Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

pargrizau ir as po svenciu i civilizacija. Parsiveziau, busimos (GAL) anytos mergautiniu laiku sviesiai gelsva suknia, bet laukia ji dar skalbimo. Bet man bus didele, tai lauks arba remontas arba pardavimas.Ir dar viena gelsva geleta, bet ta jau ne vintage, o tik inspired. Geriausia tai, kad prispaudziau iskuistis, gal dar kokiu lobiu turi, tai sake iskuis ax.gif
Aj ir dar kalna vintage medziagu wub.gif zodziu velykos geriau nei kaledos lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(j'aime @ 2010 04 05, 15:49)
grazi, bet man noretusi dar didesnes... jei aisku tokiu buna  g.gif  Ir brandas man nezinomas. Kokios ten raides? LE?  g.gif

va ir as sukau galva ..bandziau googlinti ..nieko neradau ...Manau kad ne LE?..sekanti mintis dabar LC.....o daugiau minciu kolkas nera..

QUOTE(reeva @ 2010 04 05, 15:54)
o,durna galva,delninukės nepamačiau  doh.gif

Graži ir tokia nemaža į liniuotę žiūrint biggrin.gif


na nera ji tokia jau maza...na cia mano supratimu apie delninuke:))

QUOTE(mirattes @ 2010 04 05, 16:09)
pargrizau ir as po svenciu i civilizacija. Parsiveziau, busimos (GAL) anytos mergautiniu laiku sviesiai gelsva suknia, bet laukia ji dar skalbimo.  Bet man bus didele, tai lauks arba remontas arba pardavimas.Ir dar viena gelsva geleta, bet ta jau ne vintage, o tik inspired. Geriausia tai, kad prispaudziau iskuistis, gal dar kokiu lobiu turi, tai sake iskuis  ax.gif
Aj ir dar kalna vintage medziagu  wub.gif  zodziu velykos geriau nei kaledos  lotuliukas.gif

nu va koks dziugus pasisniukstinejimas:)))..va medziagos ..jei kokios paciai netiks nepatiks..sakyk blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2010 04 05, 18:28)
..va medziagos ..jei kokios paciai netiks nepatiks..sakyk blush2.gif  mirksiukas.gif


kurios nepatiko tai neemiau g.gif bet manau ir kitoms nelabai patiktu, labai jau sovietas
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif
Kukli, labai grazus tasiukas wub.gif
Mirattes, dafai prikrauk vaizdu mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2010 04 05, 19:34)
Sveikos mielosios 4u.gif
Kukli, labai grazus tasiukas wub.gif
Mirattes, dafai prikrauk vaizdu  mirksiukas.gif  ax.gif


kad nera ka labai ir rodyti, suknia suglamzyta sklabiniu dezej, o medziagos gi neidomu
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 04 05, 19:38)

Man idomu mirksiukas.gif
As, tai apskritai apsileidau - susikarpius daug drapanu siuti, o guli ragozej ir niekaip nesulaukia mano prisilietimo... blush2.gif
Atsakyti
Man taip pat idomu blush2.gif
Atsakyti
Mirattes, sutariam taip - tu imeti ir palieki paziurejimui iki ryt, ok ? 4u.gif
Nes jau tik rytoj as uzmesiu aki i kompa. Nervas ima - reikia lekt, vaziuojam pazabaliot pas draugus, o taip tyyyyngiu.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 05 balandžio 2010 - 19:12
Sutariam, kad as geriau jau pasirodysiu jau pagamintus daiktelius, o ne medziagas, sukrautas dezej wink.gif be to visai neypatingos, juoda su baltasi taskiukais, juoda su juodais taskiukais, melyna su baltasi ruozeliais, paprasta juoda, baltine dryzuota daugiau neatsimenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 04 05, 10:31)
Aha, slankiojau ten, matyt kazka apziurinejau, kad nepastebejau, nes irgi buciau pazinus manau, macius nuotrauka smile.gif Dekui  4u.gif
Hm... Kažin, ar būtum pažinus blush2.gif Truputį apsikirpau...
Atsakyti
Heliau bambinos 4u.gif
Knaisiojausi, kaip visasda blush2.gif , po neta ir stai kokia nuorodele jums imesiu.
CIA
Mirattes, sutariam mirksiukas.gif
Atsakyti
Vintage mergikes sveikinu su didžiausia metų švente
user posted image
Atsakyti