Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Ir aš buvau kuistuke - lupatyne šiandien nail.gif Šį tą papirkau: šaliką, kurio viena pusė vienspalvės grynos vilnos (plonos), o kita - raštuotas natūralus šilkas. Ir liemenę su etikete Made ir West Germany rolleyes.gif Pasirodysiu, kai išdžius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 04 09, 16:16)
Ir aš buvau kuistuke

baisiai laukiu salikelio photo biggrin.gif

Ir as uzlekiau i traku H. Kadangi buvo nuolaidele einanti i pabaiga, tai nustveriau nematavus 2 du daiktelius is apacios (i virsu paprastai tik del rankinuku uzeinu), nors net nzn ar man ju reikia - languotus berniuko marskinaicius - siek tiek didelius ir tokia keista suknele - ilga, siaura - vos itiplau... Jei pasiliksiu sau, tai suknele bus nutrumpinta iki keliu ir tie volanai ant rankoviu nuzudyti - ot tu tai nekenciu....

cia:

http://public.fotki.com/kiovne/manono/

dukriukas kaip visada is apacios nusove...

o cia grazieji vaizdeliai:

http://www.fmag.lt/b...fotosesija.html


kaaaip man cia viskas patiinka... mano stiliukas. reikes auginti plaukus (ania, zazuna?)

Darrrrr:

user posted image

user posted image

Ir puslapiukas:

http://lettersfromho...t.blogspot.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 09 balandžio 2010 - 18:22
Žvirbli,labai žavūs pirkiniai
Marškiniai tai iš vis labai labai,bo tokius labai mėgstu kai ateina dienos neturiukąapsirengti
Atsakyti

Zvirbli, ilgosios sukneles negadinciau smile.gif


Nu va, cia mano pirkiniai siandieninia, nezinau pradet nuo tu kuriais maziau dziaugiuosi ar nuo tu, del kuriu mano sirdis dainuoja siandien biggrin.gif

80tuju elektric spalvos suknele, medziaga taskuoa, ant pakabos atrodo gal nelabai kaip, bet ant kuno liuksiskais tik patrumpint reiks smile.gif
user posted image

Cia bandziau parodyt taskiukus ish arti biggrin.gif

user posted image

Pora palaidniu:

pirmaja emiau del medziagos, antraja del to, kad maloni medziaga labai ir grizus pasirode, kad ji net reikiamo dydzio biggrin.gif
user posted image
user posted image

Dvi poros batuku.Juoduosius emiau eksperimento vardan, nes ta versta oda vietom buvo tiek nusitrynus, kad nebuvo like pukelio ir pavirte i tiesiog oda, tai norejau pamegint atnaujinti ir man puikiai pavyko! Batai dabar beveik kaip nauji, tik beliko ish naujo pakalti ir padazyti kulna smile.gif Nuotraukose atskirai jau atnaujinti bateliai, tik sunku ta versta oda fotkint, susiausus smile.gif Reiks tokius budu ir rudus atnaujinti, nes ish pirmo zvilgsnio pamaniau, kad ne oda, bet geriau apziurejau ir visgi naturali versta odele, kulnas toks pats kaip juoduju smile.gif

Gelsvas lietpaltis [foto atrodo smelinis labiau].Siek per ilgas ir pamestas dirzas, tai patrumpinus ish likucio dirza padarysiu.Rankoves atraitotos, nes su neatraitom atrodo nekaip biggrin.gif Tai taip ir liko ant pakabos kabot kaip matavausi biggrin.gif

user posted image

Dar ne viskas biggrin.gif










Papildyta:
Dingo tekstas apie batus doh.gif Dvi poros verstos odos bateliu.Juodus emiau del eksperimento, nes versta oda buvo tiek nusitrynus, kad kai kur visai nebuvo pukelio, todel pabandziau atnaujinti ir man tai puikiai pavyko, batai kaip nauji! beliko pakalti ir padazyti kulna.Tokiu paciu budu bus atnaujinti ir rudi, nes maniau,kad anie ne odiniai. visgi klydau.NUotraukose kur juodi batukai vieni, jau atnaujinti, bet labai sunku nufotografuoti ta verta oda, susivelus kaip jai patinka.Rudu batuku kulnas toks pats kaip juodu

user posted image
user posted image
user posted image




Laura Ashley firmos suknele ir sijonas.Sijonas buvo didokas, bet ziuriu ishskalbiau ir susitrauke, tai gal net mazint nereiks, tikiuosi ne per daug g.gif O suknele ir jos rankoves bus trumpinamos arba visai rankoves nuimsiu g.gif
user posted image

