Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

na, kol visos miega as vaizdu truputi imesiu rytui, kol as miegosiu biggrin.gif

batukai (dviem rakursais), is Briuselio vintage parduotuveles wub.gif tik vis nenusiperku batraisciu, nes tie su kuriais pirkau, savo jau visai atgyvene buvo, tai teko mest biggrin.gif

user posted image

user posted image


pagalvele(isdidziai gulinti po batukais), kuria sian beveik iskaulyjau, galima sakyt blush2.gif bet jauciu priklausomybe aguonoms cool.gif kiek as ja krapsciau, itariu, kad gali buti siuvineta g.gif

user posted image

o lempeles bus veliau, dabar tam kambary visi smarkiai miega ax.gif
oooo.... ir panasu, kad mes pacios madingiausios... bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 09 balandžio 2010 - 00:42
QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 09, 01:33)
na, kol visos miega as vaizdu truputi imesiu rytui, kol as miegosiu  biggrin.gif
....
pagalvele(isdidziai gulinti po batukais), kuria sian beveik iskaulyjau, galima sakyt  blush2.gif bet jauciu priklausomybe aguonoms  cool.gif kiek as ja krapsciau, itariu, kad gali buti siuvineta  g.gif
...

Batuliai mieli, bet jau pagalvėlė, tai apsivožt galima, gerai įtari wub.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 08, 18:42)

aij,ir pilkieji kardinolai atliko savo pilką (juodą g.gif ) darbą-mano tašiuko nebėr verysad.gif

niu va! Bet cia ne as!!!

QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 08, 19:37)
Humaninio? geri daiktai ten ilgai neuzsilaiko.....  doh.gif

as sian Gin deka, nusipirkau dvi naktines lempeles.... ir jau savo iniciatyva - pagalvele su aguonom  wub.gif veliau parodysiu  ax.gif

Oj kaip noriu lempeles pamatyt. Man irgi labai reikia dvieju, bet randu tik uz toookia, kaina, kurios negaliu iveikti.

Nostalgie batukai nuostabus! Pagalvele zinoma taip pat... Man irgi aguonos labai grazu.
Atsakyti
Šilkinės suknelės šeimininkė - laimingoji bigsmile.gif Daili suknutė labai!

Nostalgijos batukai smagūs ir Reevos pėdkelnės irgi! Ar nesakiau, kad taip su ta delninukę bus unsure.gif Aš irgi neėmiau schmoll.gif

Aš tai lininę suknutę iš MD papirkau, reiks nusifotkint kada. Tirolietišką biggrin.gif Bent ant etiketės kažkas apie Tirolį lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 09 balandžio 2010 - 13:14
QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 08, 20:51)
foto kartojimas specialiai adzani  smile.gif Kukli, dekui uz pagyras  4u.gif

[img][/img]


ir as dar buvautarp nemaciusiu... ech grazu... nerealiai:)
Atsakyti
Nostalgie pagalvėlė labai labai
Dar lempeles knieti pamatyti bigsmile.gif


o dėl to rankinuko,tai nusigraušiu rankas,kad tada nenusipirkau,bo dabar supratau,kaip tobulai jis dėrėtų su mano gražiosiomis-kaspiniuotomis balerinkėmis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 09, 15:59)
Nostalgie pagalvėlė labai labai
Dar lempeles knieti pamatyti bigsmile.gif
o dėl to rankinuko,tai nusigraušiu rankas,kad tada nenusipirkau,bo dabar supratau,kaip tobulai jis dėrėtų su mano gražiosiomis-kaspiniuotomis balerinkėmis verysad.gif


tik nesapnuok tu jo, bus dar tų bantukų smile.gif
Atsakyti
nea,nesapnuoju,va pėdkelnes su bantukais nusipirkau laugh.gif

o bantukai yra mano gyvenimo šviesa,tai jų tikrai rasiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 09, 16:26)
o bantukai yra mano gyvenimo šviesa,tai jų tikrai rasiu biggrin.gif


o aš maniau, kad istorija rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Istorija po mažu darosi gyvenimo prakeiksmas laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 04 09, 13:13)
Šilkinės suknelės šeimininkė - laimingoji  bigsmile.gif Daili suknutė labai!




Aciu nail.gif:

Oi mergos, zinokit kokia ash laiminga siandien! biggrin.gif Vakare pasirodysiu, nes viska sufotkinau, bet dbr MB "pamaina" prie kompo, tai net ner laiko sukelti sad.gif


Reeva, pedkelnes liux good.gif Ash ir sian ziurejau, bet nieko panasau neuztikau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 09 balandžio 2010 - 15:59
ačiū Gin bis.gif:

labai laukiu foto
Atsakyti