Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

kazkada, seniai, seniai, zadejau pasigirti..... cia, kol kas, pati graziausia mano didziojo vintage pirkinio dalis..... balkonas ir vaizdas is jo ax.gif ir nors cia ne apranga.... bet gal i tema truputi...... vis tiek prie gyvenimo budo ir stiliaus blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 06 balandžio 2010 - 22:14
QUOTE(zazuna @ 2010 04 06, 19:01)
Heliau bambinos 4u.gif
Knaisiojausi, kaip visasda blush2.gif , po neta ir stai kokia nuorodele jums imesiu.
CIA
Mirattes, sutariam  mirksiukas.gif



Permeciau akimis, paskui detaliau panagrinesiu, bet kaip nustebino, kad 40taisias metais buvo madoj melynas nagu lakas smile.gif Mama pasakojo, kad i nagu lakus maishydavo turini tusinuku sirdeliu, kad ishgauti idomesniu spalvu, bet tas buvo geroooookai veliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 04 06, 22:24)
Mama pasakojo, kad i nagu lakus maishydavo turini tusinuku sirdeliu, kad ishgauti idomesniu spalvu, bet tas buvo geroooookai veliau smile.gif

zinok, sita metoda dar ir as spejau isbandyti hihihi.gif visai smagi spalva gaudavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 06, 23:13)

bigsmile.gif Nu uzupavydejau tokio balkoniuko. wub.gif Sveikinu is visos dušiales 4u.gif Gaila manojoj triobeloj tokio nė verysad.gif , o be to dabar jau 100% zinau kas mano FB bukiete gelele patapo, laaabas dar karta. 4u.gif
GIN, aga, pasirodo jau seniau toki lakieriu mego, o del maisymu su sirdele, tai ir mano mamka tokius cheminius bandymus darydavo, bet sake koookiii pirstai likdavo, nes negrabi baisiai, siam reilkalui, budavo. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 06 balandžio 2010 - 22:58
aciu, zazuna, kol kas tai tikrai geriausia buto dalis biggrin.gif 4u.gif

smagu bus buti bukieto kvietku ax.gif 4u.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif Ar kurią domintų baltas ilgas apatinukas iš Kauno?
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2010 04 07, 10:11)
poster_offtopic.gif Ar kurią domintų baltas ilgas apatinukas iš Kauno?

Pamatyti tai domina!

Nostalgie, balkonas tai wow thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2010 04 07, 09:23)
Pamatyti tai domina!
Einu fotografuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 04 06, 23:13)
kazkada, seniai, seniai, zadejau pasigirti..... cia, kol kas, pati graziausia mano didziojo vintage pirkinio dalis..... balkonas ir vaizdas is jo  ax.gif  ir nors cia ne apranga.... bet gal i tema truputi...... vis tiek prie gyvenimo budo ir stiliaus  blush2.gif
...

Gerulis tas tavo pirkinukas wub.gif
Atsakyti
Nostalgie! wub.gif Baltai baltai pavydžiu! Įsivaizduoju, kaip gera ir smagu tau kurti tokius namus. Čia senos statybos renovuotas namas?

Nieko, ateis ir į mano gatvę šventė kada nors tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2010 04 07, 10:43)
Einu fotografuoti  mirksiukas.gif
O dėti čia ar į skelbimų lentos temą?
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 07 balandžio 2010 - 12:18
gerulis, o kos size čia? nes etiketės neįspitriju blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 07 balandžio 2010 - 12:51