priekis
user posted image


nugara

user posted image


user posted image

Na ir du pirkiniai del kuriu mano sirdis dainuoja biggrin.gif Ypac del skrybeles, kai pamaciau tai ish karto griebiau ir nesuprantu kaip jos nieks nepaeme.Ji buvo per pus nupiginta net tam skyriuj, kur nebuna nuolaidu smile.gif Ilgai ebay ieskojau boater skrybeles, bet per brangu buvo, o cia pasitaike netiketai orginalas biggrin.gif

user posted image
user posted image

Ir didelis, storos odos portfelis ir kaklaraistis su gelem, kuri buvau pamirsus visai nufotografuoti tai uzmeciau.Kaklaraisti naudosiu vietoj dirzo smile.gif Tai tiek tu pirkiniu siandien.Skelbiu savo apsipirkima sekmingu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
ne,nu,ne ohmy.gif umn.gif

Ta gėlėta suknė,ir gėlėta palaidinė tai iš vis
Ir šiaip swoon.gif
Atsakyti
pamirshau parashyt, kad rubai ishtraukti ish maisho ir susilamde, del to atsiprahsau biggrin.gif Ir shiaip jau namie tamsu buvo tai teko balkone pyskint smile.gif

Reeva, o kad tu zinotum, kaip ash del tos geletos sukneles svarsciau blush2.gif Pamirshau pamineti, kad jos fonas tamsiai melynas, o ne juodas biggrin.gif Ir paskui sakau diedui, *****, kokiam MD tai uz dar prastesnes sukneles moku daugiau ir retai svarstau, o va rubukuose jau virsija 10 lt ir mastau labai labai ar imt blush2.gif biggrin.gif ir dekui 4u.gif

Dar papirkau tamsiai ruda piestukini sijona, tokio storo trikotazo, bet nefotkinau, nes ant pakabos nesimato viso jo gerio, o geris tame, kad jis tamposi ir puikiai prigluna prie kuno smile.gif

Beje, Bonie ir Klaido fotosesija superine smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 09 balandžio 2010 - 20:33
Sveikos.
Tiek naujienu, net nezinau nuo ko pradeti. Viskas savotiskai grazu ir idomu.
I panasius batus, kaip Nostalgie esu isiverus dviguba kapronine juostele.Batai juodi ir juostele juoda. O kai norejau pakvailiot, tai isiveriau raudona juostele

Gin, manau busi nepakartojama su ta skrybelaite. O kaklaraistis vietoj dirzo? Kaip tu tai darai? As irgi neiskenciu neparsinesus kokio idomaus.Bet tik tikruoju mazgu po baltinukais panaudoju, arba laisvai permesta , kaip salikeli.

j'aime, is tavo idetu foto labai noreciau tos situacijos salia banko ax.gif ax.gif Sutinku ir ne taip zaviai atrodyti kaip toji mergina. Tik maisiukus tuos pacius noreciau.
Boni apranga puiki. Santuri, bet sarmo daug wub.gif
Atsakyti


Danske, va taip naudoju kaklaraiscius vietoj dirzu smile.gif
Atsakyti
ooo Gin,gal kartais kadanors jos nenorėsi? blush2.gif

Tik nenutrumpink labai laugh.gif
Atsakyti

nezinau nezinau, bet jauciu, kad cia viena ish tu sukneliu, kurios turi buti spintoj biggrin.gif Nes kitos buna nusiperki, bet neprilimpa ir ishleidi, o pas mane yra toks pagrindas, kuris niekad nesikeicia ir apie tu sukneliu ishleidima i sviesu rytoju net nemastau smile.gif
Atsakyti
jo,aš irgi tokių turiu
nors iš tikrųjų neturiu ką rengtis laugh.gif

Dar pamiršau pasakyti,kad labai pavydu dėl paltuko,bo pati labai ieškau ir labai nerandu sad.gif

Gerai,einu nuo kompo,kol visai nenupavydėjau biggrin.gif
Atsakyti
Gin, skrybėlė ir portfelis ( aš jų manijakė) idealūs.
Dėl portfelio tai ima neaiškios spalvos pavydas :{{{ jei kada tau jis nebepatiktų,kas šiaip jau spėju neįmanoma,tai žinok,kad viena mergaitė įsivaikintų jį prie mano kitų dviejų ;}
Atsakyti