Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Ojjj grazus, romantiski, moteriski..as kai naktinius suvartociau, bet lb jau dideli kausai krutinei ;/
Atsakyti
QUOTE(mrs Shirley @ 2010 04 07, 12:50)
gerulis, o kos size čia? nes etiketės neįspitriju  blush-anim-cl.gif
Rašo taip:
Size (Taile) 97 cm., Length 134 cm - 10/7
Papildyta:
QUOTE(dilgelyt @ 2010 04 07, 14:04)
Ojjj grazus, romantiski, moteriski..as kai naktinius suvartociau, bet lb jau dideli kausai krutinei ;/
Keista, kad nerašo krūtinės dydžio, bet kaušai tai tikrai didoki... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2010 04 07, 15:47)
Rašo taip:
Size (Taile) 97 cm., Length 134 cm - 10/7
Papildyta:
Keista, kad nerašo krūtinės dydžio, bet kaušai tai tikrai didoki... blush2.gif

na turbut kad ne b-c dydziui, o sex bombai blush2.gif
Atsakyti
oo,Nostalgie,balkonėlis nuostabusis wub.gif
Apatinukas irgi labai gražus,bet kad nėr ką dėt ten blush-anim-cl.gif biggrin.gif
Atsakyti
oi,skaudinat sirdele su namuciais,labai grazus vaizdelis,turbut ir pats namukas,ne tik isorej,bet ir viduj labai grazus smile.gif

naktinukai kaip itariu C/D krutinei,jei tas taile reiskia krutine-97cm


o as va siandien maze po charity patampiau lotuliukas.gif tai palikau dents pirstinaites baltas,bijau,akd ne odines,bet tik labai minksto kazko i oda panasaus,nes odele nelabai kvepejo,ale,ai,turiu as ju kalna,o bet taciau.... jei kai kita karta vaziuosiu vel pasivaiksciot ir dar jos bus-tada vadinasi,mano jos biggrin.gif
bet nupirkau dar dvi porcelianines leles,nu negalejau palikt uz tokius pinigelius stovet,juolab,kad beveik kaip naujos,ruzavoji is Leonardo kolekcijos vardu Nicky ir kita,taip pat kolekcine,tik be kolekcijos pavadinimo,bet vardu Rachel,taip pat nufotkinau is kinieciu parduotuveles isigytas vazeles ir dar toki molini kibireli,tik jo rankenele nuluzus viena,ale,isidet nedideliam vazoniukui arba puokstei gelyciu-bus pats tas
user posted image
Atsakyti
Ech nerealus vaizdas pro balkoneli, o jeigu dar auksciau butu ir daugiau cerpinu stogu butu tai butu tobula bigsmile.gif
MLP grazios tavo leles, as norcciau labiau zemiskesniu, ne tokiu princesisku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 06, 23:13)

Geras pirkinukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 06, 22:13)
kazkada, seniai, seniai, zadejau pasigirti.....

Uch!!! Cia as duuuuuusauju... Mano svajone - balkonas senamiesty (butas - tik priedas prie jo biggrin.gif ). Super!

QUOTE(GinCherry @ 2010 04 06, 22:24)
bet kaip nustebino, kad 40taisias metais buvo madoj melynas nagu lakas smile.gif

as irgi tik pirmus psl paziurejau, bet ir man uzkliuvo!!!

O del tusinuku sirdeliu, tai tokio triuko nezinojau... Mes tik is lupdaziu likuciu naujus virdavom ir i vaistu buteliukus tolius plonus supildavom. O veliau nagus markeriu dazem, kai juodo lako nebuvo galima gaut lotuliukas.gif Ot laikai, ot isradingumas thumbup.gif
Atsakyti
labai visoms dekui uz balkono pagyras 4u.gif 4u.gif 4u.gif jauciuos kaip savo vaika pristacius visuomenei ax.gif biggrin.gif

mirates, jei butu auksciau, tai butu palepe..... o palepes tai nenoriu.... nes nebebutu balkonelio ax.gif

MLP..... deja vidui kol kas labai, labai ne kas biggrin.gif grazios leles 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Atsiprašau už įsiveržimą, bet gavau tokių "lauktuvių".

Natūralaus šilko suknelė iš 1960'ųjų, iš Amerikės. Reikėtų patrumpinti bent kelis cm, nes apačioje yra pragraužta skylutė. Ir, aišku, išvalyti.

user posted image

user posted image

user posted image

Demisezoninis paltukas, sovietų gamybos, pirktas apie 1972 m. Šiaip labai simpatiškas, bet man gerokai per didelis. Taip pat prašosi valyklos (nuo stovėjimo, ne nuo dėvėjimo).

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Jeigu ką sudomintų, prašom kreiptis a.ž. (daikteliai Vilniuje). Dėl kainos suderėtume. Orientacijai, mano dydis M (38), ūgis 172. Paltukas gražiau tiktų didesnį dydį nešiojančiai ir žemesnei už mane (trumpesnių rankų) merginai.

Jeigu ne čia pataikiau, atsiprašau 4u.gif
Atsakyti


Erszebeth, pilna az tavo, prasivalyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 04 08, 16:22)
Erszebeth, pilna az tavo, prasivalyk smile.gif


Jau pravaliau smile.gif
Atsakyti