Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

eina sau Gin,jau lobiai pas tavi,o ne pirkiniai biggrin.gif
Atsakyti
Gin, tb pirkinys, šachmatai ir ta rankinė su rinkinuku.. Aš šokiruota, kad išvis tokių dalykų pirkt dar būna blink.gif
O batukai, bijau pameluot, bet berods šokiniai būna tokiais padais, o ne pagrabiniai hihihi.gif mastau.gif
Atsakyti
Grice, aha, ash vakar maciau portretiniu nuotrauku tai pabijojau tokias pirkti blush2.gif O va sita nuotrauka man tuo ir patiko,kad ne zmones cia esme, o pastatu fasadas, masina sena, parduotuviu iskabos, zmones lyg antraplanis reikalas, na sakykim reprodukcija, tik cia tikra nuotrauka smile.gif Beje, labai faini ir batukai ir rankinukas mirksiukas.gif

Reeva ir mazoji vysnia - dekui 4u.gif Ash irgi viska radus negalejau patiket biggrin.gif

O del batu dar nuomoniu palauksiu smile.gif Nes MB irgi vakar sakiau, kad gal cia sokiam, bet vidus ju kazkoks pasiltintas g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 24 kovo 2010 - 18:34
Na, nabažnikui irgi nereik, kad padams šilčiau būt lotuliukas.gif
Atsakyti


Negali zinot biggrin.gif Gal ne pasiltintas, bet paminkstas, tai gal rimtai tada sokiams g.gif nu bet sausa diena gal ir i gatve tiks biggrin.gif
Atsakyti



Oho kiek pirkiniu bigsmile.gif


Mirattes batukai dailus smile.gif

Reevos suknutes spalva labai grazi wub.gif

Zazunos suknute labai daili smile.gif Bateliu spalva grazi smile.gif Batuku su metaliukais gale labai daznai matau, pati nuo vienu nukirpau ta dali, nes mano nuomone netiko, o kituose palikau, nes graziai atrodo smile.gif

Gin arbatinukas, sahmatai, paveikslas, rankinukai wub.gif

Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 24, 18:43)
bet sausa diena gal ir i gatve tiks  biggrin.gif


Netiks biggrin.gif Rimtai 4u.gif

Čia tikrai šokių bateliai - tas padas dar "pazulinamas" su tokiu specialiu šepetuku smile.gif (Aš kaip šį pavasarį šokanti, jau nusimanau hihihi.gif)

Jeigu bateliai tau visgi netiktų, gal parduotum, a? cool.gif
Atsakyti

Minerva, o tavo koks dydis? Ka cia parduosi, kad 3 lt temokejau uz juos, nors ir visiskai nauji biggrin.gif Bet shiaip ash turiu tokius dalykus guminiu priklijuojamus prie pado, tai nepasiduosiu lengvai be kovos biggrin.gif Ash kazkaip maniau, kad sokiu bateliai buna odiniai padais g.gif

Femme, ir tau balionas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 24, 18:51)
Minerva, o tavo koks dydis? Ka cia parduosi, kad 3 lt temokejau uz juos, nors ir visiskai nauji biggrin.gif Bet shiaip ash turiu tokius dalykus guminiu priklijuojamus prie pado, tai nepasiduosiu lengvai be kovos biggrin.gif Ash kazkaip maniau, kad sokiu bateliai buna odiniai padais  g.gif


39,5-40 cool.gif

Odiniais ir beveik plastmasiniais smile.gif
Atsakyti
Minerva, zodziu ash juos pabandysiu ishvesti i lauka, kazkuria diena, nes jie butent 39.5, o ash pati aviu 38.5-39 tai jie man kiek laisvoki, bet jei bus patogus pasiliksiu, o jei ne, tai tau atiduosiu mirksiukas.gif O gal ir man sokt pabandyt g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 24 kovo 2010 - 19:05
QUOTE(GinCherry @ 2010 03 24, 19:04)
Minerva, zodziu ash juos pabandysiu ishvesti i lauka, kazkuria diena, nes jie butent 39.5, o ash pati aviu 38.5-39 tai jie man kiek laisvoki, bet jei bus patogus pasiliksiu, o jei ne, tai tau atiduosiu  mirksiukas.gif O gal ir man sokt pabandyt  g.gif  biggrin.gif


Geerai - bet kokiu atveju biggrin.gif
Atsakyti
na,Gin,tu cia ir pridejai groziu thumbup.gif
viskas,tiesiog super,o jei dar zinant lt kuistuku ir panasiu vietu kainas-ebay uz tokius dalykus zmones oho kokius pinigus moka doh.gif
Atsakyti