Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(zazuna @ 2010 04 03, 11:29)
Sveikos mergyckos

zazunos kaip visada - super! o jau skareles thumbup.gif O jokiu zenklu? kieno, kam priklause?

Ir visoms ryt STIPRIU KIAUSINUKU!!!
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2010 04 02, 20:08)
Šiandien Gin mačiau, bet nedrįsau užkalbinti  blush2.gif


Och smile.gif Kur? biggrin.gif

Zazuna, labai labai labai patiko delninuke krokodiline good.gif

Prisidedu prie sveikinimu velykiniu biggrin.gif
user posted image


Atsakyti
Su artejanciom! 4u.gif mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2010 04 03, 20:21)
Och smile.gif Kur?  biggrin.gif
Lituanicos IKI kuistuke blush2.gif Atrodei labai gražiai wub.gif
Gražių Velykų visoms ir tvirtų margučių mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirkinukai dekavoja, gaudavokit 4u.gif
Nu visaip varciau ir spokinau, bet neradau jokiu zenklu nei ant skareliu nei ant rankines, bet kalbant apie rankine, tai uzsekiau nuoroda, tai manoji delnine vienas prie vieno, kad sito autoriaus - analoginis braizas, toks pat vidus, uzsegimo apsiuvimas ir net oda analogisko rasto. VA CIA
Dabar davolna sedziu ax.gif , priputus pyrago be*ja... blush2.gif , ir bandau surasti skaru autorius, gal pasiseks... g.gif
Peliute, nerti sijonukai man labai grazu ir tavasis wub.gif , reiktu ir man po viena is palepiu pasikuist, nes kazkur turi buti mociutes sesers nertas lininis sijonas ax.gif
Dar imetu sventinei nuotaikai dapildyti biggrin.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti


user posted image

Su svente! Daug saules danguj, sirdy ir lupose!
Atsakyti
Su sv Velykom!
user posted image
Papildyta:
QUOTE(GinCherry @ 2010 04 02, 12:26)
Atkeliavo jau mano suknele smile.gif Realiai ne tokia ryski


daili ir as ja apziurinejau, a le vat del to liemens ir man pasirode keistai g.gif , kad gali kabeti beveik po krutine biggrin.gif

QUOTE(zazuna @ 2010 04 03, 11:29)
Sveikos mergyckos user posted image Greit uzlekiu, nes kiausius marginu ir siaip maisto nenustatytus kiekius gaminu doh.gif , palieku savuosius pirkinius (siandien ryte turgelyje buvau, ne kazi kas, bet...). Rankine - delninuke, didele, naturali gyvates oda, viduje ir oda plona, gal versiuko g.gif  ir dvi nemenko dydzio silkines skaros.


delninuke nu labaiiiiiii..o gal reiketu sakyti ...nu jau labaissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
Papildyta:
na va pagaliau buvau mieste ir aplankiau mineta delninuke:))
user posted image
user posted image
plotis 30cm*aukstis 20cm
Atsakyti
Zazunos gyvatinė delninukė fantastiška!

Su Šv. Velykom, merginos!

user posted image
Atsakyti
Sveikos visos,sulauke Sv.Velyku!
user posted image

Na,mes siais metais kazkaip vieni atsventem,simboliskai,tryse tik.Vakar uztat aplankiau gal 7 charity parduotuveles Edinburge ir nieko idomaus neradau doh.gif
uztat viename miestelyje,aptikau kinieciu parduotuvele,kur visokio gerio-baldai,statuleles,kimono ir pan,tai isigyjau keleta daikciuku.


visu drabuzeliai,bateliai zvirblio super thumbup.gif sijona ir batelius atimt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2010 04 03, 21:16)
Lituanicos IKI kuistuke blush2.gif Atrodei labai gražiai wub.gif



Aha, slankiojau ten, matyt kazka apziurinejau, kad nepastebejau, nes irgi buciau pazinus manau, macius nuotrauka smile.gif Dekui 4u.gif

Nu va, suknele matyt tikrai man buvo skirta, kad jau visos apziurejo,o nei viena neeme biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2010 04 04, 18:33)
na va pagaliau buvau mieste ir aplankiau mineta delninuke:))

grazi, bet man noretusi dar didesnes... jei aisku tokiu buna g.gif Ir brandas man nezinomas. Kokios ten raides? LE? g.gif
Atsakyti
o,durna galva,delninukės nepamačiau doh.gif

Graži ir tokia nemaža į liniuotę žiūrint biggrin.gif
Atsakyti