Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Sveikos 4u.gif

QUOTE(zazuna @ 2010 04 05, 18:34)
Sveikos mielosios
Kukli, labai grazus tasiukas 



tai , kad si delninuke ne mano....ir kaina didoka..ir del zenklo ant jos nieko neradau ..nors visokiu variantu prisigalvojau schmoll.gif

QUOTE(mirattes @ 2010 04 05, 20:09)
Sutariam, kad as geriau jau pasirodysiu jau pagamintus daiktelius, o ne medziagas, sukrautas dezej wink.gif be to visai neypatingos, juoda su baltasi taskiukais, juoda su juodais taskiukais, melyna su baltasi ruozeliais, paprasta juoda, baltine dryzuota daugiau neatsimenu  4u.gif


ok ..lauksim vaizdu bigsmile.gif

QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 06, 22:13)
kazkada, seniai, seniai, zadejau pasigirti..... cia, kol kas, pati graziausia mano didziojo vintage pirkinio dalis..... balkonas ir vaizdas is jo  ax.gif  ir nors cia ne apranga.... bet gal i tema truputi...... vis tiek prie gyvenimo budo ir stiliaus  blush2.gif

user posted image


fantastina ...labai labai...nuosirdziai dziaugiuosi uz pacia:)) thumbup.gif

QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 07, 21:07)
labai visoms dekui uz balkono pagyras   jauciuos kaip savo vaika pristacius visuomenei 

mirates, jei butu auksciau, tai butu palepe..... o palepes tai nenoriu.... nes nebebutu balkonelio

MLP..... deja vidui kol kas labai, labai ne kas  biggrin.gif grazios leles  4u.gif

na gi viskas potruputi ir su laiku...gi cia ir prasides pacios didzioji kuryba....ir namu zidinio kurimas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kukli: 08 balandžio 2010 - 15:48
Suknelė jau turi naują šeimininkę 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,gaila Nostalgijos balkoniuko nematau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 04 08, 16:48)
Suknelė jau turi naują šeimininkę  4u.gif


Gin bigsmile.gif Maniake biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2010 04 08, 17:24)
Gin bigsmile.gif  Maniake biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
oooooh suknė nuostabi ohmy.gif

o aš šian užbėgau kuistukan,į kurį niekad neinu ir pagriebiau pėdkelnių,kurių pagrindinis užsiėmimas plyšti hihihi.gif
user posted image

Mėlynosios Made in West Germany,su kaspiniukais-dobiliukais-nežinia,bet ir pamašiai turėtų būt
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 04 08, 11:57)
Sveikos, merginos. Atsiprašau už įsiveržimą, bet gavau tokių "lauktuvių".



Bliamba, kaip man abu patinka!!! bet bus dideli... gaila. o sukneles medziaga....
QUOTE(reeva @ 2010 04 08, 17:56)
Mėlynosios Made in West Germany,su kaspiniukais-dobiliukais-nežinia,bet ir pamašiai turėtų būt

gera fotke padarei - kol neperskaiciau apraso, ziurejau ziurejau kas cia per daiktas lotuliukas.gif
Atsakyti
laugh.gif

Nu čia toks supaprastintas fotkinimas-po vieną pėdkelnę ant kojos biggrin.gif
Ir dar iš viršaus biggrin.gif
Papildyta:
aij,ir pilkieji kardinolai atliko savo pilką (juodą g.gif ) darbą-mano tašiuko nebėr verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 08, 18:42)
aij,ir pilkieji kardinolai atliko savo pilką (juodą g.gif ) darbą-mano tašiuko nebėr verysad.gif

Humaninio? geri daiktai ten ilgai neuzsilaiko..... doh.gif

as sian Gin deka, nusipirkau dvi naktines lempeles.... ir jau savo iniciatyva - pagalvele su aguonom wub.gif veliau parodysiu ax.gif
Atsakyti
reeva, super pedkelnytes 4u.gif
Atsakyti
jo,Humanio sleep.gif

Dar šiandien labai gražią sukną radau,kuri kažkodėl buvo be sagų unsure.gif biggrin.gif
Tai,gal pabandysiu nuoliadų palaukti
Papildyta:
man jos irgi labai patinka biggrin.gif
Atsakyti
foto kartojimas specialiai adzani smile.gif Kukli, dekui uz pagyras 4u.gif

user posted image
Atsakyti