimo, ir leidausi i darba smile.gif Veidas visas buvo odos dulkem nusetas net doh.gif biggrin.gif

Ruci, man deja irgi mazi butu 36, labai daznai matau graziu bateliu visokiu, bet kad maziukai jie buna dazniausiai smile.gif

O pas mus siandien atsidaro bagaziniu turgus, kuris bus kas antra 6dieni, bet blogas oras, tai pasuosim.Kazin ar prilips sita ideja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 10 balandžio 2010 - 09:57
QUOTE(Laisvė @ 2010 04 10, 10:50)
reeva, paguodai galiu pasakyti, jog ir tai pareina...  4u.gif


jo praeina rolleyes.gif
svarbiausia,kad ten ir ten būsiu graži-su vintage suknytėmis happy.gif
Atsakyti
beje, paziurejau ebay, tai tokia skrybelaite, kaip mano, kainuoja 50 svaru,o man atsiejo 4 lt, khem khem biggrin.gif skrybele biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 10 balandžio 2010 - 10:06
jo,labai smagu,kai tokį skirtumą randi
Aš turiu laikrodėlį (na,kuris,dabar pakabukas) ir jis kainavo 2,5 lt
Ebay radau nuo 25 svarų ar tai dolerių biggrin.gif
Atsakyti
Labas blogas rytas verysad.gif . Todel, kad lyja ir nepavyko dusios atgaivint turgeli tikrinant

Laisves salikas grazus.Noreciau tokios skaros, turkiskais agurkais lyg tas rastas vadinamas
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 04 10, 10:55)


O pas mus siandien atsidaro bagaziniu turgus, kuris bus kas antra 6dieni, bet blogas oras, tai pasuosim.Kazin ar prilips sita ideja  g.gif



Kurioje vietoje? bigsmile.gif
Atsakyti